עדשות חוסמות קרינת אור כחול + UV

עדשות חוסמות אור כחול – חומת המגן של העיניים שלך !
העתיד כבר כאן!

אופטיקה עיניים גאה להציג את הפתרון החדשני והאידיאלי להגנת העיניים מפני קרינת האור הכחול:

עדשות ראייה חוסמות קרינת אור כחול, עם חסימה מקסימאלית שלnm 430 ננומטר, מובנית בתוך חומר הגלם של העדשה בנוסף לחוסם קרינת UV המשולבת עם סדרה של 7 (כן, קראתם נכון, 7 ) ציפויים איכותיים מתקדמים לשמירת העין והעדשה מפגעי הזמן והטכנולוגיה, בשיטה הייחודית BLUE4SAFE.

ומה לגבי ציפוי האנטי ריפלקס? הוא לא מגן עליי?

קצת עליו – ציפוי האנטי ריפלקס זהו ציפוי שרוב מרכיבי המשקפיים מודעים לו בעת רכישת משקפי ראייה חדשים.
כשמו כן הוא – הוא מונע את הריפלקס (ההשתקפות) של אמצעי תאורה שונים על עדשות הראייה. לולא ציפוי זה, הראייה תהיה פחות חדה והעדשה תהיה פחות צלולה.
כמו כן הוא משפר במידת מה את חדות הראייה בנהיגה ומול מחשב.
סימן ההיכר העיקרי של ציפוי האנטי-ריפלקס הוא הגוון הסגלגל- ירקרק המוכר של משקפיים באור. חיסרון נוסף שלו הוא שהוא נוטה לצבור לכלוך וטביעות אצבע.
כדי למנוע זאת, כמו גם את הגוון הסגלגל-ירקרק הלא אסתטי, יש להשתמש בציפויים נוספים – כמו ציפוי דוחה שומנים לכלוך ואבק, וכמו ציפוי ה MAXI VIEW שממקסם את שקיפות העדשה ומעלים לחלוטין את הגוון הלא אסתטי של האנטי-ריפלקס, עד כדי כך שקל להתבלבל ולחשוב שאין כלל עדשות במשקפיים (!)
ציפוי האנטי רפלקס לא מגן כלל מקרינת האור הכחול – ציפוי זה קיים מזה עשרות שנים ונשאר הרחק מאחור ביחס לטכנולוגיה שהספיקה לעשות צעדי ענק.
באשר לאור הכחול, ציפוי האנטי רפלקס כלל לא חוסם את קרינה זו, ובכך לא נותן שום מענה לעיניים ולמוח שלנו המתמודדים בכל רגע נתון עם החשיפה אליה.

העדשות חוסמות אור כחול בשיטת BLUE4SAFE – אצלנו הן זמינות לכל אחד ובכל מרשם!

העדשות זמינות בכל סוגי העדשות (חד מוקדי, חד מוקדי בפרמטרים חריגים ומרשמים גבוהים מאוד, חד מוקדי א-ספריות, מולטיפוקל, מולטיפוקל משרדיות, אנטי פאטיג, ביפוקל, עדשות מורכבות ביותר עם צילינדרים גבוהים, עדשות במרשמי פלוס גבוה לנטיקולר…). כמעט את כל סוגי העדשות ניתן להזמין בכל האינדקסים הקיימים (1.5, 1.56, 1.6, 1.67, 1.74), כמובן בהתאמה לגובה המרשם.

שיווק בלעדי מחו”ל, באיכות שאין לה תחליף

העדשות והציפויים הינם באיכות גבוהה ביותר ועומדים בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים.
והפרט אולי הכי חשוב – העדשות המדוברות הינן עדשות פרימיום בהזמנה מחו”ל, מחברה בינלאומית מובילה, ומשווקות בלעדית דרך אופטיקה עיניים – כך שהן לא ניתנות להשגה בשום מקום אחר.

במה העדשות בשיטת BLUE4SAFE של אופטיקה עיניים עדיפות על החלופות בשוק?

קיימות עדשות חוסמות אור כחול בשוק, אבל הן כלל לא זהות לעדשות שמציעה אופטיקה עיניים:

מקסימום הגנה – העדשות של אופטיקה עיניים חוסמות עד למקסימום (99.3%) את קרינת האור הכחול באורכי גל של עד 430 ננומטר.
>זאת בהשוואה למתחרים, אשר מציעים עדשות עם רמת חסימה מוגבלת ) עד 410-420 ננומטר).
הגנה עם 7 ציפויים איכותיים – ביניהם חוסם UV, 2 שכבות הגנה קשיחות נגד שריטות, ציפוי דוחה שומן ולכלוך, ציפוי הידרופובי, ציפוי מונע הצטברות אבק ועוד. והכול בעדשה אחת הנראית שקופה לחלוטין.
>רק כדי להיכנס לפרופורציה – רוב רובם של המתחרים מציעים עדשות עם 2 ציפויים בלבד, ציפויים מהדור הישן אשר קיימים מזה שנים בכל עדשות הראייה: ציפוי נגד שריטות וציפוי האנטי ריפלקס – שכמובן לא עוזרים בשום צורה במלחמה נגד האור הכחול.
מתאים לכולם ובכל מרשם – כן, גם אם יש לכם מרשם מורכב או מספרים גבוהים מאוד, עדיין תוכלו להזמין את העדשות חוסמות האור הכחול ולהצטרף אלינו בהגנה על העיניים בצורה יסודית, אחראית ובריאה.

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

שמחים להציע לכם בדיקות ראיה, הזמנת משקפי ראיה ומולטיפוקל ושרות תיקוני משקפיים

ניתן להזמין משקפי ראיה מכל הסוגים עם מועדי אספקה קצרים, לצד שירות עזרה ראשונה, שירותי תיקון והלחמת ממשקפיים.

בדיקת הראיה נערכת עפ"י הנהלים ואמצעי הזהירות הנדרשים עם בדיקת ראיה חדשנית במרחק של 2 מטר בין הבודק לנבדק