איך נבטיח הליך התאמה מושלם למולטיפוקל

98 אחוזי ההצלחה שלנו

כדי להגיע לתוצאה מושלמת עם משקפי מולטיפוקל – חייבים שהתהליך יהיה מושלם, נקי, בלי קיצורי דרך.
רק ליווי אישי, יסודי ומקצועי יביא בסופו של דבר למשקפי המולטיפוקל המתאימים לכם, שישנו את איכות חייכם מקצה לקצה.

אז מה כולל הליך התאמה נכון?
בדיקת אבחון ראייה מקיפה ומדוקדקת.
בחירה נכונה של מבנה עדשה ושל פרמטרים נוספים אשר יבטיחו חדות ראייה אופטימאלית.
בחירה של מסגרת הראיה הנכונה שתענה על פרמטרים מקצועיים החשובים לאיכות ההתאמה.
מדידות כמו סימון מרכז אישונים.
תכנון ייצור מפורט עבור היצרן.
הזמנת העדשות אצל יצרן איכותי "עם קבלות".
ביצוע בקרת איכות לעדשות לפני מסירתן ללקוח – כדי להבטיח איכות גבוהה ודיוק מירבי.
הטאץ' האחרון – כוונון והתאמה נכונים של המשקפיים המוגמרים על פניו של הלקוח.
הדרכה נכונה של הלקוח כיצד להשתמש נכון עם המשקפיים, מהרגע הראשון, כדי להתחיל את ההסתגלות ברגל ימין ועל הצד הטוב ביותר עם 0 תסכול.
מאחר שעדשת מולטיפוקל היא עדשה מורכבת שמכילה הרבה משתנים, די בכך שאחד המרכיבים לעיל לא יהיה מדויק – ומשקפי המולטיפוקל אליהם כה חיכיתם לא יתאימו עבורכם, עם כל עגמת הנפש הנלווית לכך.
אז מה עושים?
בדיוק בשביל למנוע מצב בו תרכשו מולטיפוקל ובסוף תתאכזבו, אופטיקה עיניים פיתחה את השיטה הקונסיסטנטית MULTIMAX להתאמת מולטיפוקל עם הצלחה מובטחת.

MULTIMAX במשפט אחד?

MULTIMAX הוא הליך התאמה ייחודי למולטיפוקל שאופטיקה עיניים פיתחה, אשר צמח מתוך 30 שנות הניסיון שלנו בתחום, עונה על כל אחד מהסעיפים שפירטנו כאן למעלה, ומוכיח את עצמו בכל פעם מחדש עם 98 אחוזי הצלחה בהתאמה ובהסתגלות בקרב כל לקוחותינו.

"עזוב אותי MULTIMAX, לא בראש שלי… לי זה לא יעזור…"
שיטת ה MULTIMAX הוכיחה את עצמה גם מול לקוחות שכבר ניסו מולטיפוקל פעם אחר פעם במקומות שונים ללא הצלחה, והגיעו אלינו מיואשים ומתוסכלים לחלוטין בלי היכולת להאמין שאפשר אחרת. עד שאופטיקה עיניים הוכיחה להם שאפשר אחרת.
אז גם אתם אתם סבורים שמולטיפוקל זה "פשוט לא בשבילכם", או אם גם השקעתם מאמצים וניסיתם וניסיתם במקומות אחרים – עוד לא ניסיתם MULTIMAX.

המאפיינים של שיטת ה MULTIMAX :
מבוססת על 30 שנות ניסיון.
עשרות אלפי לקוחות מרוצים.
מורכבת מ-7 שלבי התאמה יסודיים וקפדניים.
הולכים "עקב אחר אגודל".
בלי להתפזר ובלי טרטורים – כל 7 שלבי ההתאמה נעשים תחת גורם מקצועי אחד.
  98% הצלחה בשביעות הרצון, בהתאמה ובהסתגלות.
המולטיפוקל שמבטיח לכם ראייה חדה + חיוך ענקי מאוזן לאוזן (זה מגיע בעסקת חבילה, 1+1).

אופטיקה עיניים נמצאת לצדכם, לפנייה מהירה:

אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי:

שלבי ההתאמה של MULTIMAX

דיברנו עליהם כבר כל כך הרבה, אתם בטוח כבר סקרנים. אז הנה הפירוט על מה קורה שלב אחר שלב:

1. בדיקת הראייה – בדיקת אבחון ראייה מקצועית ומקיפה על ידי אופטומטריסט מומחה.
הבדיקה נעשית ע"י הבדיקה הייחודית והמתקדמת של אופטיקה עיניים OPTOMAX.
על מה שמים דגש? – על הכל. בעצם, עליכם. פרמטרים כמו העיסוק שלכם, מה אתם עושים בחיי היומיום, הרגלי הקריאה שלכם וכו'. כבר הבנתם שאצלנו רואים את הלקוח בגובה העיניים, כן?
2. המסגרת – לא מדובר פה רק בבחירה עיצובית סגנונית (למרות שזה באמת החלק המהנה!), כי מעבר לסטייל אופנתי למסגרת יש משמעות על מידת הפונקציונאליות של הלקוח. נרצה להתאים את המסגרת ביחס לפנים שלכם, כדי שגודל העדשה שתקבלו יהיה האופטימאלי עבורכם.
3. מבנה עדשה – הבחירה הזאת נעשית לרוב ע"י האופטומטריסט, בהתאם לנתונים שלכם מתוך ממצאי הבדיקות שנעשו. הצרכים שלכם, אופי העיסוק וגם התקציב ישפיעו על פרמטרים בעדשה, על סוג המבנה שלה, על הייצור שלה וכמובן שגם על הציפויים הנדרשים בהתאם.
4. דיוק, דיוק ועוד פעם דיוק – אם מולטיפוקל הוא ההצגה, הדיוק כתב את התסריט. לכן בשלב זה נערוך מדידות וסימונים מדויקים לקביעת המרכזים האופטיים מול אישון העין, בשיטה קפדנית ויסודית למניעת סטיות וטעויות נפוצות המתרחשות לרוב בשלב זה של התהליך.
5. מזמינים לכם ספיישל – העברת הנחיות התוכנית למעבדת ייצור העדשות, בהתאם לכל התבחינים שנקבעו פרטנית עבור הלקוח.
6. לא ישר מוסרים לכם… – כשהעדשות מגיעות מהייצור, לא נמסור לכם אותן ישר… – כי לפני הכול, האופטומטריסט המומחה יערוך בעצמו בקרת איכות מקצועית של העדשות כדי לוודא שהן אכן עומדות בכל הסטנדרטים הגבוהים שנקבעו. עדשות לא איכותיות יישלחו לייצור מחדש.
7. עכשיו הם שלכם! – הבטחנו או לא הבטחנו? הליך מושלם אכן הביא לתוצאה מושלמת, והרי לכם המשקפיים המוגמרים שיבטיחו לכם ראייה נוחה, חדה ואופטימאלית. בעת המסירה נבצע כיוונונים אחרונים, כי תופר טוב עושה את הטאץ' האחרון על הגוף של הדוגמן.
אבל רגע לפני שתצאו מהחנות עם החיוך המובטח (זוכרים? 1+1) ניתן לכם הדרכה ראשונית לחיים החדשים שלכם.
ומה עכשיו? – עכשיו המשקפיים שלכם, וכול שנותר הוא לעכל את זה שתתחילו ליהנות הרבה יותר. באמת משימה לא פשוטה 🙂

על אחריות מלאה להסתגלות

ההסתגלות למולטיפוקל משתנה מאחד לשני, שכן יכולת המעבר וההתמקדות בין המוקדים השונים היא אחרת אצל כל אדם ואדם. אבל אל תדאגו – רוב האנשים מתרגלים לשינויים תוך מספר ימים או מספר שבועות, בייחוד כשמדובר בתהליך שנעשה ע"י אופטומטריסט מיומן.
ואם אתם כן דואגים להסתגלות – אז זה בדיוק הזמן לציין שאופטיקה עיניים מעניקה אחריות מלאה לתקופה של 3 חודשים להסתגלות לעדשות המולטיפוקל, כאשר במהלך תקופת האחריות בכל מקרה של קושי בהסתגלות יוחלפו העדשות ככל שיידרש ללא עלות – עד להצלחה מלאה.

לקוחות ממליצים:

"אני רוצה להודות ליהודה מאופטיקה עיניים פתח תקווה. הרגע קיבלתי ממנו את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי. יהודה לא חסך זמן עד שבדק ומצא בדיוק את המספר בצד ימין ובצד שמאל. זאת פעם ראשונה בחיים שלי שאני רואה אותיות קטנטנות ועכשיו אוכל לראות את הכתוב על אריזות ואת כל המרכיבים על האריזות, לקרוא רש"י ואותיות קטנות. בקיצור אני יכול לקרוא חוזה עם אותיות קטנות. אני מודה ליהודה מאוד."

אריאל שוגרמן, פתח תקווה

"קיבלתי בחנות אופטיקה עיניים בפתח תקווה, יחס יוצא מהכלל גם במישור המקצועי וגם במישור האישי. לאחר בדיקות מורכבות קיבלתי משקפי מולטיפוקל מציינים, ששיפרו את איכות החיים שלי ברמות! ממליץ בחום!"

ויקטור פפירנוב, פתח תקווה

"הגעתי לאופטיקה עיניים ללא הרבה ציפיות. כמורה במקצועי, הצורך שלי במשקפי מולטיפוקל היה מאוד נחוץ כך שרכשתי 7 פעמים מולטיפוקל במקומות שונים פעם אחר פעם ולא הצלחתי להסתגל אליהם למרות הרצון והעקשנות שגיליתי. לאחר בדיקת ראייה מקצועית ומדוקדקת לעילא, האופטומטריסט במקום הציע לי שוב מולטיפוקל ואני התחלתי לצחוק מרוב ייאוש ותסכול. כתגובה, לאחר שסיפרתי לו על הניסיונות הרבים שעברתי, הוא התחייב לי להסתגלות מלאה או החזר כספי, היות ולא היה לי מה להפסיד "הלכתי על זה" ואני חייבת לציין שהסתגלתי אליהם באופן יוצא מהכלל תוך זמן קצר. לאחר חודשיים הזמנתי זוג מולטיפוקל נוסף – שמש ולפני מספר חודשים התחדשתי בעדשות המולטיפוקל המתקדמות עם חוסר אור כחול ומלא מלא ציפויים מיוחדים. היום אני יכולה לומר שאני "מכורה" למשקפיים ולא יכולה לדמיין חיים נורמליים בלעדיהם. ממליצה מעומק הלב לכל אחד, פשוט תגיעו לחנות והשאר היסטוריה."

הדס פרנס, אורנית

התקשרו כעת
נווטו אלינו
Open chat
1
שלום, נשמח לעמוד לשרותך
Powered by