אופטיקה עיניים פתח תקווה

סוגי עדשות מגע – כל מה שרציתם לדעת

מבחר סוגים של עדשות מגע

מה הן עדשות מגע?

עדשות המגע הן אמצעי אופטי שמאפשר ראייה חדה ללא משקפי ראייה. הן קיימות כבר למעלה מ 125 שנה, וכיום הפכו לנפוצות בכל רחבי העולם לתיקון קוצר ראייה, רוחק ראייה וצילינדר. בנוסף, הן מאפשרות שדה ראייה רחב יותר מזה שמאפשרים משקפיים.

קיימות עדשות יומיות להרכבה חד פעמיתעדשות דו שבועיותעדשות חודשיותתלת חודשיות ועדשות שנתיות.
בנוסף לעדשות לתיקון הראיהניתן לקבל כיום עדשות מגע צבעוניות קוסמטיות המשנות את צבע קשתית העין (IRIS) עפי הצורךלצד עדשות מגע טיפוליות המשמשים להגנה על העין לאחר תהליכים רפואיים שונים המבוצעים בעיניים.

נשמע טוב! אז מה הצעד הבא?

לפני קבלת החלטה על רכישת עדשות מגע, יש לזכור כי מדובר בגוף זר גוף זר אשר בא במגע עם קרנית העין, ולכן יש לעשות “בדק בית” קודם לכן כדי לעשות רכישה חכמה ובריאה.
יש לבדוק מהן עדשות המגע המתאימות לכם, מהם חומרי הגלם שלהן, לכמה זמן מותר להרכיב אותן ביום, מהו אורך החיים שלהן, וכיצד שומרים על ההיגיינה שלהן במהלך השימוש.
מאחר שכיום קיים מבחר ענק של סוגי עדשות מגע שונות – על מנת להתאים עדשות מגע באופן אישי למבנה העיניים שלך, לפרמטרים כמו סוג המרשם, קימור הקרנית,איכות וכמות הדמעות, ועל פי הצרכים היומיומיים שלך – מומלץ לפנות לאופטומטריסט מומחה שיבצע את כל הבדיקות הנחוצות להתאמת סוג עדשות המגע שתרכיב.

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100 או פנו בטופס

שיחת היכרות ללא התחייבות