לקוחות ממליצים

עמוד המלצות
עמוד המלצות
נגן וידאו

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים בגלל הביקורות הטובות בגוגל ומסתבר שחכמת ההמונים אכן עובדת. מצאתי שם אופטימטריסט מנוסה, המבצע בדיקה מקצועית ויסודית כדי להתאים את העדשה באופן אופטימלי ללקוח (לאיכות הבדיקה חשיבות רבה, בפרט כשצריך מולטיפוקל). בנוסף, קיים בחנות מבחר גדול של מסגרות למשקפיים. קיבלתי עדשות איכותיות מתוצרת גרמניה, אשר, בין היתר, מסננות אור כחול שנפלט ממסכים (טלפון, מחשב), העלול לפגוע בראייה. ובונוס - השירותיות והסבלנות של הצוות. אם אתם מחפשים היכן לקנות משקפיים, אז מצאתם - אופטיקה עיניים בפתח תקווה

5/5

לאחר שנים רבות שהיו לי משקפי מולטיפוקל שלא הייתי מרוצה מהם, הגעתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה והזמנתי מולטיפוקל, בדיקת הראיה הייתה יסודית מאוד, וכאשר קיבלתי את המשקפיים, ישר מהרגע הראשון ראיתי והרגשתי נהדר, לרגע חשבתי שזה בכלל לא מולטיפוקל כיוון שהיה לי כל כך ברור ונוח מיד מהרגע הראשון. ממליץ בחום להגיע למקום

5/5

תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים לאחר שהזמנתי משקפיים במקומות שונים, שלא מצאו את הפיתרון לבעייה שלי. כמנהלת חשבונות שעובדת כל היום מול המחשב, סבלתי מכאבי ראש ומיגרנות, עד שגמלה בי ההחלטה להתפטר בלית ברירה מהעבודה. הגעתי לאחר המלצה לחנות האופטיק והאופטומטריסט במקום מייד "עלה" על הבעייה. קיבלתי משקפיים מולטיפוקל ומשרדיות והחיים שלי השתנו מהקצה לקצה. וכמובן שהיום ממשיכה לעבוד במשרד. ממליצה בחום לכל אחד.

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים עם בעייה לא פשוטה של עין עצלה . פעם ראשונה שלא ויתרו לי על העין העצלה ונתנו לה את כל הכבוד הראוי לה. עובדת בהייטק רוב הזמן מול מחשב. סידרו לי פתרון גם לעבודה במחשב וגם מולטיפוקל ליום יום . טפול מקצועי בלתי מתפשר והמון המון סבלנות. מומלץ מאד.

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה אחרי מפח נפש עם משקפי המולטיפוקל שלי במספר חנויות אופטיקה מוכרות באזור המרכז בהם קיבלתי איכות שרות ומקצועיות ירודה. היום עברתי באופטיקה עיניים בדיקת ראיה מאוד מדוקדקת ואיכותית שבחיים לא עברתי. הגעתי לחדות ראיה מדהימה ועכשיו הזמנתי שם את משקפי המולטיפוקל הבאות שלי. ממליץ בחום.

5/5

הגעתי לאופטיקה לאחר המלצה של בעלי. קיבלתי בדיקה מקיפה והזמנתי מולטיפוקל לאחר שהמשקפיים הקודמות שעשו לי במקום אחר מההתחלה לא היו מותאמות ונוחות. כעת רואה מצויין ומרגישה עם המשקפיים נוח מהרגע הראשון. ממליצה בחום להגיע למקום

5/5

הגעתי ממש במקרה דרך האינטרנט,ראשית יהודה בעל העסק קיבל אותי בחום בשעה שהחנות בכלל סגורה."ביזבז" עלי כ3 שעות להסביר,לבדוק,ולהתאים לי משקפיים מולטיפוקל.איש נחמד ביותר,מקצועי ברמות,סבלני,ומסביר הכל. ממליץ בחום למי שהעיניים שלו יקרות לו.

5/5

חנות אופטיקה ברמה גבוהה מאוד. יחס מעל ומעבר, שרות הכי טוב שאפשר לצפות. עכשיו קיבלתי בחנות משקפי מולטיפוקל. הראיה חדה פשוט לא להאמין לעומת מה שהיה לי קודם. קיבלתי עדשות עם חוסם אור כחול ועוד 8 ציפויים ביניהם ציפוי ההופך את העדשות לשקופות לגמרי. פשוט חלום! ממליץ מאוד לכל אחד.

5/5

ממליץ בחום, שרות אדיב, תשומת לב מלאה, בדעקה מקצועית מאוד, עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל ה3 שלי בחנות ועכשיו עם חוסם אור כחול. רואה מעולה. תודה לאופטיקה עיניים פתח תקווה

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים בזכות המלצה של חבר. אני מרכיב משקפיים מעל 40 שנים, וחייב להודות שבכל השנים לא זכיתי לבדיקה מקצועית ומדוקדקת כפי שקיבלתי במקום זה. התברר ששנים הרכבתי משקפיים עם מספר וחצי גבוה ממה שהייתי צריך. אני מרכיב משקפי מולטיפוקל שנים רבות ואף פעם זה לא היה ממש מדוייק ונוח בעיניים. כעת קיבלתי את המולטיפוקל החדש שלי ורואה ממש מצויין ומצליח לקרוא את הכתה הקטן ביותר. אני פשוט לא תופס איך סבלתי והסתדרתי כל השנים קודם לכן. אני ממליץ על המקום בענק ובטוח שאשוב לשם בפעם הבאה. יישר כוח ליהודה והצוות באופטיקה.

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים בעקבות המלצה חמה, והאמת לא התאכזבתי. קיבלתי בדיקת ראיה מדוקדקת ויסודית שלא חוויתי מעולם פשוט חבל על הזמן. הזמנתי משקפי מולטיפוקל מיוחד עם עדשות חוסמות אור כחול + 7 ציפויים מהפכניים. ובשעה טובה קיבלתי עכשיו את המשקפיים ואני רואה מצויין ומרגיש כבר מעולה מהרגע הראשון ללא בעיות הסתגלות. תודה לאופטיקה עיניים בפתח תקווה על המקצועיות, האיכות והשרות הנדיב. ממליץ לכל אחד בחום רב! משוגע מי שצריך משקפיים ולא מגיע לחנות! הרווח כולו שלכם!

5/5

הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

5/5

עכשיו התחדשתי במשקפי המולטיפוקל הראשונים והחדשים שלי. , חשוב לי לציין שכבר אחרי 2 דקות אני מרגיש איתם נפלא בלי קשיי הסתגלות כלל. האמת שחברים הפחידו אותי שהולכת לי תקופת הסתגלות קשה וחששתי מזה מאוד, עד שקיבלתי את המשקפיים אופטיקה עיניים בפתח תקווה, ואין לי מילים לתאר את תחושת האושר ושביעות הרצון שלי. עכשיו ערב ראש השנה ואני את המתנה שלי לחג קיבלתי. ממליץ בחום להגיע למקום.

5/5

הגעתי מרחוק והזמנתי משקפי מולטיפוקל. קיבלתי שרות טוב אמין וסבלני והרבה יחס מיהודה שטיפל בי. מרוצה מאוד! היה שווה להגיע מרחוק. ממליצה מאוד להיכנס לחנות

5/5

מקצועיות רבה שירות אדיב וטוב. בן אדם מסור ונאמן ללקוחות. קיבלתי עכשיו לי ולבעלי את משקפי המולטיפוקל שלנו. שנינו שבעי רצון ורואים מצויין כבר מהרגע הראשון.יישר כוח גדול

5/5

הגעתי לחנות לאחר שעשו לי משקפיים במקומות שונים אליהם לא הסתגלתי. לאחר בדיקה מעמיקה קיבלתי משקפיים אליהם יכולתי להסתגל כאשר בסופו של תהליך רכשתי משקפי מולטיפוקל למרות החששות שלי להסתגל למשקפיים, יש לציין שכבר לאחר 5 דקות עם המשקפיים החדשות הסתגלתי אליהם והרגשתי איתם מאוד נוח ומאוד פונקציונלי. יהודה אדם מאוד סבלני ואמין שעבר איתי תהליך מאוד ארוך, ובפרט לאחר מפחי הנפש שהיו לי ממקומות אחרים. וכפי שהבטיח בתחילה הסוף נהיה טוב. ממליצה בחום.

5/5

אני מנתניה, חיפשתי מקום לעשות משקפי מולטיפוקל, מצאתי בגוגל את המקום הזה בפתח תקוה. הרמתי טלפון, כבר מהשאלות בטלפון הבנתי שהגעתי למקצוען. הגעתי לבדיקת ראיה, בחיים לא עשו לי בדיקה כל כך מקיפה. היום קיבלתי את המשקפיים שלי, לא הייתי צריך דקה בשביל להתרגל ופתאום הכל ב HD מומלץ בחום

5/5

צוות מקצועי סבלני ואמין עם שקיפות מלאה ויחס אדיב. הזמנתי משקפי מולטיפוקל ומאוד מרוצה מהתוצאות. רק חבל שאני מגיעה אליכם מרחוק ואם אפשר הייתי מעבירה את החנות עם הצוות לכפר סבא. ממליצה בחום רב.

5/5

הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!

5/5

באתי להזמין משקפי מולטיפוקל, התרשמתי מאוד מהגישה, מהמקצועיות והבדיקה המקיפה והיסודית שבחיים לא עברתי בדיקה שכזו. קיבלתי עכשיו את משקפי המלטיפוקל, הרכבתי אותם ומהרגע הראשון העולם נראה צלול וברור. ממליץ בחום.

5/5

קיבלתי שרות מצויין ממר יהודה. השירות היה מקצועי אדיב ואמין ומעולם לא נתקלתי בבדיקה מקיפה ובפרט בביצוע הבדיקה למשקפי מולטיפוקל ומשרדיות. בעת קבלת המשקפיים בבדיקת הראיה נפתח בפניי עולם רחב שלא ראיתי קודם. כולל קריאת האותיות הקטנות וקריאה במסכי המחשב והטלפון. ממליץ בחום ומכל הלב להגיע לאופטיקה עיניים בפתח תקווה.

5/5

הגעתי לאופטיקה דרך חיפוש האינטרט, קיבלתי בדיקת ראיה יוצאת מן הכלל, הזמנתי משקפי מולטיפוקל ומשרדיות, רואה טוב כבר מהרגע הראשון ומאוד מרוצה. הגענו לפתח תקווה מבקעת הירדן הרחוקה, ואני חייבת לציין שהיה שווה להגיע מרחוק. ממליצה מכל הלב.

5/5

שלום לכולם אם מישהו מעוניין לעשות מולטיפוקל, יש רק חנות אחת בפתח תיקווה ברחוב שטמפפר,שכדאי לעשות שם. לבחור קוראים יהודה איש מקסים ולבבי. יהודה מאסטר בהכנת מישקפיים למולטיפוקל. מאד קפדן בבדיקת עיניים, והתוצאה, מישקפיים שרק להרכיב אותם ואתה רואה נהדר. התוצאה שווה את הכל. יהודה כל הכבוד לך אתה איש מיקצועי מאסטר. יצחק

5/5

שרות ומקצועיות ברמה גבוהה. משקף המולטיפוקל התאים מהשניה הראשונה! ממליץ! חודש לאחר הרכישה (המוצלחת) של המולטיפוקל, ידית המשקף נשברה באשמתי. יהודה טיפל בידית במסירות רבה והחזיר את המצב לקדמותו! יהודה סרב לקבל תשלום באומרו שזה שרות ללקוח. זה לא מובן מאליו! יהודה, כל הכבוד!

5/5

הגעתי למקום דרך חיפוש באינטרנט. קיבלתי שרות ויחס מעל ומעבר, בדיקת עיניים מקיפה ומצויינת. עכשיו קיבלתי את משקפי האופיס שהזמנתי ורואה פשוט חלום. ממליצה בחום להגיע למקום. תודה רבה לצוות אופטיקה עיניים.

5/5

שירות מצויין, אדיבות מעל ומעבר, קיבלתי בדיקת ראיה מעולה ומושקעת. קיבלתי משקפי מולטיפוקל ורואה מצויין מהרגע הראשון. הגענו לאופטיקה מיישוב מרוחק בשומרון והיה שווה להגיע. ממליץ בחום רב

5/5

הגעתי לאופטיקה דרך המלצות בגודל ולאחר שקיבלתי את המולטיפוקל שלי הבנתי שאין כמו אופטיקה עיניים בפתח תקווה. קיבלתי בדיקה טובה, שרות 10 ומחירים טובים. אחלה מקום כדאי להגיע אפילו מרחוק כמו שאני הגעתי.

5/5

הזמנתי משקפי מולטיפוקל בפעם הראשונה בחיים שלי. למרות שחששתי מאוד ושמעתי שקשה להסתגל, הגעתי לחנות בעקבות המלצה שקיבלתי מחברים. קיבלתי את המשקפיים וישר הסתגלתי ורואה איתם מצויין. עשו לי עדשות מיוחדות עם חוסם אור כחול וזה פשוט חלום! בדיקת הראיה הייתה ממש מקצועית ומדוקדקת. היחס והשרות נהדרים. אין מילים בפי להביע את שביעות רצוני מהמקום ומהצוות. ממליצה בחום רב להגיע לאופטיקה עיניים בפ"ת

5/5

אל אופטיקה עיניים הגעתי אחרי שהתאכזבתי מאופטומטריסטים לאורך זמן. הגעתי אליו אחרי שהלכתי תקופה ארוכה עם משקפי מולטיפוקל לא מתאימים. מיד כשנכנסתי הבנתי שהגעתי למקום הנכון. יהודה, האופטומטריסט, הסביר לי בפירוט מה אומרת העדשה ומה אומרים הציפויים המיוחדים. וביחוד, מה המשמעות של עדשה מונעת אור כחול, שכל כך חשובה לי ולכולנו בעידן של טלפונים ומחשבים. הבדיקה היתה מעמיקה והמשקפיים הוזמנו מגרמניה. אחרי שבועיים הן הגיעו יחד עם קליפון מגנטי למשקפי שמש. עבודה מדהימה ועמוקה. ממליץ לכולם להגיע. באהבה, תומר

5/5

זה האופטומטריסט הכי טוב למולטיפוקל ובכלל. קודם כל בן אדם מהשורה הראשונה, בעל מקצוע קשוב ואכפתי בעל רצון לעזור ולעשות משקפיים מותאמות אישית, שאין לקנותם באף מקום אחר.מאז שאני לקוחה באופטיקה עיניים, אני לא ממליצה על אף מקום אחר. אין על השירות ועל המוצר שהמקום הזה מספק. זה מקום ללא מתחרים. מומלץ.

5/5

שרות מדהים, בדיקה מקצועית ביותר, סבלנות בלי סוף של האופטומטריסט וליווי מההתחלה ועד הסוף. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי. רואה מצויין מרגישה טוב כבר מהרגע הראשון. תודה לאופטיקה עיניים. ממליצה בחום.

5/5

אני מנתניה, חיפשתי מקום לעשות משקפי מולטיפוקל, מצאתי בגוגל את המקום הזה בפתח תקוה. הרמתי טלפון, כבר מהשאלות בטלפון הבנתי שהגעתי למקצוען. הגעתי לבדיקת ראיה, בחיים לא עשו לי בדיקה כל כך מקיפה. היום קיבלתי את המשקפיים שלי, לא הייתי צריך דקה בשביל להתרגל ופתאום הכל ב HD מומלץ בחום

5/5

צוות מקצועי סבלני ואמין עם שקיפות מלאה ויחס אדיב. הזמנתי משקפי מולטיפוקל ומאוד מרוצה מהתוצאות. רק חבל שאני מגיעה אליכם מרחוק ואם אפשר הייתי מעבירה את החנות עם הצוות לכפר סבא. ממליצה בחום רב.

5/5

הזמנתי משקפי מולטיפוקל. מרוצה מהבדיקה היסודית. עכשיו קיבלתי את המשקפיים החדשות ומרוצה מאוד. הגעתי מכפר סבא לפתח תקווה והיה שווה להגיע. ממליצה בחום!