בדיקת הראייה הייחודית של אופטיקה עיניים

מה זה OPTOMAX?

עשרות אלפי לקוחות מרוצים הוכיחו פעם אחר פעם את יעילות שיטת הבדיקה OPTOMAX.
OPTOMAX הינו הליך בדיקה ייחודי שפותח במיוחד על ידי אופטיקה עיניים, ומבוסס על 30 שנות הניסיון שלנו בתחום.
ההליך מאגד בתוכו את כול הבדיקות החשובות והמתקדמות הקיימות בענף האופטומטריה, בנוסף לבדיקות ייחודיות שמקורן בניסיוננו הרחב.
הליך הבדיקה המשולב והאיכותי של OPTOMAX מסתכם במרשם הראייה האופטימאלי ביותר עבור הלקוח, אשר מבטיח ראייה חדה, נוחה ובקיצור – מושלמת.

סוף סוף מוצאים את הסיבה…
היתרון הבולט של שיטת OPTOMAX הוא שמעבר להיותה מדויקת בזיהוי ליקויי ראייה שונים, היא מזהה ליקויים נוספים בראייה, לדוגמה, חוסר איזון ראייתי או שרירי סמוי.
כבר אינספור פעמים לקוחות הגיעו אלינו בתלונות על כאבי ראש, מיגרנות ועייפות מהם סבלו במשך שנים, ללא פתרון או סיבה אליה יכלו רופאי העיניים לייחס, כאשר בדיקות לאבחון מקור התלונות לא העידו על דבר בעייתי, עד הגעתם לאופטיקה עיניים – ואז.. הכול היה ברור!

לתיאום בדיקת ראייה:

הליך הבדיקה

הליך הבדיקה כולל בראש ובראשונה תשאול יסודי של הלקוח על ההיסטוריה הבריאותית שלו.

למשל, אם הוא סובל ממחלות כמו סוכרת, בעיות בלחץ דם או לחץ תוך עיני (שהינם בעלי השפעה ישירה על הראייה ועל בריאות העין).
נשאל גם ממתי הוא מרכיב משקפיים, מהי התלונה העיקרית שלו כיום ומהם הצרכים העיקריים עבורו בהתאם לעיסוקו.

בשלב הבא נבצע בדיקות ראשוניות לאבחון תפקוד עצבי תקין של העין ע”י בדיקת רפלקס של האישונים למקור אור ובדיקת תפקוד שרירי העין כדי לוודא אם קיימת פזילה, עין עצלה, חוסר תפקוד שרירי ועוד.
במידת הצורך נבצע גם בדיקת תקינות העין בחלקה הקדמי, שקיפות הקרנית, בדיקת לשלילת קטרקט, אבחון יובש בעיניים ועוד.

לאחר מכן, אגב התרשמות מהמשקפיים הישנים שהלקוח מרכיב, נבצע בדיקת חדות ראייה (קריאה של מספרים מהלוח) לכול עין בנפרד, ולאחר מכן בדיקת חדות ראייה ואיזון דו-עיני כדי להבטיח ראייה נוחה והרמונית של שתי העיניים יחד.

 

לאחר קבלת מרשם המשקפיים הסופי, נבקש מהלקוח לצאת מחדר הבדיקה החוצה כאשר הוא מרכיב משקפי בדיקה עם הנתונים העדכניים. המטרה בחלק זה היא לאפשר לו ראייה במצב טבעי מחוץ לחדר הבדיקה, ובמקביל נתשאל אותו על נוחיות הראייה שלו כעת עם המרשם החדש ועל ותחושת הביטחון שלו בעמידה ובתנועה עם הנתונים העדכניים.
אם הכול אכן מתאים הרי שהמרשם במשקפי הבדיקה הינו המרשם למשקפיים החדשים שלו.
מובן שאם הלקוח מעיד על חוסר נוחות כלשהו, מיד נשנה ונתאים את המרשם מחדש עד שהכול ישב כמו שצריך.
כבר הבנתם שאצלנו לא משאירים אף אחד מאחור, כן?

לקוחות ממליצים

אתי חדד
קרא עוד
“הגעתי בחששות גדולים לאופטיקה ,ידעתי שלעשות מולטיפוקל לא פשוט להתרגל והגעתי אחרי שכבר בקרתי ונבדקתי במקומות אחרים שעשו לי טעויות קריטיות במספרים. ברגע שנכנסתי,הרגשתי בבית! הבדיקה הייתה סופר מקצועית,אנשים הכי חמים וחביבים מסבירים בהמון סבלנות ואכפתיות והמחירים הכי נוחים. כשקבלתי את המולטי תוך יום כבר התרגלתי והבחנתי שהכול מדויק !!!! אומנם עדין קשה להתרגל כי זה רק שבוע ראשון אבל בהחלט חוויה מתקנת מכל שאר המקומות שהייתי בהם. לא מחליפה את אופטיקה עיניים בשום מצב בשום מקום אחר!! בנוסף,הכי ריגש אותי ששבוע לאחר שלקחתי את המשקפיים,הם התקשרו לברר אך אני מסתדרת,ואם נוח לי… אנשים עם לב ענק…אכפתיות מקצועיים ברמות על! חבל שלא הכרתי אותם קודם!! תבורכו תודה ענקית ליהודה הכי מקצועי שיש!!”
דלית כץ, פתח תקווה
קרא עוד
“נכנסתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה כדי להתחדש במשקפיים, קיבלתי יחס משפחתי האווירה במקום מאוד טובה, שקטה ונעימה. לאחר 2 זוגות מולטיפוקל שעשיתי במקומות אחרים שלא התאימו לי ולא הייתי מרוצה, הזמנתי משקפי מולטיפוקל במקום, וכעת אני כבר 10 חודשים עם משקפי המולטיפוקל החדשים. המשקפיים שקיבלתי ממש מוצלחים ומתאימים, ההרגשה כאילו אין לי משקפיים כלל ואני רואה טוב. תודה רבה למקצועיות ויחס החם והנעים של יהודה ורונית מצוות החנות. מומלץ בחום !!!”

לתיאום בדיקת ראייה:

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

עקבו אחרינו בפייסבוק
back to top

החנות פתוחה בשבילכם!

אנו פתוחים בשבילכם ומבצעים בדיקת ראיה עם כל נוהלי הזהירות הנדרשים.
הבדיקות נעשות במרחק 2 מטר.
ניתן להזמין משקפי ראיה מכל הסוגים עם מועדי אספקה קצרים,
לצד שירות עזרה ראשונה, שירותי תיקון והלחמת ממשקפיים.

צוות אופטיקה עיניים פתח תקווה