אופטיקה עיניים פתח תקווה

בדיקת ראייה בשיטת® OPTOMAX

אופטיקה עיניים מספקת שירותי בדיקות ראייה כבר מעל 30 שנים ומקפידה על מקצועיות גבוהה, דיוק ומתן שירות אישי ולבבי לאורך כל הדרך. בדיקות הראייה מבוצעות על ידי אופטומטריסט מומחה בעל ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום, בשילוב מכשור מקצועי והמתקדם בעולם.

 

*החנות ממוקמת בלב פתח תקווה ומקבלת באהבה לקוחות מכל רחבי הארץ!

מטרת הבדיקה להגיע לרמת אבחון מדויקת ולהתאים לכל לקוח את פתרון הראייה המקצועי התפור למידותיו!

עם השנים, צוות האופטיקה פיתח הליך בדיקת ראייה ייעודי וייחודי בשם -® OPTOMAX. בדיקה זו מכסה מאפייני בדיקה רבים, בנוסף לפרוטוקול בדיקות ייחודיות שפותח עם השנים באופטיקה עיניים. השילוב הייחודי בין כלל המרכיבים מאפשרת להגיע לרמת בדיקה מקצועית ביותר, דיוק אופטימאלי ותוצאות המספקות חדות ראייה גבוהה במיוחד, הנובעת בין היתר מהאיזון הראייתי הבין-עיני ומהאיזון השרירי של העיניים. פרמטרים אלו כולם חיוניים להבטחת התאמה ונוחות ראיה מושלמת למשקפי הראיה, ללא מתחים וללא קשיי הסתגלות, כבר מהרגעים הראשונים לאחר קבלתם.

סוגי בדיקות ראייה באופטיקה עיניים

בדיקת הראיה המובילה

מיועדות למי שחווה בעיות ראייה או קריאה, כאבי ראש, מיגרנות, חוסר ריכוז, סנוור וכו׳, או למי שמרגיש ירידה בראיה במשקפיים הנוכחיים שלו.

בדיקה למולטיפוקל ומשרדיות

מתאים לאנשים (לרוב מעל גיל 40) שאינם רואים היטב מקרוב ומרחוק וזקוקים למשקפי מולטיפוקל או למשקפיים משרדיות, הייעודיות לעבודה בסביבת המשרד או המחשב – כאשר בדיקה זו נערכת בסיום בדיקת הראיה העיקרית.

בדיקת ראיה לילדים

הבדיקות נעשות לילדים החל מגיל 11, או קודם לכן בתנאי שנבדקו בשלב מסוים לפחות פעם אחת אצל רופא עיניים.

לקבלת הטבה יחודית – 600 שח הנחה לרכישת מסגרת ראיה, במקביל לבדיקת ראייה בשיטת OPTOMAX, מלאו את הטופס:

היתרונות שלנו

בדיקת ראייה בשיטת® OPTOMAX
בדיקת ראייה בשיטת® OPTOMAX

קצת על שיטת בדיקת ראיה® OPTOMAX

שיטת® OPTOMAX לבדיקות עיניים וראייה מיישמת תהליך ייחודי, ברור, מסודר ושקוף לחלוטין, המבטיח לכל נבדק את התוצאה האיכותית והמדויקת ביותר, על מנת שבתום הבדיקה נוכל להתאים את הפתרון הטוב ביותר.

בין היתר, הבדיקה כוללת את השלבים הבאים:

אופטיקה עיניים שואפת להגיע לשלמות, ולכן בדיקת הראייה נעשית במקצועיות, תוך בחינת פערים וליקויי ראייה סמויים שאנשים סוחבים איתם שנים.

איתנו, תהיו בטוחים שתקבלו את הפתרון הטוב ביותר לעיניים שלכם!

תראו, מה לקוחות שלנו אומרים על השיטה הייחודית שלנו

לקבלת הטבה יחודית – 600 שח הנחה לרכישת מסגרת ראיה, במקביל לבדיקת ראייה בשיטת OPTOMAX, מלאו את הטופס:

בדיקת ראייה בשיטת® OPTOMAX

יש לכם שאלות? יש לנו תשובות!

כמה זמן אורכת בדיקת הראייה?

הבדיקה נמשכת בין 45 – 60 דקות בהתאם לצורך עד לקבלת התוצאה המבוקשת. 

היכן ניתן לבצע את הבדיקה?

את הבדיקה ניתן לבצע בחנות שלנו הממוקמת בלב פתח תקווה, בכתובת שטמפפר 24. שם ימתין לכם צוות מקצועי לביצוע הבדיקה ומתן כל הייעוץ הרלבנטי בעקבותיה.

מי מבצע את בדיקת הראייה?

את בדיקת הראייה מבצע אופטומטריסט מקצועי, עם ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום היודע לבצע את הבדיקה המתקדמת שלנו בטכניקה ייחודית ובשילוב מכשור בדיקה מתקדם, שאינה מעייפת את העין במהלך הבדיקה. בדיקת אופטומטריסט שכזאת יכולה להביא לתוצאות מדויקות ביותר ולכן להתאמה מיטבית של משקפיים ועדשות.

למי הבדיקה מתאימה?

ראשית כל למי שחש שהוא רואה לא טוב כבעבר, לקרוב, לרחוק או לשניהם. בנוסף, ביצוע בדיקת  אופטומטריסט מומלצת למי שסובל מכאבי ראש, מיגרנות, חוסר ריכוז בעבודה או לימודים, עייפות לא מוסברת, סנוורים ורגישות לאור בין אם מרכיב משקפיים ובין אם לא, מי שמרגיש לא בטוח בזמן נהיגה בלילה, מי שמרכיב משקפי ראיה או קריאה, מרגיש לא נוח או עדיין לא הסתגל אליהם, מי שעבר בדיקת ראיה בעבר ולא היה מרוצה מהתוצאה שקיבל.

איך מוודאים שעשינו את ההתאמה הנכונה והיא נוחה גם ללקוח?

עם קבלת המרשם הסופי, הלקוח יסתובב מחוץ לחדר הבדיקה עם משקפי בדיקה כדי להרגיש איך הוא מגיב למשקפיים החדשים. המטרה בחלק זה היא לאפשר לו ראייה במצב טבעי מחוץ לחדר הבדיקה. הצוות שלנו ידאג לקבל משוב על נוחיות הראייה ואיך הוא מרגיש, הן בהליכה והן בעמידה במקום.

אם יש התאמה, נבין שהמרשם החדש הוא המדויק, במידה ולא, כמובן שנבצע התאמות במקום.

אני עובד מול מחשב שעות ולא רואה טוב, האם הבדיקה מתאימה לי?

בהחלט! בדיקת הראייה של אופטיקה עיניים מתאימה גם למי שעובד מול מסכי המחשב או משתמש בסמארטפון לפחות שעה ביום. בתום הבדיקה, צוות אופטיקה עיניים יתאים עבורכם משקפיים ייעודיים למסכי מחשב.

למה חשוב לבצע בדיקת ראיה מקצועית בגישת® OPTOMAX?

כיוון שבדיקה מקצועית תאפשר לכם לאחר מכן לרכוש משקפי ראייה המתאימים בדיוק למצב הראייה והעיניים שלכם, מבלי לקחת סיכון ולהזמין משקפיים שאינם מתאימים לכם (על כל המשתמע מכך).

האם הבדיקה מתאימה גם למי שצריך משקפי מולטיפוקל?

וודאי! אופטיקה עיניים מתמחה בהתאמת משקפי מולטיפוקל ללקוחות, ולכן הבדיקה מעולה גם להתאמה משקפי מולטיפוקל, משקפיים משרדיות (Office) וגם למי שהזמין בעבר משקפי מולטיפוקל או משרדיות והתאכזב מהתוצאה.

האם הבדיקה מתאימה גם לילדים?

בהחלט. נציין כי בדיקת ראייה לילדים היא מצוינת, כיוון  שזיהוי מוקדם ככל האפשר של בעיית הראייה הוא גורם מכריע המשפיע על הילד בגן או בבית הספר הן מבחינת ראיה חדה ללוח הכיתה, רמת הריכוז שלו וההתפתחות השכלית של הילד. הבדיקה באופטיקה מתאימה לילדים שכבר עברו בדיקה אצל רופא עיניים או לילדים החל מגיל 11 ללא צורך בבדיקת רופא.

אילו סוגי משקפיים ניתן למצוא אצלכם?

לאחר הבדיקה, האופטומטריסט יתאים עבורכם את הפתרון הנוח והאופטימאלי ביותר. בחנות תוכלו להתרשם ממגוון פתרונות ראיה, כמו עדשות ראייה ומולטיפוקל במרשמים גבוהים ביותר, פילטרים ייחודיים, חסמי קרינת אור כחול וקרינה סביבתית, וציפויים מיוחדים כמו® BLUE4SAFE להגנה על העיניים ועל העדשות מפגעי הזמן והטכנולוגיה. כלל הדגמים ברמת איכות גבוהה ביותר ומגיעים במבחר דגמים וסגנונות של מסגרות לבחירה.

האם יש לכם הטבה לחברי קופות החולים?

וודאי. חברי כל הקופות חולים זכאים לקבל הטבה של  600 שקלים ברכישת מסגרת למשקפיים. לרשותכם מבחר ענק של 2,000 מסגרות לבחירה!

**ההטבה תקפה לכל מבחר המסגרות באופטיקה**

מהי ראיית 6/6 ומה הכוונה במונח זה?

המונח ראיית 6/6 מתאר איכות ותקינות ראייה נורמלית או מושלמת. המשמעות של המונח היא שהאדם הנבדק יכול לראות עצמים ופרטים בבירור ובחדות ממרחק של 6 מטרים. הספרה 6 הראשונה מתארת את המרחק בין האדם לבין העצם והספרה 6 השנייה מציינת את המרחק שבו אדם עם ראייה תקינה אמור לראות בבירור את העצם הנסקר.

השיטה המסורתית לבדוק זאת היא בעזרת הצגת תרשים עם אותיות/מספרים/ציורי עצמים, בגודל הולך ופוחת, ממרחק של 6 מטר או המדמה מרחק כזה. אך היום יש כמובן שיטות יותר מתקדמות טכנולוגית וממוחשבות כדי להגיע למדד ראייה מדויק ואישי.

איך יודעים על סמך בדיקת הראייה להתאים את סוג המשקפיים?

כי תוצאות הבדיקה מספקות לאופטומטריסט תמונת מצב מקיפה, אישית ומדויקת מאוד לגבי איכות הראייה ומצב מערכת הראייה שלכם. לפי הירידה בתפקודי הראייה, מדדים מקצועיים פרטניים וסוג הפגיעה בראייה הרלבנטי לכם, ניתן להתאים בצורה מאוד מדויקת ואמינה גם את סוג המשקפיים הנדרש וגם את "המספר" מבחינת תיקון הראייה.

מדוע חשוב לבצע את הבדיקה רק אצל אופטומטריסט מומחה?

בפשטות, כי רק בעל מקצוע יודע לבצע וליישם בדיקת ראייה מתקדמת כמו שצריך וכמו כן לנתח את התוצאות בצורה מדויקת ולייצר את ההתאמה האישית המושלמת לסוג ומהות הפתרון הנדרש לסיוע בראייה. בדיקה ע"י גורם שאינו מיומן דיו  והצעה "מפתה" של בדיקת ראייה חינם צריכה להילקח בערבון מוגבל כי בדיקה לא מקצועית יכולה להניב תוצאות לא איכותיות או מדויקות מספיק וכמובן התאמה שגויה של משקפיים ועדשות, מה שיכול לא לסייע בראייה ואף לשבש את חיי היום יום בלימודים, עבודה או נהיגה.

מתי יש לבצע בדיקת עיניים?

בדיקת ראיה לילדים עד גיל 6: חשוב להתחיל עם בדיקות הראיה כבר בגיל שנה שנתיים (דרך רופא עיניים המומחה לבדיקות ראיה לילדים) ולחזור לביקורת מדי שנה  עד גיל 6, כדי למנוע הפרעות ראיה ו/ או פזילה, כדי למנוע היווצרות עין עצלה – מצב בלתי הפיך במידה ולא טופל קודם לכן.

בדיקות ראיה לגילאי 6 ועד גיל 40: בעידן הדיגיטלי בו הילדים, הנערים והבוגרים חשופים למסכי הטלפון, מחשב וטלוויזיה, חשוב לערוך לילד או לבוגר בדיקת ראיה שגרתית מידי שנה ולא להמתין אצל הילדים לגילוי תסמינים או תלונות מצד הילד או המורה על קשיי הילד בלימודים או בראיה ללוח הכיתה. ואצל הבוגרים להפרעות ראיה, כאבי ראש סינוור ועוד, בלימודים, בעבודה או בנהיגה.

בדיקות ראיה לגילאי 40 פלוס: בגיל זה, מעבר להפרעות בראיה לרחוק מתחילים הפרעות הראיה במבט לקרוב (וזאת עקב החלשות העדשה התוך עינית האחראית על המיקוד לקרוב –מנגנון המוכר לנו מאוטו פוקס במצלמה דיגיטלית) הליך זה נקרא "פרסביופיה" או "זוקן ראיה".
ולכן יש להגיע לבדיקת ראיה כדי לוודא ולשפר איכות הראיה לרחוק ואף לקרוב /למחשב / לסביבת העבודה המשרדית ועוד, כדי למנוע תלונות של כאבי ראש, עייפות מוגברת, חוסר ריכוז או תופעה שפתאום בקריאה "הידיים נהפכו לקצרות מדי".

לייעוץ ומידע נוסף התקשרו אלינו או הגיעו אלינו לחנות בפתח תקווה!

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות