בדיקת ראיה ®OPTOMAX

בדיקת ראייה בשיטת ®OPTOMAX

מדויקת יותר, מקצועית ומגיעה לרמת אבחון גבוהה

מעל 37 שנים של עשייה מקצועית בתחום האופטיקה

*החנות ממוקמת בפתח תקווה ומקבלת באהבה לקוחות מכל רחבי הארץ!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX
זוג עם משקפי ראייה על הפנים אחרי בדיקת ראייה

רכשתם משקפי ראייה, קריאה או משקפיים למחשב וזה לא זה?

עובדים מול מסכים ומסיימים את היום עם ראש "נפוח"?

מרגישים עייפות לא מוסברת או סובלים מכאבי ראש?

לא מסתגלים למשקפיים החדשים, ולא מוצאים פתרון?

רגישים לאור ומסונוורים בנהיגת לילה?

אתם בעלי מרשמים גבוהים וזקוקים לעדשות מיוחדות?

מחפשים בדיקת ראייה שסוף סוף "תעלה" על הבעיה שלכם?

מתקשים עם המולטיפוקל או המשרדיות ולא מצליחים להסתגל?

אין צורך לסבול!

עם ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום, יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם!

אופטיקה עיניים מזמינה אתכם לפגישה עם אופטומטריסט מומחה לביצוע בדיקת עיניים מקצועית, על מנת להתאים בשבילכם את הפתרון הטוב ביותר.

הבדיקות נעשות בשילוב מכשור מקצועי המתקדם בעולם, תוך חתירה להגעה לרמת דיוק ואיזון ראייתי מושלם, שיבטיח את הפתרון האופטימאלי ללקוח, גם במקרים מורכבים או מרשמים גבוהים.

שיטת ®OPTOMAX לתוצאות טובות יותר

צוות אופטיקה עיניים פיתח הליך בדיקה ייעודי בשם – ®OPTOMAX המשלב פרוטוקול בדיקה מקיף וייחודי, המאפשר להגיע לרמת בדיקה סופר מקצועית המתמקדת בין היתר, בהשגת חדות ראייה מקסימאלית ככל שניתן, תוך הבטחה ושמירת האיזון הדו עיני העדין, שיש לקיים במערכת הראייה ושרירי העיניים.

ממכלול הפרמטרים המתקבלים בסיום בדיקת הראייה בשיטת ®OPTOMAX "יגזור" האופטומטריסט את הנתונים עבור מרשם הראייה הסופי, על כל פרטיו, שישמש להכנת משקפי ראייה, קריאה או המולטיפוקל, שיבטיחו התאמה מושלמת לעיניים ולצרכים של הלקוח.

התוצאה:

ראייה חדה וצלולה במיוחד, לצד תחושת רוגע ונוחות מושלמת של העיניים, כבר מהרגע הראשון! לאחר קבלת המשקפיים החדשות.

לתיאום בדיקה עם אופטומטריסט

הכירו את סוגי הבדיקות המתבצעות באופטיקה

בדיקות ראייה למשקפי ראייה, קריאה או למחשב

בדיקות המתאימות למי שחווה בעיות ראייה, טשטוש בראייה או בקריאה, עייפות כללית בלתי מוסברת, עייפות או כאבי ראש מול המסכים, למי שרגיש לאור או סובל מסנוור ומתקשה בנהיגת לילה, או מי שצריך להחליף העדשות במשקפיים ועוד.

בדיקות למולטיפוקל ומשרדיות

פרוטוקל בדיקת ראייה מורחב להתאמת משקפי מולטיפוקל ומשרדיות. בדיקה זו מתאימה לאנשים בעלי קשיי ראייה לרחוק לקרוב ולטווחי הביניים, (לרוב מעל גיל 40).

בדיקת ראייה לילדים

הבדיקות נעשות לילדים החל מגיל 11 שנים. לגילאים נמוכים יותר הבדיקה אפשרית, רק בתנאי שנבדקו בשלב מסוים קודם לכן לפחות פעם אחת אצל רופא עיניים, ושאינם תחת השגחה או טיפול רפואי הנוגע להפרעות שריריות ו/או פזילות, המצריכות בדיקות ראייה תחת הרחבת אישון, או טיפול ואבחון של אורטופטיסט/ית במקביל.

למה דווקא אצלנו?

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

שיטה בלעדית

שיטת ®OPTOMAX המבוססת על מעל 30 שנות ניסיון והתאמת משקפיים לאלפי לקוחות מרוצים.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

מקצועיות גבוהה

ניהול פרוטוקול בדיקה מקצועי וייחודי בעל יכולת לשפר את הראייה ואת נוחות הראייה עד למקסימום האפשרי, תוך כדי איתור ליקויי ראייה סמויים, במידה וקיימים.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

בדיקה מקיפה

הבדיקה אורכת 45-60 דקות ונערכת על ידי אופטומטריסט מומחה ומנוסה, כאשר במידת הצורך הבדיקה תימשך ללא הגבלת זמן עד להשגת התוצאה המספקת.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

מכשור מתקדם

שילוב מכשור חכם ומתקדם במהלך הבדיקה, המאפשר לאופטומטריסט לבצע בדיקה מקיפה, איתור ליקויי ראייה סמויים עד להגעה למרשם הראייה הסופי תוך הבטחת האיזון הראייתי והשרירי העדין הנדרש עבור העיניים.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

איכות ללא פשרות

אופטיקה עיניים לא מתפשרת על סטנדרט ועושה הכול כדי לספק בדיקות מקצועיות ומקיפות, תוך מחויבות וחתירה מתמדת של האופטומטריסט במהלך הבדיקה להשיג את מרשם הראייה האופטימאלי עבור הלקוח. במקביל מספקת האופטיקה ללקוחותיה, עדשות ראייה איכותיות ומתקדמות (חד מוקדיות, רב מוקדיות, עדשות מדף וייצור), בעלות ציפויים ופילטרים חדשניים להגנה על העיניים מחד והבטחת איכות ושקיפות העדשות לאורך זמן מאידך.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

התחייבות מלאה

100% אחריות לתוצאות הראייה ולשביעות רצון הלקוחות מהמשקפיים החדשות שקיבלו זה עתה – בהתחייבות!

תרשו לעצמכם את הטוב ביותר!

מה הלקוחות מספרים עלינו:

ראובן בליצנסקי
ראובן בליצנסקי
פתח תקווה
קרא עוד
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
משה מקס
משה מקס
בני ברק
קרא עוד
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
Oleg Konstrinsky
Oleg Konstrinsky
מושב מזור
קרא עוד
באתי להזמין משקפי מולטיפוקל, התרשמתי מאוד מהגישה, מהמקצועיות והבדיקה המקיפה והיסודית שבחיים לא עברתי בדיקה שכזו. קיבלתי עכשיו את משקפי המלטיפוקל, הרכבתי אותם ומהרגע הראשון העולם נראה צלול וברור. ממליץ בחום.
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
אלעד
קרא עוד
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
עליזה כהן
עליזה כהן
פתח תקווה
קרא עוד
שרות מצויין סוף סוף ראייה טובה מאד לאחר שנים רבות של סבל ממליצה בחום
יעקוב אברהם
יעקוב אברהם
פתח תקווה
קרא עוד
שרות ובדיקת ראיה מקצועית ביותר. עשו לי בדיקת ראיה שבחיים לא עשו לי. הזמנתי משקפי מולטיפוקל ואני רואה ומרגיש מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום להגיע למקום
Elina Minkov
Elina Minkov
ראש העין
קרא עוד
כמו תמיד קיבלתי בדיקה איכותית ושרות מעולה ברמה הכי גבוהה. עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדש שלי וכבר מהרגע הראשון מרגישה נוח ומאד ברור. ממליצה בחום
תומר אוליצקי אור
תומר אוליצקי אור
מושב ירחיב
קרא עוד
אל אופטיקה עיניים הגעתי אחרי שהתאכזבתי מאופטומטריסטים לאורך זמן. הגעתי אליו אחרי שהלכתי תקופה ארוכה עם משקפי מולטיפוקל לא מתאימים. מיד כשנכנסתי הבנתי שהגעתי למקום הנכון. יהודה, האופטומטריסט, הסביר לי בפירוט מה אומרת העדשה ומה אומרים הציפויים המיוחדים. וביחוד, מה המשמעות של עדשה מונעת אור כחול, שכל כך חשובה לי ולכולנו בעידן של טלפונים ומחשבים. הבדיקה היתה מעמיקה והמשקפיים הוזמנו מגרמניה. אחרי שבועיים הן הגיעו יחד עם קליפון מגנטי למשקפי שמש. עבודה מדהימה ועמוקה. ממליץ לכולם להגיע.
Alona Bibi
Alona Bibi
פתח תקווה
קרא עוד
הגעתי למקום דרך חיפוש באינטרנט. קיבלתי שרות ויחס מעל ומעבר, בדיקת עיניים מקיפה ומצויינת. עכשיו קיבלתי את משקפי האופיס שהזמנתי ורואה פשוט חלום. ממליצה בחום להגיע למקום. תודה רבה לצוות אופטיקה עיניים.
נתנאל סעדיה
נתנאל סעדיה
מושב חדיד
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים בזכות המלצה של חבר. אני מרכיב משקפיים מעל 40 שנים, וחייב להודות שבכל השנים לא זכיתי לבדיקה מקצועית ומדוקדקת כפי שקיבלתי במקום זה. התברר ששנים הרכבתי משקפיים עם מספר וחצי גבוה ממה שהייתי צריך. אני מרכיב משקפי מולטיפוקל שנים רבות ואף פעם זה לא היה ממש מדוייק ונוח בעיניים. כעת קיבלתי את המולטיפוקל החדש שלי ורואה ממש מצויין ומצליח לקרוא את הכתה הקטן ביותר. אני פשוט לא תופס איך סבלתי והסתדרתי כל השנים קודם לכן. אני ממליץ על המקום בענק ובטוח שאשוב לשם בפעם הבאה. יישר כוח ליהודה והצוות באופטיקה.
פז קירקובסקי
פז קירקובסקי
פתח תקווה
קרא עוד
הגעתי לחנות לאחר שעשו לי משקפיים במקומות שונים אליהם לא הסתגלתי. לאחר בדיקה מעמיקה קיבלתי משקפיים אליהם יכולתי להסתגל כאשר בסופו של תהליך רכשתי משקפי מולטיפוקל למרות החששות שלי להסתגל למשקפיים, יש לציין שכבר לאחר 5 דקות עם המשקפיים החדשות הסתגלתי אליהם והרגשתי איתם מאוד נוח ומאוד פונקציונלי. יהודה אדם מאוד סבלני ואמין שעבר איתי תהליך מאוד ארוך, ובפרט לאחר מפחי הנפש שהיו לי ממקומות אחרים. וכפי שהבטיח בתחילה הסוף נהיה טוב. ממליצה בחום.
Avner Nyazov
Avner Nyazov
תל אביב
קרא עוד
קיבלתי בדיקה מקצועית מאוד ושירות אדיב ומהיר. אנשים אמינים וישרים. הגעתי דרך המלצה של אחותי וממליץ הלאה בחום.
ציפי שרעבי
ציפי שרעבי
ראש העין
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים לבדיקת ראיה לצורך הזמנת משקפיים. חשוב לציין שאני מרכיבה משקפיים שנים רבות ועברתי בדיקות ראיה במקומות שונים. יהודה האופטומטריסט שבדק אותי ערך בדיקה מאוד יסודית והיחידי שזיהה שיש לי פזילה סמוייה שמצריכה טיפול. תודות לאופטיקה עיניים, עברתי לא מזמן ניתוח לתיקון פזילה. כדאי מאוד להגיע למקום ולקבל בדיקת ראיה לשירות יוצא מגדר הרגיל. פשוט חלום. ממליצה לכל אחד באהבה.
דורון גנות
דורון גנות
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים בעקבות המלצה חמה, והאמת לא התאכזבתי. קיבלתי בדיקת ראיה מדוקדקת ויסודית שלא חוויתי מעולם פשוט חבל על הזמן. הזמנתי משקפי מולטיפוקל מיוחד עם עדשות חוסמות אור כחול + 7 ציפויים מהפכניים. ובשעה טובה קיבלתי עכשיו את המשקפיים ואני רואה מצויין ומרגיש כבר מעולה מהרגע הראשון ללא בעיות הסתגלות. תודה לאופטיקה עיניים בפתח תקווה על המקצועיות, האיכות והשרות הנדיב. ממליץ לכל אחד בחום רב! משוגע מי שצריך משקפיים ולא מגיע לחנות! הרווח כולו שלכם!
רוזט שמש
רוזט שמש
פתח תקווה
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים בגלל הביקורות הטובות בגוגל ומסתבר שחכמת ההמונים אכן עובדת. מצאתי שם אופטימטריסט מנוסה, המבצע בדיקה מקצועית ויסודית כדי להתאים את העדשה באופן אופטימלי ללקוח (לאיכות הבדיקה חשיבות רבה, בפרט כשצריך מולטיפוקל). בנוסף, קיים בחנות מבחר גדול של מסגרות למשקפיים. קיבלתי עדשות איכותיות מתוצרת גרמניה, אשר, בין היתר, מסננות אור כחול שנפלט ממסכים (טלפון, מחשב), העלול לפגוע בראייה. ובונוס - השירותיות והסבלנות של הצוות. אם אתם מחפשים היכן לקנות משקפיים, אז מצאתם - אופטיקה עיניים בפתח תקווה
שיראל שלום
שיראל שלום
פתח תקווה
קרא עוד
שירות לקוחות הכי טוב שראיתי אי פעם!! מקצועיות ואחריות ברמה הכי גבוהה שיש! עשיתי אצלם משקפיים והתקשרו אליי כמה פעמים לוודא שאני מרוצה ואני רואה טוב. בנוסף, באתי לבדיקה חצי שנה אחרי כי חשבתי שעלה לי המספר והם בדקו שוב ללא עלות בכלל! שירותיות ומקצועיות מעל הכל פה, ממליצה בחום!
אוהד דרורי
אוהד דרורי
קרית אונו
קרא עוד
שירות לקוחות הכי טוב שראיתי אי פעם!! מקצועיות ואחריות ברמה הכי גבוהה שיש! עשיתי אצלם משקפיים והתקשרו אליי כמה פעמים לוודא שאני מרוצה ואני רואה טוב. בנוסף, באתי לבדיקה חצי שנה אחרי כי חשבתי שעלה לי המספר והם בדקו שוב ללא עלות בכלל! שירותיות ומקצועיות מעל הכל פה, ממליצה בחום!
אורית חזון מנדל
אורית חזון מנדל
ירושלים
קרא עוד
רכשתי משקפי ראיה עם הגנה מחשיפה לאור כחול שנפלט מהמסכים אצל יהודה ורונית, זוג מקסים! קיבלתי שירות מקצועי ומהיר, יהודה ביצע לי בדיקת ראיה מאוד מעמיקה ומקצועית עם הסברים נלווים, רונית הנפלאה הייתה סבלנית וגילתה אמפתיה לרגשות שלי וחוסר ההחלטיות שלי לגבי המסגרת, כי עבורי זו פעם ראשונה ומאוד מוזרה לרכוש משקפי ראיה. השילוב של הזוג המקסים, יוצר שירות נפלא ונותן מענה מכל הבחינות. תודה רבה יהודה ורונית. אני מאחלת לכם הצלחה בעסק ובחיים.
מורדכי אקנין
מורדכי אקנין
קרית אונו
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה אחרי מפח נפש עם משקפי המולטיפוקל שלי במספר חנויות אופטיקה מוכרות באזור המרכז בהם קיבלתי איכות שרות ומקצועיות ירודה. היום עברתי באופטיקה עיניים בדיקת ראיה מאוד מדוקדקת ואיכותית שבחיים לא עברתי. הגעתי לחדות ראיה מדהימה ועכשיו הזמנתי שם את משקפי המולטיפוקל הבאות שלי. ממליץ בחום.
Yessica Oscar
Yessica Oscar
בני ברק
קרא עוד
לפני הביקורת, חשוב לי לציין, שיהודה הוא אדם נדיר. ליהודה באמת אכפת לו שתראה הכי טוב שניתן. מקצוען, נקי ,איסתטי, סבלני. 20 שנה אני עם משקפיים מילדות. עברתי בדיקות ראייה ברחבי העולם ובפרט בארצות הברית. אף פעם לא עשו לי בדיקה כל כך איכותית. ובנוסף, הייתה לי בעיה נדירה בעין שהוא היחיד שנתן לי פיתרון ומענה אחרי 20 שנה של סבל בעין. הפנה אותי למומחה לטיפול. הופתעתי לטובה מהמחיר. אני הגעתי דרך ביקורת בגוגל ובאמת שווה לכם ללכת לאופטיקה עיניים. יהודה הוריד לי רבע מספר בכל עין. התפלאתי מהידע הרחב שיש לו בתחום. ממליצה בחום.
דוד יאיר בן חיים
דוד יאיר בן חיים
פתח תקווה
קרא עוד
בדיקה מקצועית ונינוחה עם התייחסות יתר לפרטים הקטנים וללא עיגולי פינות. על אף המספרים הגבוהים בעיניים שלי, רואה מצויין עם המשקפיים שממש עכשיו קיבלתי. ממליץ ביותר.
הקודם
הבא

שאלות שכולם שואלים

הבדיקה נמשכת בין 45 – 60 דקות ובמקרה הצורך אף מעבר לכך, עד לקבלת התוצאה המבוקשת המניחה את דעתו של האופטומטריסט ולשביעות הרצון של הלקוח.

באופטיקה שלנו הממוקמת בלב פתח תקווה, בכתובת שטמפפר 24. שם ימתין לכם אופטומטריסט מנוסה לצד צוות מקצועי.

את בדיקת הראייה מבצע אופטומטריסט מומחה, בעל ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום, המשלב בנוסף לפרוטוקול הבדיקה המקובל, טכניקות בדיקה ייחודיות ובשילוב מכשור בדיקה מהמתקדמים בעולם.

בדיקת ראיה ®OPTOMAX לכל אלו שאינם רואים חד וברור!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX לאלו שלא הסתגלו למשקפיים שלהם!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX סובלים מכאבי ראש או מיגרנות ולא מצאו הסיבה או הפיתרון לבעיה!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX לסובלים מחוסר ריכוז, עייפות וחוסר נוחות ביום יום, בעבודה או בלימודים!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX לעובדים מול מסכי המחשב או הטלפון וסובלים מעייפות בלתי מוסברת, ומסיימים את היום עם "ראש מנופח"!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX לסובלים מרגישות לאור ומסונוורים בנהיגת לילה או מסנוורים למדי מאור השמש!

בדיקת ראיה ®OPTOMAX למי שעבר בדיקת ראייה בעבר ומרכיב משקפיים (ראיה, קריאה, מולטיפוקל), אך אינו מרוצה מאיכות או נוחות הראייה מכל סיבה!

הבדיקה מקיפה ומקצועית ונערכת עם פרוטוקול בדיקה ומאפיינים ייחודיים המשלבת בנוסף, מכשור בדיקה מהמתקדמים בעולם, המאפשרת התאמת פתרונות ראייה מדויקים ומאוזנים בהתאם למצב העיניים שלכם, וכל זאת מבלי להסתכן בהזמנה וקבלת משקפיים שאינם מתאימים ללקוח (עם כל המשתמע מכך).

וודאי! אופטיקה עיניים מתמחה בהתאמת משקפי מולטיפוקל ללקוחות, ולכן הבדיקה מעולה גם להתאמת משקפי מולטיפוקל, משקפיים משרדיות (Office) וגם למי שהזמין בעבר משקפי מולטיפוקל ולא הסתגל אליהם מכל סיבה שהיא.

בדיקת הראייה נעשית ללא טיפות עיניים וללא הרחבת אישון

לתיאום בדיקה עם אופטומטריסט

בדיקת ראיה ®OPTOMAX

המרכז הארצי למולטיפוקל

שטמפפר 24, פתח תקווה

© כל הזכויות שמורות לאופטיקה עיניים פ"ת

עיצוב ובניה ע״י Betterbrands