התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

נמאס לכם להחליף מולטיפוקל כל מספר חודשים ולהמשיך לראות מטושטש?

רוצים לחזור לראות בחדות ובקלות, מכל מקום ומכל מרחק- בלי להחליף משקפיים ובלי לסבול מעייפות כאבי ראש?

בלי קשיי הסתגלות , בלי כאבי עיניים, ובלי צורך להחליף שוב את המשקפיים אחרי תקופה קצרה.

התאמת משקפי מולטיפוקל

בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!

מעל 38 שנים של עשייה מקצועית
בתחום האופטיקה

*החנות ממוקמת בפתח תקווה ומקבלת באהבה לקוחות מכל רחבי הארץ!

הגיל עושה את שלו, ועם הזמן הראייה מרחוק מטשטשת, הקריאה מאתגרת ואנו מחליפים בכל פעם זוג משקפיים: פעם לקריאה ופעם לראייה מרחוק.

זה הזמן לעבור לעדשות מולטיפוקל הנחשבות לפתרון הטכנולוגי המתקדם בעולם!
 מדובר על עדשות רב-מוקדיות המספקות פתרונות ראייה לקריאה, למרחק ולטווח ביניים.

איכות החיים שלכם חשובה לנו, ולכן נעשה הכל כדי לבצע התאמה מקצועית!

לייעוץ מקצועי עם אופטומטריסט

הכירו את שיטת MULTIMAX

הבטוחה ביותר
לעיניים שלכם

צוות אופטיקה עיניים פיתח שיטה ייחודית להתאמת עדשות מולטיפוקל. השיטה מבוססת על ניסיון רב שנים ומבטיחה תוצאה מושלמת לעיניים שלכם!


1. מתחילים

בבדיקת ראיה מקיפה ומקצועית ע"י אופטומטריסט מומחה בשיטת הבדיקה הייחודית ®OPTOMAX, המספקת את כל הנתונים הנדרשים בהמשך להליך התאמה מדויק ללא פשרות.


2. בוחרים

את מסגרת הראיה המתאימה ביותר בהתחשב במבנה הפנים, גובה מרשם הראיה, אופי ליקוי הראיה, מיקום העיניים ביחס למסגרת, ועוד, והכול תוך התחשבות בטעם הלקוח למסגרת הנבחרת.


3. מתאימים

את סוג עדשות המולטיפוקל עם המבנה והעיצוב האופטי הייעודי, תוך התחשבות במרשם הראיה שהתקבל, באופי ליקוי הראיה, בעיסוק, עבודה מול מחשב או הטלפון, נהיגת לילה, תחביבים ועוד, אשר יבטיחו ראיה חדה, הסתגלות ונוחות ראיה מושלמת, כבר מהרגע הראשון.


4. מסמנים

באופן מדויק ובשיטה הייחודית לאופטיקה עיניים את נקודות ויחס מרכזי האישונים במסגרת הראיה שנבחרה, כדי להבטיח מיקום וגובה מוקד העדשה במיקום האופטימאלי מול האישון.


5. מכינים

תוכנית ייצור מדוקדקת לפרטים עבור העדשות הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים והנתונים שנאספו עד לשלב זה, לצורך ייצור העדשות בחו"ל.


6. מבצעים

בקרת איכות מדוקדקת לעדשות המוגמרות שהגיעו מהיצרן בחו"ל, ורק לאחר מעבר העדשות את שלב בקרת האיכות, אנו חותכים ומתאימים את העדשות למסגרת הראיה שנבחרה. לסיום, ביצוע בקרת איכות נוספת של המשקפיים המוגמרות לפני מסירתם ללקוח.


7. מוסרים

את המשקפיים המוגמרות ללקוח במקביל לביצוע התאמות וכיוונונים סופיים של המשקפיים על הפנים של הלקוח, עד לשביעות רצון מלאה מחדות ונוחות הראיה.

התוצאה:

משקפי מולטיפוקל מדוייקים, המעניקים ראיה חדה והתאמה אבסולוטית למבנה הפנים ולשימוש היום יומי,

הסתגלות ונוחות מושלמת כבר מהרגע הראשון!

איכות ומצויינות ללא פשרות!

לאורך התהליך כולו, משלב בדיקת הראיה ועד קבלת המשקפיים המוגמרות, אתם מלווים ומטופלים בכל שלב ושלב ישירות על ידי אותו אופטומטריסט מומחה, ולא מועברים בשום שלב ובשום תנאי בין אנשי מקצוע שונים והכול מתוך מטרה, להבטיח אפס תקלות או שגיאות!

לייעוץ מקצועי עם אופטומטריסט

למה אנחנו?

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

מעל 30 שנים בתחום המולטיפוקל.

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

אלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

עדשות באיכות הגבוהה ביותר.

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

ייצור במעבדות המובילות באירופה.

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

מגיע לכם!

600 ש"ח הטבה

לכל חברי קופות החולים ברכישת מסגרת למשקפיים
לרשותכם מבחר ענק של מעל 2,000 מסגרות במלאי!

**ההטבה תקפה לכל מבחר המסגרות באופטיקה**

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

מה הלקוחות מספרים עלינו:

יהודית טאובר
יהודית טאובר
פתח תקווה
קרא עוד
שרות ומקצועיות מעל ומעבר, לאחר 6 ניסיונות של מולטיפוקל שעשיתי במקומות שונים שבהם לא הצליחו להתאים לי המשקפיים, אשר גרמו לי מפח נפש ואכזבה גדולה, הגעתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה וסוף סוף לאחר 30 שנה של נסיונות קיבלתי מולטיפוקל מושלמות ורואה איתם מצויין. ממליצה להגיע למקום. פשוט מקצוענים. ובנוסף רמת השרות והאדיבות במקום פשוט חלום.
מלכה קעטבי
מלכה קעטבי
פתח תקווה
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה לאחר המלצה של בעלי. קיבלתי בדיקה מקיפה והזמנתי מולטיפוקל לאחר שהמשקפיים הקודמות שעשו לי במקום אחר מההתחלה לא היו מותאמות ונוחות. כעת רואה מצוין ומרגישה עם המשקפיים נוח מהרגע הראשון. ממליצה בחום להגיע למקום
לרה אנדריי
לרה אנדריי
פתח תקווה
קרא עוד
שרות מצויין, בדיקת ראיה מעולה ומעמיקה. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל הראשונות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליצה בחום!
ירדנה טלמור
ירדנה טלמור
הר ברכה
קרא עוד
אחרי הרבה ניסיונות ומפח נפש בחנויות אופטיקה מוכרות ונחשבות, סוף סוף הגעתי לחנות מקצועית ש"החזירה" לי את הראייה שלי בחזרה עם משקפי מולטיפוקל בהם אני אחרי עשרות שנים רואה סוף סוף מצויין. מבחינתי ניתן לומר שנולדתי מחדש. אין מילים לתאר את שביעות רצוני. פשוט חלום!
איציק פרנס
איציק פרנס
אורנית
קרא עוד
חנות מקצוענית ברמה הגבוהה ביותר. התאמה מצויינת של המסגרת לפנים, ובעיקר, אלופים בהתאמת משקפי מולטיפוקל. מנסיון אישי של כמה שנים. ממליץ בחום על יהודה.
איילת אוחיון
איילת אוחיון
פתח תקווה
קרא עוד
יהודה איש שרות מובהק ומקצוען אמיתי , עשיתי מולטיפוקל - ותוך דקות ספורות התרגלתי , קיבלתי עיניים חדשות. בדיקה מקצועית לעילא ולעילא!
יובל ג'נח
יובל ג'נח
פתח תקווה
קרא עוד
אופטיקה מספר 1 בפתח תקווה. אני במקצועי נגר ולא ראיתי כלום. הגעתי לחנות, קיבלתי בדיקת ראיה מדוקדקת, הזמנתי מולטיפוקל ועכשיו קיבלתי אותם. רואה מצויין פשוט מדהים. מומלץ בחום ובאהבה.
אלי פיש
אלי פיש
הוד השרון
קרא עוד
סוף סוף מצאתי חנות אופטיקה מקצועית. אחרי 4 משקפי מולטיפוקל שעשו לי ללא הצלחה. הגעתי לאופטיקה עיניים בפתח תקווה. יהודה בדק אותי והתאים לי מולטיפוקל מדוייק ונוח מהרגע הראשון. רואה מצויין ממליץ מכול הלב.
שמואל בן ארי
שמואל בן ארי
רמת השרון
קרא עוד
אני לקוח מרוצה של אופטיקה עיניים. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה חד מאוד ומאוד מרוצה. ממליץ לאשתי לחברי ולכול אחד להגיע למקום.
דורון גנות
דורון גנות
פתח תקווה
קרא עוד
הגעתי לאופטיקה עיניים בעקבות המלצה חמה, והאמת לא התאכזבתי. קיבלתי בדיקת ראיה מדוקדקת ויסודית שלא חוויתי מעולם, פשוט חבל על הזמן. הזמנתי משקפי מולטיפוקל מיוחד עם עדשות חוסמות אור כחול + 7 ציפויים מהפכניים ובשעה טובה קיבלתי עכשיו את המשקפיים ואני רואה מצוין ומרגיש כבר מעולה מהרגע הראשון, ללא בעיות הסתגלות. תודה לאופטיקה עיניים על המקצועיות, האיכות והשירות הנדיב! ממליץ לכל אחד בחום רב! משוגע מי שצריך משקפיים ולא מגיע לחנות! הרווח כולו שלכם!
הקודם
הבא

מי אנחנו?

׳אופטיקה עיניים׳ היא מרכז מקצועי למולטיפוקל ואופטיקה מתקדמת השוכנת בלב פתח תקווה וקיימת למעלה מ- 30 שנים. הניסיון, הידע, המכשור המקצועי והשירות הלבבי בנו את שמה הטוב לאורך השנים, והוכחה לכך היא הלקוחות הוותיקים והנאמנים הפוקדים את המקום זה שנים, לצד לקוחות המגיעים ממרחקים.

ב׳אופטיקה עיניים׳ תפגשו אופטומטריסט בעל ניסיון רב, לצד אנשי שירות מיומנים המספקים מגוון פתרונות ראייה מתקדמים, החל מבדיקות ראייה, התאמת משקפי מולטיפוקל, עדשות ראייה, מסגרות למשקפיים ועוד. בכל שלבי הבדיקות, הצוות מקפיד על קלה כבחמורה ויודע לפתור בעיות מורכבות ככל שיהיו.

צוות חנות משקפיים בפתח תקווה
התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

לייעוץ מקצועי עם אופטומטריסט

התאמת משקפי מולטיפוקל בשיטת MULTIMAX המתקדמת בעולם!-face

המרכז הארצי למולטיפוקל

שטמפפר 24, פתח תקווה

© כל הזכויות שמורות לאופטיקה עיניים פ"ת

עיצוב ובניה ע״י Betterbrands

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

מְעוּלֶה
מבוסס על 333 ביקורות
Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים: