אופטיקה עיניים פתח תקווה

המדריך לבחירת עדשות מולטיפוקל

אופטיקה עיניים מתאימה ללקוחותיה משקפיים במקצועיות ובדייקנות  ללא פשרות, כבר מעל 30 שנה, עם אחוזי הצלחה גבוהים של 98%.

במשך השנים, צוות האופטיקה פיתח שיטת התאמה בלעדית בשם ® MULTIMAX. הליך ייחודי שהוכח כיעיל ומדויק במיוחד להתאמת משקפי מולטיפוקל בעלי חדות גבוהה ונוחות בלתי מתפשרת.

*החנות ממוקמת בלב פתח תקווה ומקבלת באהבה לקוחות מכל רחבי הארץ!

אופטיקה עיניים מספקת לכל לקוח משקפיים התפורים למידותיו, הן מבחינת סטייל והן מבחינת תיקון הראייה האישי הנדרש, זאת לאחר בדיקה מקיפה הנעשית על ידי אופטומטריסט מנוסה בעל ניסיון של כארבעה עשורים בתחום.

סוג נוסף של משקפיים רב מוקדיות אותם תוכלו למצוא בחנות הוא משקפיים משרדיים, המספקים מענה מצוין למי שעובד שעות רבות מול מסך המחשב.

*בכל סוגי העדשות, צוות אופטיקה עיניים יכול לספק גם חוסם אור כחול להגנה מפני קרינה הנפלטת ממסכים.

לקראת גיל 40, הגיע הזמן להיפרד משני זוגות המשקפיים, לרחוק וקרוב!

התאמת משקפיים מולטיפוקל באופטיקה עיניים נעשית במקצועיות רבה ובאמצעות מכשור חדשני, על מנת לאפשר ללקוחות לאחד את משקפי הראייה לקריאה ומשקפי הראייה למרחק לזוג אחד וכך למעשה לראות בנוחות גם בראיה לרחוק, לקרוב ואף לתחומי ביניים וזאת בלי להחליף בכל פעם משקפיים. מטרת הצוות לאפשר לכל לקוח ליהנות מחדות ראייה ומאיכות חיים גבוהה, הרי ראייה טובה מספקת נוחות לעיניים ומרגיעה את הגוף והנפש.

מה זה מולטיפוקל ?

עדשות מולטיפוקל, נקראות גם עדשות רב-מוקדיות, כיוון שהן מכילות מרכיבים לראייה מרחוק מקרוב ותחום הביניים. למעשה, בחלק העליון של העדשות נמצא שטח המיועד לראייה מרחוק, בעוד בחלק התחתון של העדשה יש שטח המיועד לקריאה מקרוב שהוא שטח צר יותר, ובין לבין נמצא השטח המיועד לתחום הביניים. מדובר על פיתוח מהפכני המאפשר ליהנות ממעבר הדרגתי בין מוקדי הראיה השונים ומחוויית ראייה מהנה ומלאה, בזוג משקפיים אחד. אולם, ישנה חשיבות רבה להתאמת המשקפיים בדיוק רב לכל לקוח.

חשוב לדעת שהמראה שלהם הוא לגמרי אסתטי ולא ניתן להבחין במעבר האופטי על פני העדשה, כלפי חוץ הן נראות כמו עדשות משקפיים רגילות לגמרי. כמו כן, מבנה מולטיפוקל מותאם לתנועות הטבעיות של העיניים ומאפשר ליהנות מראייה חדה ונינוחה מכל זווית וללא מאמץ.

אגב, אם הנכם זקוקים לתיקון משקפי ראייה, או תיקון משקפי שמש, אנו מזמינים אתכם להגיע לסניפנו ברחוב שטמפפר 24 פ"ת לשם קבלת טיפול מקצועי של תיקון משקפיים.

מולטיפוקל - רחוק קרוב

על מה לשים לב, הטיפים הכי חשובים, ומאילו עדשות כדאי לנו “לברוח”?

כדי שניתן יהיה “לנצל” את כל הטוב ואת כל היתרונות שעדשות מולטיפוקל מציעות – חשוב להבין שקיים מכלול של מרכיבים שכל אחד מהם מהווה נדבך יסודי התורם את חלקו להתאמה מוצלחת.

בין המרכיבים החשובים נמנים: בדיקת אופטומטריסט לאבחון הראייה, מבנה העדשות והמאפיינים שלהן, בחירת מסגרת ראייה מתאימה, עריכת מדידות וסימונים מדויקים ועוד.

אתם כבר יכולים לזהות שמדובר במכלול מורכב של מגוון משתנים ופרמטרים – לכן מספיק שאחד המרכיבים במכלול לא יהיה מדויק, וההתאמה  לא תהיה מוצלחת.

בואו נצלול לפרטים כדי להבין איך עושים התאמה מושלמת:

המדריך לבחירת עדשות מולטיפוקל

מי צריך משקפי מולטיפוקל בשיטת ®MULTIMAX  ?

 • מי שזקוק למשקפי קריאה ומשקפי ראייה למרחק.
 • מי שניסה בעבר ולא הצליח להסתגל או התאכזב מהראייה דרכם.
 • מי שחווה קשיים בקריאה, או חוסר נוחות/תסכול מהמשקפיים הקיימים.

מי שנמאס לו להחליף בכל פעם משקפיים לרחוק ולקרוב.

אז על מה חשוב להתמקד בבחירת העדשות?

האיכות נקבעת על פי 7 מאפיינים עיקריים:

 • תעלה רחבה עם מינימום עיוותים בשוליים:
  נעדיף עדשה בה המעבר מהחלק העליון (המשמש לרחוק) ועד לחלק התחתון (המשמש לקרוב), יהיה רחב ככל האפשר ועם מינימום עיוותים בשולי התעלה.
  ככל שהעדשה יותר איכותית, כך השטח המת יהיה קטן יותר ביחס לשטח העדשה הכולל, ופתח הראייה יהיה רחב יותר.
 • הדרגתיות במעבר מרחוק לקרוב:
  ככל שהדירוג במעבר בין אזורי הראייה לרחוק ולקרוב יהיה יותר מתון – כך העדשה תהיה יותר איכותית ונוחה, והמעבר יהיה יותר נעים לעיניים.
 • מבנה העדשה:
  “מבנה עדשה מוגדר מראש” הוא מבנה קבוע ובסיסי של כל סוג עדשה, כך שאורך התעלה הוא הפרמטר היחידי הניתן להגדרה. לעומת זאת, “מבנה עדשה אינדיבידואלי” מאפשר להגדיר מספר פרמטרים, כמו מרחק העדשה מהעיניים או זווית מנח העדשות והמבנה הפנוראמי שלהן ביחס לציר האופטי של העיניים. כשפרמטרים אלו נלקחים בחשבון במהלך ייצור העדשות, הם מעניקים למשתמש שדה ראייה רחב יותר, נוחות מקסימאלית במעברים בין תחומי הראייה השונים, ומקלים את ההסתגלות.
 • סוג ליטוש:
  אז מה כדאי – אחורי או משולב?
  ליטוש אחורי הוא לרוב ברירת מחדל, בעוד שהליטוש המשולב מאפשר נוחות ראייה טובה יותר באזורי הקריאה והביניים (בפרט במרשמים עם ערכי פלוס).
 • חומר הגלם:
  חומר הגלם משפיע ישירות על איכות העדשה, על מעבר האור דרכה ועל חדות הראייה המתקבלת. ענף האופטיקה מתבסס כיום רובו ככולו על עדשות פלסטיק איכותיות ביותר, שמעבירות אור בצורה אופטימאלית, עמידות לאורך זמן, ושוקלות מעט.
 • שכבות הגנה חוסמות קרינה, פילטרים וציפויים:
  כיום בעידן הדיגיטלי ובעבודה התמידית מול מסכים, לשכבות הגנה ולציפויים שמגנים על העין ועל העדשות מפגעי הטכנולוגיה והזמן יש חשיבות עצומה. מבין הציפויים שלנו: שכבת הגנה המובנית בתוך חומר הגלם כנגד קרינת האור הכחול, ציפוי הידרופובי, ציפוי NANO להבטחת עמידות העדשה מפני שחיקה שומנים ואבק, ציפוי ייחודי היוצר בעדשה שקיפות מקסימאלית של 99.7% ויגרום לכולנו לשכוח שבכלל שמנו ציפויים על העדשה, ועוד ציפויים רבים נוספים.
 • יצרן עדשות ידוע ומוכר לקבלת מוצר איכותי ומדויק:
  חשוב לשים לב שהעדשות מיוצרות על ידי חברה ידועה ומובילה בעלת שם עולמי, מומחיות, תקינה בינלאומית, שנות ניסיון רבות בתחום וציוד חדשני – כדי להבטיח מוצר באיכות גבוהה. אחד הפרמטרים הנבחנים יהיו עדשות מולטיפוקל מחיר , שיכול להיות גבוה או נמוך תלוי ביצרן ובאיכות העדשה.

הליך התאמה נכון  – מה הוא כולל?

 • בדיקת אבחון ראייה מקיפה ומדוקדקת.
 • בחירת מבנה עדשה מתאים ופרמטרים נוספים לראיה אופטימלית וחדה.
 • יש לבחור מסגרת הראיה שתענה על דרישות מקצועיות מרכזיות. לצורך התאמה איכותית.
 • מדידות כמו סימון מרכז אישונים ותכנון ייצור מפורט עבור היצרן.
 • הזמנת העדשות מיצרן עם הוכחות של איכות (יצרן עם "קבלות")
 • ביצוע בקרת איכות לפני מסירה ללקוח – הבטחת  איכות גבוהה ודיוק.
 • הטאץ’ האחרון – כוונון והתאמה נכונים של המשקפיים המוגמרים על פניו של הלקוח.
 • ליווי והדרכה ללקוח כיצד להשתמש במשקפיים בצורה נכונה, לצורך תהליך הסתגלות הסתגלות על הצד הטוב  במינימום של תסכול.

מבולבלים מכל הפרמטרים?

הכול טוב, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – כדי להנגיש עבורכם את המידע הקריטי והחשוב ביותר ולגרום לכם להבין הכול בבירור.

מרגישים שאתם שוחים בחומר? נסו בכל זאת לעיין בנקודות החשובות שלנו, ותראו שבכל זאת נחדש לכם לא מעט.

יצחק אלון, רמת גן
קרא עוד
"האופטומטריסט בחנות פשוט "גדול" הוא עושה את הבדיקות בלי לעגל פינות ומסביר ללקוח בסבלנות כל פרט ופרט בגובה העיניים מה שלא זכיתי לקבל אפילו מרופאי עיניים אצלם ביקרתי"

מבולבלים מכל הפרמטרים? הכול טוב, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, לפנייה מהירה מלאו את הפרטים:

מבנה עדשות מולטיפוקל – ואיך זה משפיע על האיכות?

תחת מבנה העדשות נכנסים פרמטרים רבים המשפיעים על איכות העדשות, ביניהם: אורך התעלה, רוחב התעלה, המעבר המדורג לאורך התעלה, העיוותים שבשולי התעלה ועוד.

1. תעלה משפיעה על הראייה
מעבר אופטי זה נקרא תעלה (Corridor) והוא למעשה האזור הברור בעדשה דרכו אנו רואים בעת הסטת העיניים לטווח הקריאה או טווח הביניים.
בצידי התעלה מצוי איזור עם עיוותים שדרכו העין אינה יכולה לראות והוא נחשב כאזור מת. ככל שיש פחות עיוותים בשולי התעלה, כך השטח המת קטן יותר, ורואים טוב יותר דרך העדשה.

2. הדרגתיות ותעלה רחבה = ראייה נוחה יותר
ככל שהתעלה תהיה רחבה יותר על חשבון האזורים המעוותים בעדשה, וככל שהראייה לאורך התעלה תהיה מדורגת יותר במעבר ממבט לקריאה ועד למבט לרחוק – הראייה תהיה נוחה בהרבה עבור העיניים, תהליך ההסתגלות לעדשה יהיה קל יותר, ולכן גם העדשה תיחשב לאיכותית יותר.

3. אורכים שונים של התעלה
קיימות תעלות (Corridor) באורכים שונים, החל מ 12 מ”מ ועד ל 18 מ”מ, המותאמות לצרכים שונים – כך שניתן להגדיר בכל הזמנת עדשות את אורך התעלה המבוקש.
אדם שנמצא שעות רבות בנהיגה בכבישים, וזקוק לשדה ראייה רחב לרחוק ולאזור לוח השעונים, יקבל עדשה עם מבנה תעלה רחב באזור הביניים על חשבון שדה הראייה לקריאה שיהיה מצומצם יותר.
לעומת זאת, אדם העובד שעות רבות מול המחשב, וזקוק לראות את המחשב ואת המקלדת בנוחות ובצורה ברורה, יקבל עדשה עם שדה ראייה אופטימאלי לטווח הקרוב והבינוני, וזאת מבלי לפגום בשדה הראיה במבט לרחוק.

4. העיצוב האופטי של העדשה
מכלול הפרמטרים האופטיים מהם מורכבת העדשה משפיעים על העיצוב האופטי שלה. כל יצרן עדשות מציע מספר עיצובי עדשות, ועל האופטומטריסט המומחה לבחור את עיצוב העדשה המותאם ביותר לצרכיו של הלקוח ובהתאם למאפיינים האישיים של ליקוי הראיה שלו, הבאים לידי ביטוי בתוצאה הסופית של בדיקת הראיה.

ללקוח יהיה קשה ואף בלתי אפשרי “לעבד” את כל המאפיינים הללו לבד כדי להחליט אילו עדשות טובות עבורו – כך שהצורך להגיע לאופטומטריסט אמין ומנוסה, על מנת להבטיח תוצאה מושלמת, הינו מכורח המציאות!

התפשרות על חומר הגלם = התפשרות על האיכות

הגיע הזמן שכל אחד מאיתנו ישאל את השאלה – ממה עשויה העדשה שלי?

החומר עצמו

פלסטיק הוא חומר הגלם העיקרי בעולם האופטיקה של היום, שכן הוא מעביר אור באופן אופטימאלי (99.2% שקיפות!), עמיד מאוד, וקל משקל.
ואיפה הזכוכית נכנסת לתמונה? היא לא… – בעבר היא שימשה כחומר גלם לעדשות, אך חסרונותיה התבררו כרבים בעוד שעדשות הפלסטיק התפתחו בקצב מסחרר, כך שאלו דחקו את עדשות הזכוכית החוצה.

ציפויים שעולים על כל הציפיות…

ציפויים ושכבות הגנה לעדשה הם כמו התבלינים בתבשיל של אמא – אפשר בלי, אבל זה יהיה תפל, לא אמיתי ולא שווה. אז למה בלי כשאפשר עם?

תנו לנו להציג לכם כמה ציפויים עיקריים לעדשות שחשוב שתכירו:

ציפוי האנטי רפלקס והציפוי הבסיסי נגד שריטות שקיימים בעדשות רגילות, הם הציפויים הבסיסים המלווים את העדשות שנים רבות, אך ציפויים אלו לא מסוגלים לתת מענה להתמודדות העיניים עם העולם הדיגיטלי, בו השפעת קרינת המסכים על העיניים מהווה סכנה ממשית. בנוסף, העדשה עם ציפוי האנטי ריפלקס, מתלכלכת מהר ו”תופסת” שומן וטביעות אצבע כך שאנו עסוקים לרוב בניקוי העדשות. במקביל, הציפוי הבסיסי נגד שריטות – כשמו כן הוא – בסיסי בלבד – כך שאינו נותן מענה לאתגרים בהם עומדת העדשה מדי יום במניעת שריטות הנובעות לרוב מהליך ניקוי העדשות.

MAXI VIEW – “לראות עם ולהיראות בלי” – מיועד לאלו מכם שאוהבים להתפנק עם אקסטרה צלילות.

MAXI VIEW של אופטיקה עיניים ישדרג את השקיפות ואת מעבר האור בעדשה שלכם ל 99.7% – הערך הגבוה ביותר שקיים היום. מה זה ייתן לכם? צלילות, בהירות וחדות ראייה שלא הכרתם. עם MAXI VIEW קל מאוד להתבלבל ולחשוב שאין בכלל עדשות במשקפיים! (מוזמנים להגיע לחנות ולהיווכח בעצמכם!)

HCMC coat – ציפוי חדשני המפחית בצורה דרסטית ומשמעותית את תופעת השריטות על העדשות ומשפר את עמידותן בפני שחיקה.

פילטר רשת ייחודי HexaMash: פיתוח מהפכני המאפשר רק לקרניים מקבילות לעבור דרך העדשה. בכך הוא מונע מקרני האור המפוזרות והאלכסוניות להיכנס לעין, כך שמפחית משמעותית את אי הנוחות מהאור הישיר הנופל על רשתית העין וגורם לסנוור. פתרון מצוין עבור אלו הרגישים לאור יום או לתאורה מלאכותית (Photophobia).

פילטר Stress Free: שילוב של הציפוי Stress Free בעדשת המולטיפוקל הוא בחירה חכמה שנותנת הרבה שקט בראש ובעיניים. מסנן הקרינה הנ”ל מסייע בהפחתת המתחים מול מסך המחשב, כשהעיניים בורחות מהמסך לצדדים או כשהן כבר עייפות מלהתרכז מול כל האור והקרינה. פילטר זה יתרום לכם לתחושת נוחות ורוגע בזמן העבודה. מיועד במיוחד עבור כל מי שמרגיש עייפות, עיניים שורפות, מתח בעיניים ואפילו כאבי ראש בגין מאמץ עיניים ממושך מול המסכים הדיגיטליים (או בשמה במקצועי – תסמונת CVS).

סדרה של 7 ציפויים חדשניים – כוללת 2 שכבות בסיס לעמידות גבוהה נגד שריטות, ציפוי אנטי רפלקס מתקדם, ציפוי ייחודי דוחה שומן ולכלוך, ציפוי הידרופובי, ציפוי אנטי סטטי ואחרון חביב – ציפוי CLEAR לקבלת עדשה צלולה לחלוטין ללא השתקפות הציפויים כלל. כמובן שמעל אפשר להוסיף את MAXI VIEW שיעצים את מידת הצלילות ויצור עבורכם חווית ראייה עשירה בתבלינים הכי טעימים שיש. מה שמיוחד ב MAXI VIEW הוא שהוא כל כך שקוף וצלול, כך שכשנוסיף אותו לא יראו אותו וגם לא את כל 7 הציפויים הנוספים!

ואם כבר מדברים על תוספות מלמעלה… למה לא לשדרג את כל חגיגת התבלינים הזאת עם התבלין שגם יגן עליכם מקרינת האור הכחול? עם חסימה של עד nm430 ננומטר בשיטת BLUE4SAFE, הציפוי הזה יגן עליכם בו זמנית גם מקרינת האור הכחול וגם מקרינת UV, כך שהוא ישמור בצורה מלאה ובריאה על העיניים היקרות שלכם.

קרינת אור כחול פוגעת גם במוח. כנסו וקראו עוד

ועדיין חשוב להדגיש!
גם אם תרכשו עדשות באיכות גבוהה ובטכנולוגיה מתקדמת ביותר – לא בטוח שתזכו לתוצאה הסופית הנחשקת.
מחקרים מוכיחים כי למעלה מ 60% ממקרי אי ההתאמה למולטיפוקל נובעים ממרשם שגוי וממחדלים במהלך התאמת מולטיפוקל. לכן רק הליך התאמה מדויק “עקב אחר אגודל” אמור להבטיח את התוצאה המיוחלת.

יצרן אמין “עם קבלות”, יבטיח את איכות העדשה

אז מי הם יצרני העדשות המובילים בעולם?
ZEISS, RODESTOCK, ESSILOR, HOYA והחברה הישראלית SHAMIR מיקמו עצמן במרוצת השנים בין החברות המובילות בעולם.
בנוסף קיימות חברות עולמיות קטנות יותר המסוגלות לתת מענה איכותי “וגמיש” יותר המאפשר לאופטומטריסט המומחה חופש פעולה במהלך הזמנת עדשות עם פרמטרים ועם ציפויים ייחודיים, שהחברות המובילות לא תמיד נותנות להם מענה.

ESSILOR

ESSILOR

ESSILOR – חברה צרפתית ותיקה שעיקר פעילותה הוא בייצור עדשות למשקפיים, היא נחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום. ב-1959 היא פיתחה מוצר מהפכני פורץ דרך הנותן מענה לבעיית זוקן הראייה – פתרון שכיום מוכר לנו כעדשת מולטיפוקל. היא פועלת בעשרות מדינות בעולם כולל בישראל.

Zeiss

ZEISS

ZEISS – צייס היא חברה גרמנית ידועה לפיתוח ולייצור עדשות מתקדמות לענף האופטיקה, לענף המצלמות ולמוצרים אופטיים רבים בענף המחקר, הטכנולוגיה הרפואית ועוד. כצפוי מחברה שמייצרת עדשות מולטיפוקל גרמניות, היא נמצאת בחוד החנית של המחקר והפיתוח, ומחזיקה במכוני מחקר ופיתוח ברחבי העולם.

hoya

HOYA

HOYA – חברה יפנית המייצרת מוצרים ומכשירים אופטיים רבים לצד עדשות ראייה מתקדמות. לחברה מרכזי ייצור, מחקר ופיתוח ביפן ובגרמניה. היא מתמחית בעיקר בטכנולוגיות ייצור ופיתוח מתקדמות לצד הקפדה על עדשות קלות משקל.

RODENSTOCK

RODENSTOCK

RODENSTOCK – רודנשטוק היא חברת אופטיקה גרמנית עם היסטוריה של כ 150 שנות פעילות. היא נחשבת לענקית אופטיקה עולמית, ובעלת מפעלי ייצור ב- 12 מדינות ברחבי העולם. החברה מייצרת עדשות ראייה מתקדמות למשקפיים, עדשות למצלמות ולמוצרים אופטיים שונים. היא משקיעה רבות בתחום המחקר והפיתוח, וברשותה מעל 10 מרכזי מחקר פיתוח וייצור ברחבי העולם. מוצרי רודנשטוק, בייחוד בתחום עדשות המולטיפוקל, ידועים באיכותם כאשר המבנה האופטי של העדשות מעניק למשתמש תחושת נוחות מהירה יחסית. גם מסגרות הראייה של החברה ידועות באיכות ובפונקציונאליות שלהן.

SHAMIR

SHAMIR

SHAMIR – חברת שמיר הינה חברת ישראלית (כן כן! לגמרי!) הפעילה מאז 1972 וממוקמת בקיבוץ שמיר שבצפון הארץ. שמיר נכנסה לעשירייה הפותחת של חברות האופטיקה המובילות בעולם. כיום עיקר פעילותה הוא בייצור עדשות מולטיפוקל מומלצות ומתקדמות. לחברה יש שתי מעבדות ייצור בארץ ומעל 10 מעבדות ייצור ברחבי העולם.

“אז תכלס – אילו עדשות מולטיפוקל מומלצות לקנייה?

המדריך לבחירת עדשות מולטיפוקל
תראו, הכי חשוב זה לא להתפשר על האיכות. איכות העדשה נמדדת לפי כמה מאפיינים אופטיים שקשורים למבנה שלה, לתעלה שלה, להדרגתיות שבה, לליטוש, ליצרן וכמובן לציפויים ולשכבות ההגנה שמוזמנים בתהליך הייצור.

מאחר שכל אחד מהמאפיינים האופטיים הללו הם אינדיווידואליים לכל אדם ואדם ואין בהם “אמת מוחלטת”, יש להתאים אותם באופן אישי ללקוח – ובדיוק כאן האופטומטריסט המומחה נכנס לתמונה.
רק אופטומטריסט מומחה ש”מבין עניין” ומומחה בתחום, ידע לשקלל את כל הפרמטרים לכדי המרשם המותאם ביותר עבורכם, בתהליך שנקרא “תכנון עדשה”, המכיל פירוט מדויק על כל הפרמטרים שנלקחו בחשבון בנוגע לעדשה שתוזמן עבורכם באופן אישי.

ההחלטה איזו עדשה להזמין מצריכה חשיבה וניסיון רב. לכן בדיוק כמו שאנו מתייעצים עם רופא לפני נטילת תרופה, כדי שיתאים אותה עבורנו מבחינת המרשם, החברה המייצרת, אם לקחת אותה על קיבה ריקה או מלאה ואם כדאי להוסיף תוספים תזונתיים בנוסף – כך עלינו גם להתייעץ עם האופטומטריסט המומחה על מנת שיתאים את העדשה ספציפית אלינו.

אז אין באמת תשובה לשאלה – כי זה כל כך אינדיווידואלי.
מה שאנחנו כן ממליצים זה לגשת לבעל מקצוע – אופטומטריסט – אמין ומנוסה שאפשר לסמוך עליו, על מנת שיוכל “לעבד” עבורכם את כל הנתונים. אחרת, אתם פשוט תלכו לאיבוד 🙂

מאילו עדשות כדאי לנו “לברוח”?

מבצעים לא הגיוניים = עדשות שנועדו להיכשל
כאשר אנו נחשפים לפרסומות של עדשות החל מ 599 ₪ או 2 זוגות ב 1200 ₪, חשוב שנבין שגורמים אלו מציעים מוצר במחירים הזויים ולכן הם למעשה לא מציעים לכם עדשות איכותיות, ובוודאי שלא הליך התאמה מקצועי ומדויק שאתם ראויים לו כדי להגיע לאיכות ראייה ולהסתגלות קלה ומהירה.
 במקרים אלו יציעו לנו עדשות במחיר זול בצורה חריגה בד"כ ולרוב עדשות המיוצרות בטכנולוגיה שעבר זמנה, עם מבנה תעלה צר (כאשר כל תנועה של העיניים בזמן קריאה גורם לאיבוד הפוקוס), באינדקס הבסיסי והפשוט 1.5, עם חומרים בשקיפות מוגבלת, ועם שכבת ציפויים שלא תמיד עומדת במבחן הזמן ושמהר מאוד תגלה סימני שחיקה ותהפוך את העדשות לאטומות למחצה.
לא תוכלו לראות דרכן, לא תוכלו להשתמש בהן, מה שהיה נראה כמו הזדמנות פז של מחיר מציאה התברר ככסף שירד לטמיון, וזה עוד בלי לדבר בכלל על עוגמת הנפש…
עדי! את האייקונים של ההנחות להשתמש בכולם ולפזר אותם בצורה אקראית במקום שיוחלט על מקום התמונה וביניהם מספר סימני שאלה (?) בצבעים וגדלים שונים.

לכן שימו לב, אם המחיר חריג כדי להבין אם יש פה הצעה איכותית או הצענה שתוביל לבזוז זמן במקרה הטוב ונזק בראייה במקרה הרע.

זה לא קילו עגבניות
האם לדעתכם לאותם גורמים המציעים מולטיפוקל ב’שיטת מצליח’, אכפת מהעיניים שלכם?
האם אותם גורמים המוכרים מהר ובזול, כאילו עדשות כאלו הם קילו עגבניות, יהיו בנויים להשקיע בכם זמן רב בהליך התאמה ארוך “צעד אחר צעד” המצריך השקעת זמן, סבלנות וידע רב?
התשובה היא לא!
למעשה, כאשר מציעים לכם עדשות במחיר נמוך ואף מצחיק, חשוב להבין שהגורם העומד מאחורי פרסום זה, באופן טבעי, לעולם לא יוכל להעניק לך תשומת לב אישית וקפדנות רצינית מצד האופטומטריסט ובמקביל גם להבטיח לך עדשות איכותיות. כך שגורם זה אינו מקצועי ולא לוקח אחריות על העיניים שלך.
המחיר אולי יהיה מחיר “מציאה” – אבל את התוצאה אתם “משלמים” בעיניים שלכם.

ברור לכולנו שמהצעות שכאלו כדאי לברוח ומהר! עדיף להשקיע כמו שמגיע לכם ולעיניים שלכם, ולהיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש.
כי עם עיניים לא משחקים!

היתרונות והשלבים של בשיטת ®MULTIMAX

רק באופטיקה עיניים תיהנו מתהליך ברור, מסודר ושקוף לחלוטין של התאמת מולטיפוקל, המבטיח תוצאה איכותית ואופטימלית. הכירו את השלבים:

 למה לבחור בנו?

בשיטת ההתאמה הבלעדית שלנו, אנחנו מבצעים תהליך התאמה ייחודי ורצוף, מתחילתו ועד סופו ע"י אופטומטריסט מומחה בעל ניסיון של כ 4 עשורים בתחום, החל מבדיקת הראיה המקיפה והמקצועית לעילא, המשלבת מכשור בדיקה מהמתקדמים בעולם ועד לטיפול בלקוח בהליך ההתאמה כפי שמפורט להלן:

 • בחירת מסגרת הראיה המתאימה בהתאם למבנה הפנים והדרישות המקצועיות
 • קביעת סוג העדשה והמבנה האופטי שלה על ידי האופטומטריסט המומחה, כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.
 • ביצוע מדידות וסימוני מרכז אישונים.
 • הכנת תכנית ייצור מקיפה הכוללת את מכלול הפרמטרים והמדידות של הלקוח שנאספו עד כה ושילוחם ליצרן בחו"ל.
 • קבלת המשקפיים המוגמרות, ועריכת ביקורת איכות סופית לפני מסירה ללקוח
 • מסירת המשקפיים ללקוח, תוך ביצוע התאמות וכיוונונים סופיים על הפנים של הלקוח, עד לשביעות רצון מלאה.

השיטה המהפכנית והיחידה בישראל שפיתחה אופטיקה עיניים להתאמת משקפי מולטיפוקל בהתאמה אישית תוך הבטחת חדות ראייה ונוחות ראיה בלתי מתפשרת, עם 100% שביעות רצון ו98% הצלחה באיכות ההתאמה ושביעות רצון הלקוחות.

וודאי. חברי כל הקופות חולים זכאים לקבל הטבה של 600 ₪ ברכישת מסגרת למשקפיים. לרשותכם מבחר ענק של 2,000 מסגרות לבחירתכם!

**ההטבה תקפה לכל מבחר המסגרות באופטיקה**

את הבדיקה ניתן לבצע באופטיקה שלנו הממוקמת בלב פתח תקווה, בכתובת שטמפפר 24. שם ימתין לכם צוות מקצועי לביצוע הבדיקה והליך ההתאמה, שילווה אתכם בתהליך רכישת המשקפיים המדויקים בשבילכם.

את כל השלבים מההתחלה ועד הסוף, ז"א מרגע הכניסה לחנות ועד לקבל המשקפיים המוגמרות, מבצע אופטומטריסט מקצועי עם ניסיון של 4 עשורים בתחום והכול הכול בכדי שנוכל להתחייב לך הלקוח, קבלת משקפיים עם מקסימום איכות, ראיה חדה ונוחות ראיה מהסרטים עם אפס תקלות! כאשר את כל השלבים הבאים יבצע האופטומטריסט המומחה מההתחלה ועד הסוף מול הלקוח:

 • ייעוץ ראשוני ללקוח כבר בכניסה לאופטיקה טרום בדיקה
 • ביצוע בדיקת הראיה המקיפה בשיטת ®OPTOMAX
 • בחירת מסגרת הראיה המיטבית עפ"י מבנה הפנים והדרישות המקצועיות
 • קביעת סוג העדשות, היצרן, המבנה האופטי המיטבי שלהן ועוד
 • ביצוע מדידות וסימוני מרכז אישונים על המסגרת הנבחרת
 • הכנת תכנית ייצור מפורטת לעדשות ושילוחה ליצרן בחו"ל
 • קבלת המשקפיים המוגמרות וביצוע בקרת איכות סופית לפני מסירה ללקוח, כדי להבטיח דיוק מרבי של כל הפרמטרים והפרטים הנדרשים עפ"י תוכנית הייצור.
 • מסירת המשקפיים המוגמרות ללקוח, תוך ביצוע התאמה וכיוונים סופיים, עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
 • מתן ייעוץ והדרכה ללקוח על תחזוקה שוטפת ואופן ניקיון המשקפיים כדי להטיח תועלת מקסימאלית לאורך זמן.

 

וודאי. למרות המבנה האופטי עם מספר מוקדים רב, העדשות נראות כמו עדשות משקפיים רגילות לחלוטין בלי פסים או חלונות מפרידים. בשורה התחתונה, תיהנו ממשקפיים בעלי מראה אסתטי לחלוטין.

אופטיקה עיניים עושה שימוש בעדשות איכותיות בלבד, ומתאימה לכל לקוח את העדשות באופן מקצועי ביותר, ולכן המעבר בין המוקדים הדרגתי ונעים מאוד לעין.

הרבה משתמשים מרכיבים את המשקפיים ומיד חשים בשיפור בראייה, גם קרוב וגם רחוק, כמעט ללא תופעות של הסתגלות לעדשות החדשות והמשוכללות. אך בהחלט ישנם אלו העוברים תהליך מסוים, בפרט בזוג הראשון שלהם.
הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהעדשות בנויות ממספר מוקדים רב עם ערך דינמי המושפע מתנועת העין על גבי העדשה, במטרה לראות חד בטווחי הראיה השונים, כך שחווית הראיה במוח לעדשות אלו שונה מעדשות חד מוקדיות (רגילות) ולכן יש מקרים שהמוח צריך לעבור תהליך הסתגלות למולטיפוקל, הנמשך ימים או שבועות בודדים. כחלק מהתהליך, חלק מהאנשים חווים  אי נוחות זמנית בראייה כאבי ראש קלים ואף סחרחורת.
בזכות שיטת ההתאמה הייחודית ®MULTIMAX רוב הלקוחות שלנו, לרבות אלו שקיבלו בזה הרגע את זוג המשקפיים הראשונות שלהם, מרגישים נפלא כבר מהרגע הראשון לקבלתם.

אנו מספקים 100% אחריות להסתגלות מלאה למשקפיים החדשים שלכם. רוב מוחלט של לקוחותינו לא חווים כלל קשיי שכזה  ומרגישים שיפור ניכר בראייה, מהרגע הראשון.

אך אם אתם נמנים על המשתמשים הבודדים שמעט קשה להם יותר להסתגל למשקפיים החדשות (עניין אינדיבידואלי המשתנה ממשתמש למשתמש), אנו מציעים אחריות להסתגלות של 3 חודשים ממועד קבלת המשקפיים. אם השימוש במשקפיים לא נוח ולא "מסתדר", אתם מוזמנים, בחינם, לאופטיקה לביצוע התאמות ואיזונים עד לשביעות רצון מלאה – פעולה האפשרית רק לאחר שימוש רצוף במשקפיים למשך לפחות 14 יום.

אם גם אחרי ההתאמות החדשות חוויית השימוש במשקפיים אינה אופטימאלית, נזמין אתכם לביצוע בדיקת אופטיקה חוזרת ובמידת הצורך יוחלפו העדשות לעיצוב אופטי שונה או למרשם ראייה חדש.

חשוב לציין שבהזמנה באופטיקה עיניים, בנוסף לאיכות מוצרים גבוהה ביותר ושירות אישי ללא דופי  יש לכם בנוסף "אבא ואמא" למוצר.

חשוב לשים לב שיש הבדל תהומי בין עדשות איכות לעדשות פשוטות וזולות. המחיר תלוי ברמת האיכות, ברמת הפיתוח , ברוחב התעלה שלהם במעבר לקריאה, ביכולתם להתמודד בצורה מיטבית עם אתגרים שונים כגון: אופי המרשם, גובה המרשם, צילינדר, התאמת אורך התעלה לקריאה, מבנה העדשה ביחס לגודל מסגרת ולמרכזי אישונים, מבנה פנים, מבנה האף ועוד ועוד.

כמו כן, בכדי להבטיח ראיה חדה, חלקה ונוחה במעברים מהמרחק לקריאה, עם מינימום עיוותים והפרעות אופטיות "המשגעות" את המוח וגורמות לאי נוחות וחוסר יכולת להרכיב המשקפיים לאורך זמן, כדאי לבדוק טוב טוב כאשר מקבלים הצעה במחיר זול בצורה "חריגה". קנייה במחיר זול ומפתה מוביל בדרך כלל לעדשות באיכות ירודה ובמקביל להליך התאמה מהיר ולא מדויק.

במקרים אלו לרוב הלקוח מקבל משקפיים באיכות ירודה שבדרך כלל מתלווה להליך התאמה לא מדויק ולא מקצועי ושם את כספו על קרן הצבי.
במקרים אלו לאחר קבלת המשקפיים והתלונות של הלקוח שלא מרוצה ולא רואה ברור, או לא מרגיש נוח עם המשקפיים, "סיסמת הקסם" הנאמרת לו על ידי האופטיקה היא "אתה חייב להתרגל!"….. (במילים אחרות – "להמשיך לסבול!")

לייעוץ ומידע נוסף התקשרו או הגיעו אלינו לאופטיקה עיניים פ"ת!

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

שיחת היכרות ללא התחייבות