אופטיקה עיניים פתח תקווה

אופטומטריסטים

אופטומטריסטים
תוכן עניינים

אופטומטריסטים מעניקים שירות חשוב מאוד הקשור לבריאות העיניים והראייה שלכם. בעיני רבים תפקידו של האופטומטריסט הוא להתאים משקפיים עבור המטופלים הסובלים מבעיות ראייה, אך לא כולם מודעים לכך כי אופטומטריסט יכול לזהות בעיות עיניים הדורשות טיפול רפואי בשלבים מוקדמים. ובהתאם לכך להפנות אתכם אל רופאי עיניים לצורך טיפול בבעיות היכולות לסכן את הראייה שלכם.

וזה גם מביא אותנו לשאלה של רופא עיניים או אופטומטריסט. כלומר מתי פונים אל רופא עיניים ומתי פונים אל אופטומטריסט.

אז הפעם מבוא קצר לעבודתם של אופטומטריסטים והשירות שהם מעניקים. כך תדעו מתי לפנות אל האופטומטריסט ומתי אל רופא העיניים. ולסיום כמובן  המלצה על אופטומטריסט.

רופא עיניים או אופטומטריסט

אופטומטריסטים

אז ראשית כל מהו תחום אחריותו או עבודתו של אופטומטריסט?

  • ביצוע בדיקת עיניים לצורך התאמת משקפיים – האופטומטריסט מבצע בדיקות עיניים, ובהתאם לכך מעניק מרשם למשקפיים. את המשקפיים עצמם מייצר אופטיקאי בהתאם למרשם האופטומטריסט.
  • התאמת עדשות מגע  – לא כולם בוחרים במשקפי ראייה, ישנם רבים הבוחרים בעדשות מגע. אופטומטריסט מבצע את כל הבדיקות לצורך התאמת העדשות.
  • מעקב אחר שינויים בראייה – ביקור תקופתי אצל אופטומטריסט הוא דבר חשוב לצורך מעקב אחר שינויים בראייה. במקרים רבים, על סמך המעקב האופטומטריסט יפנה אתכם לרופא עיניים.

אלו הם התפקידים המרכזיים של אופטומטריסט.

אם אתם מרגישים ירידה ביכולת הראייה שלכם, ראייה למרחק או ראייה קצרת טווח, כמו גם שינויים בשדה הראייה, מומלץ מאוד לפנות בהקדם לאופטומטריסט. ואם יש צורך הוא כבר יפנה אתכם אל רופא עיניים.

שימו לב כי אם אתם חווים שינוי פתאומי ומיידי בראייה, זהו יכול להיות מצב חירום המסכן את הראייה שלכם. במקרים שכאלו יש לפנות במהירות אל רופא עיניים!

פגיעה בראייה היא דבר טבעי, אצל חלקנו היא מופיעה מילדות, אצל אחרים בגיל מאוחר יותר. אבל רוב האנשים שהגיעו לגיל 40 סובלים מירידה בראייה, גם אם לפעמים הם נוטים להכחיש זאת. אנו ממליצים לכל אדם שהגיע לגיל 40 לעבור בדיקת עיניים אצל אופטומטריסט מומלץ.

רופא עיניים או אופטומטריסט

רופא עיניים הוא רופא לכל דבר. עליו ללמוד לימודי רפואה כללית ולעבור התמחות בתחום רפואת העיניים. עבודתו של רופא העיניים היא אינה להתאים עבורכם מרשם למשקפי ראייה, לצורך כל ישנם אופטומטריסטים.

תפקידו של רופא עיניים הוא לאבחן, וכמובן לטפל, במחלות עיניים או פציעות בעיניים. הא עושה שימוש בתרופות והליכים רפואיים אשר עשויים לכלול אפילו הליכים כירורגיים.

בהחלט יתכן מצב שבו פונים אל אופטומטריסט לצורך התאמת משקפי ראייה, אך הוא מזהה בנוסף בעיות הדורשות רופא עיניים. ויתכן גם מצב בו רופא העיניים יפנה אתכם אל אופטומטריסטים.

המלצה על אופטומטריסט

המלצה על אופטומטריסט

כאשר מחפשים המלצה על אופטומטריסט, יש כאלו המחפשים אופטומטריסטים מומלצים באינטרנט, אחרים שואלים חברים ובני משפחה. וכל זה בסדר גמור, סביר להניח שבמעגל המכרים שלכם יש לא מעט אנשים המרכיבים משקפי ראייה או עדשות מגע.

אך מלבד המלצות יש דבר שאותו אתם חייבים לוודא – חייבים לוודא כי זהו אופטומטריסט מוסמך ובעל רישיון בתוקף. בשביל להיות אופטומטריסט יש ללמוד אופטומטריה ולעבור מבחני הסמכה של משרד הבריאות.

הדבר השני שכדאי לבדוק זה שעות העבודה. רוב האנשים עובדים בשעות היום, ורק בשעות אחר הצהריים או ביום שישי בבוקר מתפנים לביקור אצל האופטומטריסט, לכן חשוב לוודא כי שעות הקבלה שלו מתאימות לשנות הנוחות לכם.

שימו לב לשעות הפתיחה של אופטיקה עיניים פתח תקווה :

ימים א',ב', ד' ה': 19:00 – 16:00 , 14:00 – 10:00 יום ג' 14:00 – 10:00, יום ג' אחר הצהריים סגור

ימי ו' וערבי חג: 13:00 – 10:00
דבר שלישי הוא העדכניות הטכנולוגית של הקליניקה. תחום האופטומטריה הוא תחום המרבה להשתמש בטכנולוגיות, ואלו תמיד מתעדכנות ומציגות יכולות חדשות. לכן חשוב לבחור במקום שמקפיד להחזיק את הציוד החדיש ביותר.

והדבר השלישי הוא לבחור קליניקה הקרובה לאזור המגורים, או אזור העבודה. חשוב שיהיה לכם נוח להגיע לשם. מהבחינה הזו אופטומטריסט בפתח תקווה מתאים לתושבי פתח תקווה והערים הסמוכות. אך בזכות הוותק והניסיון, רבים מגיעים אלינו גם ממקומות רחוקים יותר.

אופטומטריסטים

אופטיקה עיניים

לסיכום, אם הינכם סובלים מבעיות ראייה, פנו אל אופטיקה עיניים בפתח תקווה. כאן תוכלו לעבור בדיקת ראייה לצורך התאמת משקפיים או עדשות מגע. יש לנו מבחר פתרונות לכל צורך, לרבות משקפי ראייה מולטיפוקל.

עקבו אחרינו ביוטיוב. 

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות