אופטיקה עיניים פתח תקווה

אודות

אופטיקה עיניים היא מרכז מקצועי למולטיפוקל ואופטיקה מתקדמת השוכנת בלב פתח תקווה וקיימת למעלה מ- 30 שנים. הניסיון, הידע, המכשור המקצועי והשירות הלבבי בנו את שמה הטוב לאורך השנים, והוכחה לכך היא הלקוחות הוותיקים והנאמנים של חנות משקפיים בפתח תקווה הפוקדים את המקום זה שנים, לצד לקוחות המגיעים ממרחקים

חנות משקפיים בפתח תקווה

באופטיקה עיניים תפגשו אופטומטריסט בעל ניסיון רב, לצד אנשי שירות מיומנים המספקים מגוון פתרונות ראייה מתקדמים, החל מבדיקות ראייה, התאמת משקפי מולטיפוקל, עדשות ראייה, מסגרות למשקפיים ועוד. בכל שלבי הבדיקות, הצוות מקפיד על קלה כבחמורה ויודע לפתור בעיות מורכבות ככל שיהיו.

עם השנים, הצוות פיתח הליך בדיקה ייחודי בשם OPTOMAX, המכסה את כל המאפיינים ומאפשר להגיע לבדיקות מקצועיות המספקות חדות ראייה ונוחות הבאים לידי ביטי באיזון הבינ-עייני, הראייתי והשרירי של העיניים – עד להגעה לשלמות. תהליך התאמת המשקפיים נעשה מול גורם אחד מקצועי בלבד, דבר המהווה ערך מוסף ללקוחות.  

בראש אופטיקה עיניים עומדים בני זוג חמימים ולבביים המשרתים בנאמנות כל לקוח ומעניקים שירות המתבסס על אותם ערכים ישנים וטובים שהוטמעו ביסודות של חנות משקפיים פתח תקווה עוד בראשית הקמתה. אחד מבני הסוג הוא אופטומטריסט עם 37 שנות ניסיון בתחום, המלווה כל לקוח במסירות החל משלבי הבדיקה, בחירת העדשות, המסגרת, האספקה וגם לאחר מכן.

צוות חנות משקפיים בפתח תקווה

באופטיקה עיניים תמצאו מעל 2,000 מסגרות ראייה במלאי, מכשור המתקדם בענף ומגוון סוגי עדשות. כדי לספק ללקוחות רמת איכות גבוהה, ׳אופטיקה עיניים׳ עובדת בשיתוף עם מעבדה חיצונית מהטובות בארץ, ועם מפעל בוטיק מיוחד בגרמניה המייצר מרשמים מיוחדים של עדשות מתקדמות טכנולוגית כמו פילטרים למגוון בעיות ומחלות ראייה.

מבין פתרונות הראייה, תמצאו באופטיקה עיניים עדשות ראייה ומולטיפוקל במרשמים גבוהים, פילטרים ייחודיים, חסמי קרינת אור כחול וקרינה סביבתית, וציפויים מיוחדים כמו BLUE4SAFE להגנה על העיניים ועל העדשות מפגעי הזמן והטכנולוגיה. כלל הדגמים ברמת איכות גבוהה ביותר ומגיעים במבחר דגמים לבחירה.

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

שיחת היכרות ללא התחייבות