אופטיקה עיניים פתח תקווה

מסגרות חדשות למשקפיים? משקפיים ללא מסגרת? קבלו את מה שמחכה לכם באופטיקה עיניים פתח תקווה

זוג, בחור ובחורה עם משקפי מולטיפוקל מחייכים למצלמה
תוכן עניינים

איך אנחנו פותחים כמעט כל בוקר? מקבלים בשליחות קרטונים של משקפי ראייה, משקפי מולטיפוקל, ביפוקל, משקפי מולטיפוקל שמש והכל כמובן גם כולל מסגרות מרשימות למשקפי ראייה או שמש.

בבוקרו של יום ראשון שעבר למשל, קיבלנו משלוח "ישר מהתנור" של מסגרות ראייה מדהימות לנשים וגברים. המסגרות הללו עשויות מתכת קלה ויחד עם זאת מאוד חזקה (בטח ביחס למשקפיים אחרים) כך שבסופו של יום לא מרגישים את משקפי הראייה האלו על הפנים.

הנה יש לנו כאן מסגרות ראיה לגברים עשויות סטיילנס סטיל . כפי שאתם רואים הפרונט של המסגרת מתכת והמוטות הם מוטות קפיציים העשויים מפלסטיק איכותי ובצבעים שונים.
המסגרות מעוצבות בסגנון קלאסי מלבני, מסגרות עם עינית עגולה ועוד.
הנה פה יש לנו מסגרת חלומית ספורטיבית העשויה מאלומיניום, המסגרת ממש קלה ומחמיאה מאוד לפנים של המרכיב אותה.

מסגרות ראייה לנשים – הנה מה שחשוב לדעת על המשלוח האחרון שקיבלנו

קיבלנו גם מסגרות ראיה ממש יפות לנשים, חלקם מסגרות עם עינית עגולה וחלקן קלאסיות עם נצנצים ואחרות מסגרות עם אופי חתולי והכול בשלל צבעים, במצב הזה, כל אחת תמצא בוודאי באופטיקה עיניים פתח תקווה את מסגרת הראיה שהכי מתאימה לה או מדליקה אותה.

מסגרות הראייה לנשים שקיבלנו, מתאימות גם כמשקפי ראייה או משקפי קריאה. למה אתן שואלות? אז ככה: העינית המספיק-גבוהה של המשקפיים תאפשר לכן בנות יקרות, שימוש במסגרת אלו אפילו עבור משקפי מולטיפוקל או עבור משקפיים משרדיים – סוגי משקפיים שזקוקים לגובה עינית מינימום מסוים.

על מרשם גבוה ועל משקפי ראייה שמש

מסגרות משקפיים מיוחדות? יש לך מרשם ראיה גבוה? הרי שמשקפיים אלו יתאימו אפילו למשקפי ראיה-שמש, היות ואנחנו שואפים לספק את העדשה הדקה ביותר ולמעשה ככל שהעינית קטנה יותר הרי שקצה העדשה במרשמי מינוס יהיה דק יותר, או עובי מרכז עדשה יהיה דק יותר במרשמי פלוס.

עם המסגרת לגברים שיש לנו כאן, נוכל להציע אותם גם כמשקפי ראיה, משקפי קריאה ואפילו משקפי מולטיפוקל או משרדיות, כאשר במקרה זה כל עוד גודל העינית (המסגרת שלתוכה משתלבת העדשה במסגרת) הינו בגובה מספק.

לאלו מהגברים שרוצים להתפנק על משקפי ראיה שמש, הרי שהמסגרת הללו בהחלט נותנות מענה.
חשוב לזכור שכאשר מדובר במשקפי ראיה שמש בהם יש כמובן מרשם, הרי שהעדשה כבדה יותר בהשוואה לעדשה בלי מספר, ובהתחשב שבמזג האוויר הישראלי אנחנו סוחבים אותם על הפנים לפחות שעה עד שעתיים ביום, כדאי ללכת על מסגרת פורפוציונאלית לפנים שתבטיח עובי עדשה דק ומשקל קל יותר ולא בהכרח לעוף על מסגרת ענקיות ואז מגיע "התשלום" בצורת משקל יתר ואי נוחות על הפנים.

משקפי הראייה והקריאה לנשים שאנחנו מזמינים ומקבלים לאופטיקה עיניים פתח תקווה – מה עוד חשוב לדעת עליהם?

המשקפים שקיבלנו במשלוח האחרון, מעניקים מענה מעולה לנערות, נשים צעירות ואף נשים מעבר לגיל 50, המשקפיים מגיעות בצבעים שונים וברוחב מסגרת שונה והכול כדי לאפשר לכל אישה, בכל מבנה פנים, למצוא את מה שמתאים לה ואת מה שבמקביל עונה על הדרישות המקצועיות המתבקשות.
כמובן שחלק ממסגרות הראיה שקיבלנו, מתאימות לנשים בגילאי 45 פלוס הזקוקות למשקפי מולטיפוקל, מה שאומר הרכבת המשקפיים לאורך כל היום והערב, עם כל המשתמע מכך.

 

ומה לגבי מסגרות משקפי ראייה לגברים? קבלו

משקפי ראייה, משקפי קריאה, ביפוקל או מולטיפוקל לגברים אמרנו? אז ככה: מסגרות הראייה לגברים שקיבלנו במשלוח האחרון נותנות מענה לכל קשת הגילאים, והכי בצורה שאפשר לקרוא לה בשפת העם 'מלא על מלא'. יש לנו משקפי ראייה לגברים פשוט לכולם; החל מילדים, דרך נערים, בחורים צעירים ואיך לא? גם לגברים מגיל 45 פלוס – פלח מלקוחותנו אשר להם צרכים מאוד מסוימים הן ברמת המסגרת, והן ברמת עדשות הראייה.

גם במקרה של משקפי ראייה לגברים אנחנו בהמון מקרים מתאימים מסגרות עבור משקפי ראיה, משקפי קריאה, משקפי מולטיפוקל כמו גם משקפיים משרדיים.

מהניסיון שלנו- כאן ב"אפטיקה עיניים פתח תקווה", אנחנו יכולים לומר כי רוב הגברים יוכלו בוודאי למצוא כאן מסגרת ראיה או ראיה שמש ואפילו, משקפי מולטיפוקל שמש אנחנו נתאים עבור כל מי שרק ירצה.

שואלים את עצמכם עוד על משקפי ראייה-שמש? אם כך, נציין בפניכם כי לאלו המעוניינים במשקפי ראייה ושמש בזוג אחד, מה שנקרא שניים באחד – אנו מציעים פיתרון מדהים של קליפון מגנט ייחודי שמיוצר וחתוך בהתאם לצורת החיצונית של המסגרת וניתן להתאים אותו לכל סוג של משקפיים. התוצאה של מה שכרגע תיארנו, אותו קליפון פשוט מדהימה שנראית כמשקפי שמש לכל דבר ועדיין בהסרת הקליפון שמש מקבלים שוב את העדשה השקופה.

ומה לגבי משקפי ראייה ללא מסגרת? מי אמר רימלס (rimless) ולא קיבל?

אצלנו באופטיקה עיניים – לא משנה אם באתם לרכוש משקפי ראייה לגברים או משקפי ראייה לנשים, תהיו בטוחים שבין שאר הדברים וכמובן אם זה רק יתאים לכם, נדע להציע גם משקפי ראייה רימלס – למעשה משקפיים בהם העדשות מוחזקות ללא מסגרת.

יש לכם שאלות נוספות על סוגי עדשות? מקווים שלחצתם על הלינק הזה ושאתם בדרך לעוד עמוד תוכן מבית אופטיקה עיניים פתח תקווה.
בא לכם לשאול אותנו שאלות הקשורות לאורתופטיקה? בדיקות ראייה? יש לכם שאלות כלליות אחרות? השאירו לנו פרטיכם כאן ונשמח לחזור אליכם
לייעוץ ללא עלות.

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות