אופטיקה עיניים פתח תקווה

מסגרות חדשות למשקפיים? משקפיים ללא מסגרת? קבלו את מה שמחכה לכם באופטיקה עיניים פתח תקווה

זוג, בחור ובחורה עם משקפי מולטיפוקל מחייכים למצלמה
תוכן עניינים

איך אנחנו פותחים כמעט כל בוקר? מקבלים בשליחות קרטונים של משקפי ראייה, משקפי מולטיפוקל, ביפוקל, משקפי מולטיפוקל שמש והכל כמובן גם כולל מסגרות מרשימות למשקפי ראייה או שמש.

בבוקרו של יום ראשון שעבר למשל, קיבלנו משלוח "ישר מהתנור" של מסגרות ראייה מדהימות לנשים וגברים. המסגרות הללו עשויות מתכת קלה ויחד עם זאת מאוד חזקה (בטח ביחס למשקפיים אחרים) כך שבסופו של יום לא מרגישים את משקפי הראייה האלו על הפנים.

הנה יש לנו כאן מסגרות ראיה לגברים עשויות סטיילנס סטיל . כפי שאתם רואים הפרונט של המסגרת מתכת והמוטות הם מוטות קפיציים העשויים מפלסטיק איכותי ובצבעים שונים.
המסגרות מעוצבות בסגנון קלאסי מלבני, מסגרות עם עינית עגולה ועוד.
הנה פה יש לנו מסגרת חלומית ספורטיבית העשויה מאלומיניום, המסגרת ממש קלה ומחמיאה מאוד לפנים של המרכיב אותה.

מסגרות ראייה לנשים – הנה מה שחשוב לדעת על המשלוח האחרון שקיבלנו

קיבלנו גם מסגרות ראיה ממש יפות לנשים, חלקם מסגרות עם עינית עגולה וחלקן קלאסיות עם נצנצים ואחרות מסגרות עם אופי חתולי והכול בשלל צבעים, במצב הזה, כל אחת תמצא בוודאי באופטיקה עיניים פתח תקווה את מסגרת הראיה שהכי מתאימה לה או מדליקה אותה.

מסגרות הראייה לנשים שקיבלנו, מתאימות גם כמשקפי ראייה או משקפי קריאה. למה אתן שואלות? אז ככה: העינית המספיק-גבוהה של המשקפיים תאפשר לכן בנות יקרות, שימוש במסגרת אלו אפילו עבור משקפי מולטיפוקל או עבור משקפיים משרדיים – סוגי משקפיים שזקוקים לגובה עינית מינימום מסוים.

על מרשם גבוה ועל משקפי ראייה שמש

מסגרות משקפיים מיוחדות? יש לך מרשם ראיה גבוה? הרי שמשקפיים אלו יתאימו אפילו למשקפי ראיה-שמש, היות ואנחנו שואפים לספק את העדשה הדקה ביותר ולמעשה ככל שהעינית קטנה יותר הרי שקצה העדשה במרשמי מינוס יהיה דק יותר, או עובי מרכז עדשה יהיה דק יותר במרשמי פלוס.

עם המסגרת לגברים שיש לנו כאן, נוכל להציע אותם גם כמשקפי ראיה, משקפי קריאה ואפילו משקפי מולטיפוקל או משרדיות, כאשר במקרה זה כל עוד גודל העינית (המסגרת שלתוכה משתלבת העדשה במסגרת) הינו בגובה מספק.

לאלו מהגברים שרוצים להתפנק על משקפי ראיה שמש, הרי שהמסגרת הללו בהחלט נותנות מענה.
חשוב לזכור שכאשר מדובר במשקפי ראיה שמש בהם יש כמובן מרשם, הרי שהעדשה כבדה יותר בהשוואה לעדשה בלי מספר, ובהתחשב שבמזג האוויר הישראלי אנחנו סוחבים אותם על הפנים לפחות שעה עד שעתיים ביום, כדאי ללכת על מסגרת פורפוציונאלית לפנים שתבטיח עובי עדשה דק ומשקל קל יותר ולא בהכרח לעוף על מסגרת ענקיות ואז מגיע "התשלום" בצורת משקל יתר ואי נוחות על הפנים.

משקפי הראייה והקריאה לנשים שאנחנו מזמינים ומקבלים לאופטיקה עיניים פתח תקווה – מה עוד חשוב לדעת עליהם?

המשקפים שקיבלנו במשלוח האחרון, מעניקים מענה מעולה לנערות, נשים צעירות ואף נשים מעבר לגיל 50, המשקפיים מגיעות בצבעים שונים וברוחב מסגרת שונה והכול כדי לאפשר לכל אישה, בכל מבנה פנים, למצוא את מה שמתאים לה ואת מה שבמקביל עונה על הדרישות המקצועיות המתבקשות.
כמובן שחלק ממסגרות הראיה שקיבלנו, מתאימות לנשים בגילאי 45 פלוס הזקוקות למשקפי מולטיפוקל, מה שאומר הרכבת המשקפיים לאורך כל היום והערב, עם כל המשתמע מכך.

 

ומה לגבי מסגרות משקפי ראייה לגברים? קבלו

משקפי ראייה, משקפי קריאה, ביפוקל או מולטיפוקל לגברים אמרנו? אז ככה: מסגרות הראייה לגברים שקיבלנו במשלוח האחרון נותנות מענה לכל קשת הגילאים, והכי בצורה שאפשר לקרוא לה בשפת העם 'מלא על מלא'. יש לנו משקפי ראייה לגברים פשוט לכולם; החל מילדים, דרך נערים, בחורים צעירים ואיך לא? גם לגברים מגיל 45 פלוס – פלח מלקוחותנו אשר להם צרכים מאוד מסוימים הן ברמת המסגרת, והן ברמת עדשות הראייה.

גם במקרה של משקפי ראייה לגברים אנחנו בהמון מקרים מתאימים מסגרות עבור משקפי ראיה, משקפי קריאה, משקפי מולטיפוקל כמו גם משקפיים משרדיים.

מהניסיון שלנו- כאן ב"אפטיקה עיניים פתח תקווה", אנחנו יכולים לומר כי רוב הגברים יוכלו בוודאי למצוא כאן מסגרת ראיה או ראיה שמש ואפילו, משקפי מולטיפוקל שמש אנחנו נתאים עבור כל מי שרק ירצה.

שואלים את עצמכם עוד על משקפי ראייה-שמש? אם כך, נציין בפניכם כי לאלו המעוניינים במשקפי ראייה ושמש בזוג אחד, מה שנקרא שניים באחד – אנו מציעים פיתרון מדהים של קליפון מגנט ייחודי שמיוצר וחתוך בהתאם לצורת החיצונית של המסגרת וניתן להתאים אותו לכל סוג של משקפיים. התוצאה של מה שכרגע תיארנו, אותו קליפון פשוט מדהימה שנראית כמשקפי שמש לכל דבר ועדיין בהסרת הקליפון שמש מקבלים שוב את העדשה השקופה.

ומה לגבי משקפי ראייה ללא מסגרת? מי אמר רימלס (rimless) ולא קיבל?

אצלנו באופטיקה עיניים – לא משנה אם באתם לרכוש משקפי ראייה לגברים או משקפי ראייה לנשים, תהיו בטוחים שבין שאר הדברים וכמובן אם זה רק יתאים לכם, נדע להציע גם משקפי ראייה רימלס – למעשה משקפיים בהם העדשות מוחזקות ללא מסגרת.

יש לכם שאלות נוספות על סוגי עדשות? מקווים שלחצתם על הלינק הזה ושאתם בדרך לעוד עמוד תוכן מבית אופטיקה עיניים פתח תקווה.
בא לכם לשאול אותנו שאלות הקשורות לאורתופטיקה? בדיקות ראייה? יש לכם שאלות כלליות אחרות? השאירו לנו פרטיכם כאן ונשמח לחזור אליכם
לייעוץ ללא עלות.

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות