עדשות מולטיפוקל משרדיות

עדשות מולטיפוקל

אנשים רבים מתחילים להתלונן על הפרעות בראייה לקרוב במשך שנות הארבעים לחייהם. מצב זה ידוע בשם פרסביופיה או זוקן ראייה. אך בעידן של היום, כשאנשים זקוקים למשקפי קריאה בנוסף למשקפי המרחק, הם כבר לא חייבים להחזיק 2 זוגות משקפיים לרחוק ולקרוב – זאת הודות לעדשות המולטיפוקל.
עדשות המולטיפוקל הן עדשות רב מוקדיות אשר מתקנות את הראייה לרחוק, לקרוב ואף לתחומי הביניים, ומבטיחות ראייה חדה כל הזמן – והכול בעדשה אחת. העדשה בנויה כך שחלקה העליון מיועד לראייה לרחוק, חלקה התחתון מיועד לראייה לקרוב, וביניהם נמצא החלק המיועד לתחומי הביניים. למרות החלוקה בתוך העדשה לטווחי הראייה השונים, אין על העדשה כל סימן או פס הפרדה המסגיר את מורכבותה של העדשה.
קישור – להסבר מבואר יותר ניתן לקרוא במאמר מה זה מולטיפוקל.

עדשות מולטיפוקל משרדיות

עדשות מולטיפוקל משרדיות (Office) הינן עדשות לעבודה בסביבת מחשב או משרד לצורך שימוש בטווחי ראייה שבין 0.4 מטר ועד 2.0 מטר.
היות שסביבת העבודה המשרדית מחייבת מבט קרוב לשולחן ובמקביל מבט מעט מרוחק יותר למחשב, יש להשתמש בעדשה עם מבנה אופטי מדורג שיאפשר חדות ראייה בכל טווח.
העדשה המשרדית היא אידיאלית למטרה זו.
העדשות המשרדיות לרוב נותנות מענה לאלו שכבר מרכיבים מולטיפוקל אבל עדיין מתקשים בעבודה בסביבת המשרד, או לאלו שמרכיבים משקפי קריאה בלבד, או לאלו שמרכיבים משקפי מרחק ומרגישים “שהיד מתקצרת” במעברים לקריאה.
מה גם שהעבודה בסביבה זו מצריכה חדות ונוחות ראייה מקסימלית בטווחי הראייה האופייניים לסביבת המחשב המאומצת.

עדשות מולטיפוקל ועדשות מולטיפוקל משרדיות

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

עקבו אחרינו בפייסבוק
back to top

החנות פתוחה בשבילכם!

אנו פתוחים בשבילכם ומבצעים בדיקת ראיה עם כל נוהלי הזהירות הנדרשים.
הבדיקות נעשות במרחק 2 מטר.
ניתן להזמין משקפי ראיה מכל הסוגים עם מועדי אספקה קצרים,
לצד שירות עזרה ראשונה, שירותי תיקון והלחמת ממשקפיים.

צוות אופטיקה עיניים פתח תקווה