אופטיקה עיניים פתח תקווה

משקפי אופיס – איך לבחור עדשות משרדיות?

אנשים רבים מתחילים להתלונן על הפרעות בראייה לקרוב במשך שנות הארבעים לחייהם. מצב זה ידוע בשם פרסביופיה או זוקן ראייה. אך בעידן של היום, כשאנשים זקוקים למשקפי קריאה בנוסף למשקפי המרחק, הם כבר לא חייבים להחזיק 2 זוגות משקפיים לרחוק ולקרוב – זאת הודות לעדשות בטכנולוגיית מולטיפוקל רב מוקדיות אשר מתקנות את הראייה לרחוק, לקרוב ואף לתחומי הביניים, ומבטיחות ראייה חדה כל הזמן – והכול בעדשה אחת. העדשה בנויה כך שחלקה העליון מיועד לראייה לרחוק, חלקה התחתון מיועד לראייה לקרוב, וביניהם נמצא החלק המיועד לתחומי הביניים. למרות החלוקה בתוך העדשה לטווחי הראייה השונים, אין על העדשה כל סימן או פס הפרדה המסגיר את מורכבותה של העדשה.

לשפר את היכולת לעבוד מול מחשב בסביבה משרדית

עדשות משרדיות (Office) הינן עדשות לעבודה בסביבת מחשב או משרד לצורך שימוש בטווחי ראייה שבין 0.4 מטר ועד 2.0 מטר.
היות שסביבת העבודה המשרדית מחייבת מבט קרוב לשולחן ובמקביל מבט מעט מרוחק יותר למחשב, יש להשתמש בעדשה עם מבנה אופטי מדורג שיאפשר חדות ראייה בכל טווח.
העדשה המשרדית היא אידיאלית למטרה זו.
העדשות המשרדיות לרוב נותנות מענה לאלו שכבר מרכיבים  עדשות מולטיפוקל אבל עדיין מתקשים בעבודה בסביבת המשרד, או לאלו שמרכיבים משקפי קריאה בלבד, או לאלו שמרכיבים משקפי מרחק ומרגישים “שהיד מתקצרת” במעברים לקריאה.
מה גם שהעבודה בסביבה זו מצריכה חדות ונוחות ראייה מקסימלית בטווחי הראייה האופייניים לסביבת המחשב המאומצת.

מקווים שהצלחנו לתרום קצת יותר לידע שלכם בנושא בחירת עדשות משרדיות כראוי, ורצינו גם לציין כי אם יש לכם צורך בתיקון משקפי ראייה, דעו כי אנו כאן עבורכם, כחנות משקפיים שמהווה את המרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת, חנות הכוללת בתוכה גם מעבדת תיקון משקפיים.

עדשות מולטיפוקל ועדשות מולטיפוקל משרדיות

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

שיחת היכרות ללא התחייבות