אופטיקה עיניים פתח תקווה

הקרנית הינה החלק הקדמי השקוף של העין דרכו עוברות קרני האור אל תוך העין. התפקיד העיקרי של קרנית העין, הוא למקד את קרני האור הנכנסות לעין כדי להבטיח שיתמקדו ברשתית העין. רשתית העין הקולטת את האור, הופכת אותו לאותות חשמליים המגיעים למוח שם למעשה מתקיימת הראיה החזותית.

תפקיד חשוב ונוסף של קרנית העין, זה למעשה "לסגור" את מערכת העין שיש לה צורה כדורית והיא מכילה בין היתר נוזלים בחלק הקדמי של העין, וחומר צמיגי הדומה לג'לי בחלל העין כולו. בתוך כל זאת, תפקידה של קרנית העין כולל את העובדה שהיא נשארת שקופה למעבר אור דרכה. קרנית-העין – חרף היותה שקופה ודקה, היא חזקה מאוד ומורכבת ממספר שכבות המעניקות לה חוזק ושקיפות גם יחד.

מהן התמורות שמעניקה קרנית העין?

הקרנית משמשת סוג של מגן לעין מפני חיידקים ומרכיבים זרים ובעלת יכולת לחסל איומים שונים בדמות מגוון של סוגי חיידקים – וזאת באמצעות חומרים המופרשים על שטח הקרנית ומונעים ממנה להזדהם.
כדי שקרנית העין תתפקד ותישאר שקופה, היא חייבת להיות כל הזמן מכוסה בשכבת דמע, המבטיחה שטח אופטי אחיד על גבי הקרנית, תזונה של הקרנית וסיכוך של תנועת העפעפיים בשלב המצמוץ.

כאשר יחול שינוי במהנה הקרנית, הרי שדבר זה ישפיע על חדות הראייה, סנוור וכפילות ראיה. במידה ונוצרה צלקת מסוימת על קרנית העין כתוצאה מגוף זר או מסיבוך רפואי בעין, הרי שמצב זה יפגע באיכות הראייה.
יובש בעיניים זה למעשה יובש בקרנית העין – כיום רבים סובלים מיובש בעיניים וזאת כתוצאה מהיותנו חיים באקלים יבש ונוסף על כך היותנו מצויים שעות בעבודה או בכל מקום אחר תחת השפעת מיזוג האוויר (או חימום האוויר בחורף) אשר להם חלק בתלונה זו.
נושא בעיית היובש בעיניים, הינה בעיה כאובה ממנה סובלים רבים העובדים מול מסכים, עקב העובדה שבנוסף לעובדה שסביבת העבודה שלהם יבשה (עקב מיזוג האוויר), אותם אלו פשוט שוכחים למצמץ.
ולמעשה מה שגורם לשחרור הדמע על גבי הקרנית הם העפעפיים בתנועתם מטה מעלה.

ואחרי שדיברנו על קרנית העין, מה קורה אם אנו מרגישים יובש בעיניים, טשטוש בראייה או כאבי ראש?

במצבים מסוג זה, טבעי להבין כי אתם ככל הנראה סובלים מאחת הסיטואציות הבאות – או משילוב של כמה מהן גם יחד;

1. ייתכן ואתם נחשפים הרבה מאוד למסכים מסוגים שונים – סימפטומים אלו תפקידם לסמן כי קרנית העין מגורה באופן שאינו בריא לטווח הארוך

2. אם אתם חווים טשטוש בראייה או כאבי ראש, ואתם אכן מרגישים שאינכם רואים טוב כבעבר – ייתכן מאוד כי אתם זקוקים לבדיקת ראייה מקיפה
אשר במסגרתה ייקבע לכם מרשם ראייה, מה שבסופו של יום ישאיר לכם משימת-ווידוא כי בחרתם את המשקפיים או העדשות האיכותיים והנכונים לכם ביותר

חשוב מאוד לציין שבמקרים מסוימים בהן מתקבלות תחושות כפי שצוינו לעיל, קיים צורך
לגשת אל רופא עיניים אשר יתן לכם טיפות הרטבה. אם תגיעו אלינו לחנות המשקפיים בפתח תקווה במצב זה, נדע
ניד להפנותכם לרופא – כל זאת ועוד, קשור קשר ישיר בניסיון רב השנים שלנו בתחום האופטיקה.

אנו יותר ממזמינים אתכם אל חנות האופטיקה שלנו (המרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת) הממוקמת ברחוב שטמפפר 24 פ"ת, על מנת
שנבצע בדיקת ראייה מקיפה והתאמת מרשם נכון ומדויק.

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות