אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות חד- מוקדיות רגילות

העדשות החד מוקדיות הן העדשות הרגילות למשקפיים, המשמשות לשיפור הראייה לטווח רחוק או קרוב.
העדשות מסופקות באינדקס (=עובי עדשה) 1.5, 1.6, 1.67, 1.74. כברירת מחדל הן כוללות את ציפוי האנטי רפלקס המסורתי, בשילוב ציפוי בסיסי עדין מפחית שריטות.

ניתן לקבל עדשות כעדשות מדף שקופות/כעדשות ראייה שמש/כעדשות מתחלפות שמש – לבחירתכם.
כאשר מדובר בעדשות עם מרשם גבוה או במאפיינים אופטיים חריגים, הרי שיש צורך בהזמנתם כעדשות ייצור, שכמובן גם כאן ניתן לקבל כעדשות שקופות או כעדשות ראייה שמש או כעדשות מתחלפות שמש.

אינדקס עדשה

ייצור עדשות חד מוקדיות

תהליך ייצור זה הוא בעל פרמטרים ייחודיים עפ"י הזמנת לקוח ועבורו בלבד, במקרה זה נקבעים במערכת נתונים ייחודיים עבור הזמנת זוג עדשות ייצור (בלבד) עפ"י הפרמטרים הבאים: אופי המרשם האופטי (פלוס, מינוס, צילינדר, מולטיפוקל, משרדיות, סופר פלאט ועוד), עובי, קוטר, אינדקס (גובה מקדם שבירה), מבנה (א-ספרי, סופר פלאט), סוגי הציפויים המבוקשים ועוד.
כיום גם בייצור עדשות מדף וגם בייצור עדשות ייצור, התהליך כולו זה מבוצע כמובן באמצעות תוכנות מחשב ומכונות דיגיטליות מתקדמות.

 

ייצור עדשות חד מוקדיות – מדף

 בייצור עדשות מדף ייוצרו עדשות זהות בייצור המוני עם מרשם אופטי זהה של  עדשת פלוס, עדשת מינוס, או כל אחד מהם בשילוב צילינדר ועוד, עם עובי,קוטר ואינדקס (מקדם שבירה) זהה וציפויים סטנדרטיים זהים (ציפוי בסיסי נגד שריטות וציפוי אנטי רפלקס)  ומכאן ניתן להבין מדוע עדשות מדף זולות בהרבה מעדשות ייצור.

ייצור עדשות חד מוקדיות ראיה שמש – עדשות מדף


בהליך זה יש צורך להכהות העדשות בגוון המבוקש על ידי הלקוח. כדי שנוכל לצבוע עדשות מדף כעדשות ראיה שמש, אז יש צורך להשתמש בהן ללא הציפוי הסטנדרטי אנטי רפלקס המלווה את רוב העדשות, היות ולא ניתן לצבוע אותן  כאשר הן עם ציפוי האנטי רפלקס היות והצבע לא יכול לחדור לעדשה כך שהיא לא תיצבע.  לצורך כך נשתמש בעדשות מדף ללא ציפוי אנטי רפלקס, הקיימות באינדקס (מקדם שבירה) 1.5 או 1.6 ואותן נצבע בצבע המבוקש.
הליך הצביעה נעשה על ידי טבילתן בנוזל צביעה ייחודי בעל תכונות חסימת אורכי הגל UV400, המופיע בגוונים שונים בהתאם לדרישת הלקוח. ככל שהעדשות ישהו בנוזל הצביעה זמן יותר, כך צבען יהפוך לכהה יותר.

 

ייצור עדשות חד מוקדיות ראיה שמש – עדשות ייצור


השלב בו עדשות הראיה שמש יעברו את תהליך הצביעה יהיה בשלב הסופי של הייצור אבל לפני התחלת הליך הציפויים, היות ולא ניתן לצבוע אותן לאחר שלב הציפויים היות והציפויים מייצרים מעין שכבת פילם שלא מאפשרת לצבע לצבוע אותה או את העדשה שמתחת לשכבה זו.
בעדשות ייצור בשונה ממדף נוכל בשלב שלפני הליך הציפויים, לצבוע עדשה בכל אינדקס שבירה:
1.5, 1.6, 1.67, 174. כמובן גם בהליך זה הן נצבעות על ידי טבילתם בנוזל צבע ייעודי בעל תכונות חסימת אורכי הגל UV400, הזמין בכל גוון מבוקש. גם בהליך זה ככל שהן ישהו בנוזל הצביעה זמן יותר, כך העדשה תהפוך לכהה יותר.
לאחר גמר הליך הצביעה, רק אז עוברים לשלב הבא בתהליך: הכנת הציפויים על גבי שטחי העדשות.

גימור והרכבה עדשות חד מוקדיות לתוך מסגרת הראיה

 לאחר השלמת תהליך הייצור מגיע העדשה למעבדה המקומית הפועלת במקביל עם או בחנות האופטיקה, אשר מבצעת התאמה וליטוש היקפי של הקצוות לצורת המסגרת כדי לוודא התאמה חלקה ואסטטית למסגרת הרלוונטית. הליטוש נעשה במכונה ייחודית עם אבן ליטוש המורכבת מאבקת יהלום בשילוב זרימת מים במהלך פעולת הליטוש. לאחר גמר הליטוש מרכיבים את העדשות לתוך המסגרת המדוברת.
בהליך ההתאמה למסגרת נלקחים בחשבון מיקום מרכז העדשה ביחס למרכז האישונים (PD) גובה מרכז האישונים (במקרים בהם הנושא נדרש) וזווית הצילינדר בעדשות בהם המרשם כולל צילינדר.

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות