אופטיקה עיניים פתח תקווה

תיקון משקפיים? קבלו 10 מקרים שכאשר יקרו, תצטרכו מעבדת תיקון משקפיים אמינה לצידכם

תוכן עניינים

כמות הפעמים והאירועים החברתיים במהלכם יצא ליהודה מ"אופטיקה עיניים" לסדר באופן אקראי משקפיים של העומדים מולו – תוך שאלו משתאים בפליאה ולא מבינים מדוע כל כך נוח להם באזור הפנים פתאום, היא רבה ויהודה עצמו מעיד כי קשה לו לספור כמה פעמים זה קרה.

כאשר מדובר במרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת – "אופטיקה עיניים" שבפתח תקווה, כל פרט מקבל את מלוא תשומת-הלב.
חנות המשקפיים מציעה בדיקות ראייה, התאמת משקפי או עדשות מולטיפוקל, מכירת משקפי ראייה לכל המשפחה, וכן – אחד העיסוקים המרכזיים של חנות-המשקפיים הוא לא אחר מאשר תיקון משקפיים.

אז..באלו מצבים וכיצד תדעו שאתם ככל הנראה זקוקים לתיקון משקפיים? מיד נפרט בפניכם עשרה מקרים שכאשר יקרו,
סביר מאוד להניח כי תזדקקו לחנות משקפיים שהצוות המקצועי שלה לא פחות ממיומן בתחום, על מנת לוודא כי בכל הקשור לעיניים שלכם הבעיה תטופל ובאופן האמין והראוי ביותר.

 

תיקון משקפיים במקום? הנה זה בא – כך תדעו כי עליכם לפנות לחנות משקפיים בה קיימת מעבדת תיקוני משקפיים

  • כאשר מדובר במשקפיים העשויים ממתכת,יכול לקרות מצב בו אחד המוטות (הכוונה לצורך בתיקון ידית משקפיים) או שניהם נשברו. זהו מצב קלאסי אשר בגינו יש לגשת לחנות אופטיקה המתמחה בתיקון משקפי-ראייה, וזאת לשם תיקון "ידיות המשקפיים" (כפי שרבים בארץ מכנים אותן).
  • כאשר המשקפיים עשויים ממתכת, האלמנט (עינית) שבתוכו "יושבת" העדשה עשוי לעיתים להשתחרר או להישבר, לרוב זה קורה קרוב לאזור בו ממוקם הבורג שמהדק את העדשה למסגרת. קרה לכם משהו כזה ואתם זקוקים לתיקון משקפיים? אל דאגה, תוכלו להכנס אלינו – ממש כאן ב"אופטיקה עיניים" ותוך זמן קצר תקבלו בחזרה זוג משקפי ראייה תקינים לגמרי.
  • כאשר במשקפיים ממתכת, הבורג שמהדק את המוט למסגרת השתחרר והמוט חופשי מהמסגרת לגמרי. גם כאן, מדובר במקרה יחסית נפוץ שדורש תיקון במעבדה.
  • לא מעט אנשים מרכיבים משקפיים ממתכת, וכאשר מדברים על משקפי ראיה או קריאה ממתכת, חשוב לומר כי הבורג שמהדק את העדשה למסגרת עשוי להשתחרר ממקומו והעדשה עשויה במקרים מסוג זה, לצאת ממקומה באופן שאינו מאפשר להרכיב את המשקפיים בצורה ראויה ונכונה.זקוקים לתיקון מסגרת משקפיים? קל…הכנסו לחנות המשקפיים שלנו בפתח תקווה ונשמח להעניק לכם שירות אמין המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחום האופטיקה.
  • ממשיכים בענייני משקפי ראייה ממתכת: הבורג שמהדק את המוט או את העדשה, נשבר בחלקו ותקוע ללא ראש בתוך המסגרת? זהו מקרה נוסף אשר בגינו תזדקקו לגשת לחנות משקפיים אשר בה מעבדה לתיקון משקפי ראייה.
  • כאשר במשקפיים ממתכת, נפל אפון הפלסטיק "היושב" על האף, או אלמנט המתכת שמחזיק את אפון הפלסטיק נשבר לגמרי או חלקית והשתחרר מהמסגרת. אם משהו כזה אירע, הרי שלא ניתן יהיה להרכיב את משקפי הראייה כראוי, הדבר עשוי אף להכאיב, לכן מומלץ שלא להתמהמה ולתקן את המשקפיים בהקדם.
  • כאשר מדובר במשקפי ראייה מטיטניום – קיימת התייחסות דומה לכל אחד מהמקרים המתוארים בנקודות אחת עד שש.
  • מקרה נוסף המצריך תיקון משקפיים מקצועי הוא כאשר משקפיים העשויים מתכת, התעקמו או נמעכו ואיבדו את צורתן, או משקפיים מפלסטיק שהמוטות שלה התעקמו או נפתחו יתר על המידה, כך שהמסגרת אינה צמודה לפנים.
  • כאשר מדובר במשקפיים העשויים פלסטיק ואחד המוטות או שניהם נשברו ויש צורך להחליפם.
  • המקרה האחרון שנציג במאמר זה, מתייחס למשקפי ראייה העשויים מפלסטיק, עם מוטות קפיציים מפלסטיק או ממתכת, בהם המוט השתחרר לגמרי מהמסגרת והחלק הדק של הקפיץ השבור נשאר בולט על המסגרת.

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות