אופטיקה עיניים פתח תקווה

תיקון משקפיים? קבלו 10 מקרים שכאשר יקרו, תצטרכו מעבדת תיקון משקפיים אמינה לצידכם

תוכן עניינים

כמות הפעמים והאירועים החברתיים במהלכם יצא ליהודה מ"אופטיקה עיניים" לסדר באופן אקראי משקפיים של העומדים מולו – תוך שאלו משתאים בפליאה ולא מבינים מדוע כל כך נוח להם באזור הפנים פתאום, היא רבה ויהודה עצמו מעיד כי קשה לו לספור כמה פעמים זה קרה.

כאשר מדובר במרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת – "אופטיקה עיניים" שבפתח תקווה, כל פרט מקבל את מלוא תשומת-הלב.
חנות המשקפיים מציעה בדיקות ראייה, התאמת משקפי או עדשות מולטיפוקל, מכירת משקפי ראייה לכל המשפחה, וכן – אחד העיסוקים המרכזיים של חנות-המשקפיים הוא לא אחר מאשר תיקון משקפיים.

אז..באלו מצבים וכיצד תדעו שאתם ככל הנראה זקוקים לתיקון משקפיים? מיד נפרט בפניכם עשרה מקרים שכאשר יקרו,
סביר מאוד להניח כי תזדקקו לחנות משקפיים שהצוות המקצועי שלה לא פחות ממיומן בתחום, על מנת לוודא כי בכל הקשור לעיניים שלכם הבעיה תטופל ובאופן האמין והראוי ביותר.

 

תיקון משקפיים במקום? הנה זה בא – כך תדעו כי עליכם לפנות לחנות משקפיים בה קיימת מעבדת תיקוני משקפיים

  • כאשר מדובר במשקפיים העשויים ממתכת,יכול לקרות מצב בו אחד המוטות (הכוונה לצורך בתיקון ידית משקפיים) או שניהם נשברו. זהו מצב קלאסי אשר בגינו יש לגשת לחנות אופטיקה המתמחה בתיקון משקפי-ראייה, וזאת לשם תיקון "ידיות המשקפיים" (כפי שרבים בארץ מכנים אותן).
  • כאשר המשקפיים עשויים ממתכת, האלמנט (עינית) שבתוכו "יושבת" העדשה עשוי לעיתים להשתחרר או להישבר, לרוב זה קורה קרוב לאזור בו ממוקם הבורג שמהדק את העדשה למסגרת. קרה לכם משהו כזה ואתם זקוקים לתיקון משקפיים? אל דאגה, תוכלו להכנס אלינו – ממש כאן ב"אופטיקה עיניים" ותוך זמן קצר תקבלו בחזרה זוג משקפי ראייה תקינים לגמרי.
  • כאשר במשקפיים ממתכת, הבורג שמהדק את המוט למסגרת השתחרר והמוט חופשי מהמסגרת לגמרי. גם כאן, מדובר במקרה יחסית נפוץ שדורש תיקון במעבדה.
  • לא מעט אנשים מרכיבים משקפיים ממתכת, וכאשר מדברים על משקפי ראיה או קריאה ממתכת, חשוב לומר כי הבורג שמהדק את העדשה למסגרת עשוי להשתחרר ממקומו והעדשה עשויה במקרים מסוג זה, לצאת ממקומה באופן שאינו מאפשר להרכיב את המשקפיים בצורה ראויה ונכונה.זקוקים לתיקון מסגרת משקפיים? קל…הכנסו לחנות המשקפיים שלנו בפתח תקווה ונשמח להעניק לכם שירות אמין המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחום האופטיקה.
  • ממשיכים בענייני משקפי ראייה ממתכת: הבורג שמהדק את המוט או את העדשה, נשבר בחלקו ותקוע ללא ראש בתוך המסגרת? זהו מקרה נוסף אשר בגינו תזדקקו לגשת לחנות משקפיים אשר בה מעבדה לתיקון משקפי ראייה.
  • כאשר במשקפיים ממתכת, נפל אפון הפלסטיק "היושב" על האף, או אלמנט המתכת שמחזיק את אפון הפלסטיק נשבר לגמרי או חלקית והשתחרר מהמסגרת. אם משהו כזה אירע, הרי שלא ניתן יהיה להרכיב את משקפי הראייה כראוי, הדבר עשוי אף להכאיב, לכן מומלץ שלא להתמהמה ולתקן את המשקפיים בהקדם.
  • כאשר מדובר במשקפי ראייה מטיטניום – קיימת התייחסות דומה לכל אחד מהמקרים המתוארים בנקודות אחת עד שש.
  • מקרה נוסף המצריך תיקון משקפיים מקצועי הוא כאשר משקפיים העשויים מתכת, התעקמו או נמעכו ואיבדו את צורתן, או משקפיים מפלסטיק שהמוטות שלה התעקמו או נפתחו יתר על המידה, כך שהמסגרת אינה צמודה לפנים.
  • כאשר מדובר במשקפיים העשויים פלסטיק ואחד המוטות או שניהם נשברו ויש צורך להחליפם.
  • המקרה האחרון שנציג במאמר זה, מתייחס למשקפי ראייה העשויים מפלסטיק, עם מוטות קפיציים מפלסטיק או ממתכת, בהם המוט השתחרר לגמרי מהמסגרת והחלק הדק של הקפיץ השבור נשאר בולט על המסגרת.

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות