אופטיקה עיניים פתח תקווה

משקפי מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל מחיר
תוכן עניינים

מה זה משקפי מולטיפוקל ולמה זה משתלם להשקיע במשקפיים אלו? במאמר זה ננסה להסביר את הכל ולדבר גם על משקפי מולטיפוקל מחיר.

ואם אתם סובלים מבעיות ראייה, ומתקשים לקרוא את הטקסט, אז אולי תוכלו לעצור כאן ופשוט לפנות לאופטיקה עיניים פתח תקווה, שם תוכלו לעבור בדיקת ראייה דרך המחשב והתאמת משקפיים או עדשות מולטיפוקל.

מה זה משקפי מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל

בעיות ראייה הן דבר שכיח, וככל שאנו מתבגרים שכיחות בעיות הראייה רק עולה. למעשה מעטים מאוד הם בני הארבעים פלוס שאינם משתמשים במשקפי ראייה.

חלקנו סובלים מבעיות ראייה למרחקים קצרים, כמו למשל כאשר אנו כותבים הודעת וואטסאפ. ובעזרת משקפי ראיה מתאימים, ניתן לפתור את הבעיה ולא להתאמץ כל כך בכל הודעה שמקבלים או שולחים. ואילו אחרים עשויים לסבול מבעיות ראייה למרחק, דבר שעשוי להפריע (ואף להיות מסוכן) בעת נהיגה. וגם לבעיה זו יש פתרון המאפשר לראות בבירור למרחק.

אז מה זה משקפי מולטיפוקל? האם אלו הם משקפיים הפותרים את בעיית הראייה למרחקים קצרים או ארוכים? התשובה היא גם וגם. משקפי מולטיפוקל הן משקפיים ייחודיות בעלות עדשות המאפשרות לתת בו זמנית מענה גם לבעיית הראייה למרחקים קצרים וגם לבעיית הראייה למרחקים ארוכים.

עדשות מסוג זה הן עבור הנוחות האישית שלכם ועבור הפרקטיות, והן גם חוסכות לכם את הצורך ברכישת שני זוגות משקפיים. כך שגם אם הן יקרות יותר, בסופו של דבר זה משתלם.

כיצד זה עובד?

מבחינת המשתמש, אין שום דבר מיוחד. זהו פשוט זוג משקפיים אחד שנותן לכם מענה בכל מצב – בין אם זה כאשר רוצים לקרוא את האותיות הקטנות, ובין אם זה כאשר אתם צופים במסך הקולנוע או נוהגים ברכב.

אך אלו שעד היום התרגלו תמיד להחזיק שני זוגות משקפיים, בוודאי תוהים כיצד יתכן שזוג משקפיים אחד יתן מענה לשני המצבים.

אז זהו הזמן להציג בפניכם את העדשות הרב מוקדיות, עדשות בעלות מבנה מיוחד שמאפשר להן לתת מענה כפול לבעיות הראייה.

מבנה העדשות ידוע בתור מבנה פרוגרסיבי. בחלקה התחתון נמצא שטח צר אשר לוטש על מנת לתת מענה לראייה מקרוב, ובחלקה העליון של העדשה ישנו שטח רחב שלוטש על מנת לאפשר ראייה לרחוק.

חלקכם עשויים להתבלבל בין עדשות מולטיפוקל לבין עדשות ביפוקל. גם משקפי ביפוקל נועדו לתת מענה לאותה הבעיה. אך זוהי טכניקה מיושנת יותר, הנראית כלפי חוץ כחלון קטן על העדשה.

לעומת זאת, בעדשות מולטיפוקל ההבדל בין החלק העליון לתחתון אינו נראה לעין על פני העדשה. וגם המעבר בין שני החלקים הוא הדרגתי, דבר שמאפשר לכם ראייה חלקה וחוויה נעימה.

מה זה משקפי מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל

אז מהם היתרונות של משקפי מולטיפוקל?

  • האפשרות לקבל מעטה לבעיות ראייה מקרוב ומרחוק בזוג משקפיים אחד.
  • המשקפיים יכולות להיות משקפי ראייה רגילות, וגם משקפי שמש.
  • ניתן להתאים את העדשות באופן אישי לכל אחד, גם לפי בעיות הראייה שלו וגם לצרכיו האישיים כמו תחומי העיסוק שלו. למשל ניתן להתאים אותן לצרכים של מי שעובד שעות מרובות מול המחשב.
  • מראה העדשות הוא כעדשות רגילות, אף אחד לא יכול לראות כי אלו הן עדשות מולטיפוקל.
  • המעבר בין מיקוד העדשות הוא טבעי ונוח.

משקפי מולטיפוקל מחיר

משקפי מולטיפוקל מחיר

בעבר משקפי מולטיפוקל נחשבו ליקרות מאוד, אך ניתן להגיד כי בשנים האחרונות המחירים ירדו. תוצאה של שיפור טכנולוגיות וכניסה של מתחרים רבים לשוק, כולל יצרני עדשות מקומיים. חשוב גם להגיד שישנם הבדלים גדולים באיכות, ובהחלט מוטב לשלם קצת יותר עבור עדשות באיכות גבוהה. בסופו של דבר המשקפיים מלווים אתכם 24/7, וחשוב שתרגישו בנוח ותראו טוב.

זהו לא רק עניין של מיתוג, בהחלט ניתן לראות הבדלים. למשל בעדשות באיכות נמוכה תוכלו לראות עיוותים אופטיים בולטים מידי, או החזרי אור לא רצויים. אפילו המשקפיים האיכותיות יותר מביאות חווית שימוש ברמה גבוהה יותר.

נמאס לכם כל הזמן להחליף משקפיים? הגיע הזמן לעבור לעדשות מולטיפוקל. באופטיקה עיניים מתאימים לכל לקוח משקפי ראייה המתאימים לצרכיו. כאן תעברו בדיקת אבחון והליך התאמה העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אופטיקה עיניים פתח תקווה  משרתת את לקוחותיה קרוב לארבעים שנה, ותמיד מעניקה את השירות הטוב ביותר, מחירים משתלמים ואיכות גבוהה. כאן תוכלו למצוא משקפי ראייה, עדשות מגע, בדיקות ראייה ושירותי תיקון משקפיים.

הישארו מעודכנים בפייסבוק.

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות