אופטיקה עיניים פתח תקווה

משקפי ראיה גברים 

משקפי ראיה גברים צריכות לתת מענה ל 3 דברים : תיקון בעיית הראייה ממנה סובל הגבר, שמירה על נוחות בעת השימוש ולבסוף גם מענה אסתטי. ועל פי התפיסה שלנו איננו יכולים להתפשר על אף אחד מהעקרונות. יתר על כן, אנו מקפידים על עיקרון רביעי של עמידות לאורך זמן.

ועל מנת לענות על כל הצרכים הללו ישנם משקפאי ראיה לגברים מותגים. ניתן למצוא משקפי ראיה אופנתיים לגברים העונים על כל הצרכים של תיקון הראייה, ומאפשרים לגבר ליהנות מעיצוב יפה התואם את העדפותיו האישיות.

משקפי ראיה גברים

משקפי ראיה לגברים מותגים

התחנה הראשונה בבחירת משקפי ראיה לגבר היא התאמת המשקפיים לבעיות הראיה של הגבר. לפני שמדברים על משקפי ראיה לגברים מותגים, יש להגיע אל חנות האופטיקה ולעבור בדיקת ראיה.

תוכלו לעשות זאת כאן בקליניקת אופטיקה עיניים פתח תקווה. כאן ניתן לעבור בדיקת ראייה באמצעות אופטומטריסט מומחה ובאמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם. בעזרת הבדיקה ניתן לאבחן את בעיות הראייה ולתת מרשם למשקפיים.

אנו יכולים לתת פתרונות לכל בעיות הראייה, כולל עדשות עם צילינדר. ניתן להזמין עדשות מולטיפוקל או עדשות ביופוקל, ולהתאים עבורן מסגרת אופנתית. כיום ישנן עדשות דקות ויפות, וגם במקרים של ליקוי ראיה כבד, עדיין ניתן ליהנות מפתרונות של עדשות דקות ואסתטיות.

לאחר שישנו מרשם לעדשות בהתאמה אישית, מגיע החלק הכיפי של בחירת משקפי ראיה אופנתיים לגברים. זהו השלב שבו אתם בוחרים מסגרת יפה למשקפיים. זהו המקום שבו אתם יכולים לתת ביטוי לטעמכם האישי, ולטרנדים אופנתיים אשר מוצאים חן בעיניכם.

וכמובן שאצלנו תוכלו למצוא מלאי גדול בשביל למדוד ולנסות.

בכל הנוגע לטעם אישי, החופש הוא שלכם. אך אנו בהחלט יכולים לתת לכם המלצות לסגנון המסגרת בהתאם למבנה הפנים, וגם טיפים שיבטיחו כי המסגרת תהיה פרקטית ומתאימה עבורכם מבחינת הנוחות.

משקפי ראיה גברים

משקפי ראיה לגברים מותגים

משקפי ראיה גברים מגיעים בצבעים וסגנונות עיצוביים שונים. וישנם מותגי אופנה רבים המייצרים מסגרות עבור משקפי ראיה לגבר.

מותגים בדרך כלל נמכרים ברמות מחירים גבוהות יותר מאשר מסגרות שאינן ממותגות. מותגים ידועים שומרים על המוניטין שלהם, ולכן מציגים איכות גבוהה. אך תתפלאו לגלות כי איכות גבוהה ניתן למצוא גם במסגרות משקפיים שאינן ממותגות, ולכן גם זולות יותר.

בעודכם מתלבטים לגבי המוצג או הצבע, אנו יכולים להמליץ לכם על כמה עקרונות בסיסיים לבחירת המסגרת:

רוחב המסגרת – וודאו כי המסגרת תואמת לרוחב הראש. אינכם רוצים כי המוטות ילחצו על הרקות, או שיהיו מרווחות מידי והמשקפיים ישבו בצורה רופפת על הראש .

3 נקודות מגע – כאשר המשקפיים על העיניים, צריכות להיות 3 נקודות מגע בלבד – באף ובשתי האוזניים. במידה והמסגרת נוגעת באזור שסביב העיניים, היא לא מתאימה עבורכם.

אורך המוטות – גם אורך המוטות חשוב לצורך אחיזה חזקה ונוחה. המוטות צריכים להיות בדיוק באורך הנכון, ולכן גם תצטרכו למדוד.

החומר ממנו עשויים המוטות – ישנם מוטות מתכתיים ומוטות פלסטיק. זהו עניין של העדפה אישית, אך יש לזכור כי אם ישנה נטייה להזעה מוטב מוטות פלסטיק.

אלו הם השיקולים העיקריים, אך ישנם עוד שיקולים נוספים הקשורים לגובה המרשם וסוג החומר שממנו עשויה העדשה. אך זכרו כי אנו תמיד כאן בשביל לעזור לכם. אנו יכולים לסייע לכם לעשות בחירה נכונה ומהירה, התואמת לטעמכם האישי.

משקפי ראיה אופנתיים לגברים

כל שנה מביאה איתה טרנדים חדשים ואופנות הולכות ומשתנות. לפעמים מחפשים משקפיים קטנות ומינימליות, ולפעמים משקפיים גדולות ובולטות. ובדרך כלל יש למצוא את האיזון בין צורת המשקפיים לבין מבנה הפנים.

למשל אנשים בעלי מבנה פנים צר וארוך יחפשו אחר המשקפיים אשר יעניקו אפקט המקטין את המבנה הארוך ויותר איזון. לכל סוג של פנים יש את המבנה שלו.

ועל מנת להבטיח כי כל הגברים ימצאו את מבוקשם, אנו מחזיקים במלאי גדול ומגוון של מסגרות אופנתית לגברים. ולא רק לגברים, גם משקפי ראיה לנשים ועוד מבחר פתרונות של משקפי שמש אופנתיים.

משקפי ראיה אופנתיים לגברים

אופטיקה עיניים – הבית של המשקפיים

למעלה משלושה עשורים אופטיקה עיניים מספקת פתרונות של משקפי ראיה, משקפי שמש ועדשות מגע. לקוחותינו הנאמנים מגיעים לכאן שוב ושוב, גם ממקומות רחוקים.

כאן ניתן לקבל שירות מקצועי ואדיב, בדיקות ראייה מתקדמות ופתרונות בהתאמה אישית גם מבחינת תיקון הראייה וגם מבחינה עיצובית.

גם אתם מוזמנים ליהנות מהפתרונות המקצועיים, קולקציית העיצובים והמחירים השווים לכל כיס.

חנות אופטיקה פתח תקווהעקבו אחרינו באינסטגרם.

 

 

תוכן עניינים

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות