אופטיקה עיניים פתח תקווה

משקפי ראיה לגברים

משקפי ראיה לגברים הם הרבה יותר מכלי לתיקון הראיה. נכון שזוהי הפונקציה שהם ממלאים, וחשוב שהם יהיו איכותיים ויעשו את עבודתם. אך מדובר גם בפריט אופנתי חשוב ומשמעותי. לא במקרה ישנם משקפי ראיה מותגים לגברים – הגברים רוצים לא רק לראות טוב, אלא גם להיראות טוב ולהרגיש טוב

בחנויות האופטיקה ישנם שפע של עיצובים וסגנונות, חלקם מותגים מוכרים, אחרים פחות. מה שיוצר הרבה בלבול בעת בחירת משקפי הראייה.

משקפי ראיה קונים אצל אופטומטריסט 

לפני שנדבר על עיצובים וסגנונות, חשוב שנדגיש כי יש לעבור בדיקת ראיה ולקבל מרשם למשקפיים. ולאחר שיש לכם מרשם, חשוב להתאים את העדשות במיוחד לצרכים שלכם. נשמע מובן מאליו, אם כך מדוע אנו בכל זאת מדגישים זאת?

ובכן, ישנם רבים המתפתחים לקנות משקפי ראיה זולים ברשתות הפארם. זה באמת מפתה כאשר רואים משקפי ראיה מבצעים, אך חשוב להבין כי מדובר באיכות ירודה.

משקפיים אלו מיוצרים לפי סטנדרט אחיד ואין בהם התאמה לצרכים של המשתמש. אין התאמה למרחק בין העיניים ולהרגלי הקריאה של המשתמש. ובכלל, יתכן כי לכל עין דרושה עדשה אחרת.

כאשר מחפשים משקפי ראיה לגברים, אין ספק כי חייבים להיבדק אצל אופטומטריסט אשר יכול להכין עבורכם את העדשות בהתאמה אישית לבעיות הראיה והרגלי החיים שלכם.  ואל דאגה, ישנם משקפי ראיה מותגים לגברים המעוצבים לפי מיטב הסגנונות, וגם עבורם האופטומטריסט מתאים את העדשות הנכונות – כך תיהנו גם מעיצוב וגם מאיכות גבוהה.

משקפי ראיה מותגים לגברים

משקפי ראיה לגברים

בחירת משקפי ראיה, בין אם אלו משקפי ראיה לנשים או משקפי ראיה לגברים, תמיד כוללת שני שלבים. השלב הראשון הוא בחירת העדשות, דבר שנעשה על פי הצרכים של הראיה והרגלי החיים. והשלב השני שלא בחירת המסגרת. מקובל להניח כי בחירת המסגרת היא אך ורק סוגיה אסתטית, אך חשוב לזכר שיש צורך במסגרת נוחה אשר יושבת היטב על הפנים.

למעשה מדובר בהרבה יותר מנוחות. ישנו קשר בין הפונקציונליות של העדשות לבין המסגרת. עומק המסגרת, ואפילו החומרים מהם היא עשויה, צריכים להתאים לסוג העדשות.

כמו כן ישנם עוד דגשים רבים לגבי רוחב המסגרת, התאמה למבנה האף, אורך המוטות ועוד.

מבחינה אסתטית ישנה תורה שלמה אשר נועדה להבטיח כי המשקפיים יאזנו את מראה הפנים. כמובן שזה לא מחייב אף אחד, בסופו של דבר כל אחד בוחר לפי סגנונו האישי. אך חשוב שתהיו מודעים לכך כי מקובל להתאים את צורת המסגרת למבנה הפנים.

למשל גברים בעלי מבנה פנים עגול לא ירצה מסגרת שתדגיש את העגלגלות של הפנים, במקום זאת יעדיפו מסגרת מוארכת. ואם יש לכם עצמות לסת רחבות היוצרות מראה פנים מרובע, דווקא כאן מסגרת עגולה יכולה להתאים.

כמובן שבחנות האופטיקה שלנו תוכלו לקבל ייעוץ אישי ולנסות מסגרות שונות מול המראה.

משקפי ראיה מותגים לגברים

אז למרות שקודם כל אתם מחפשים תיקון ראיה, עדיין אתם רוצים לשמור על מראה חיצוני אסתטי ולמנף את משקפי הראייה גם כאביזר אופנתי. ומסיבה זו אנו מציעים מבחר גדול של עיצובי משקפי ראיה לגברים – יש לנו מותגים שונים שמגיעים בצבעים שונים וסגנונות המתאימים לכל מבנה פנים ולכל העדפה אישית.

אם הינך סובל מבעיות ראייה, אצה מוזמן לבקר באופטיקה עיניים פתח תקווה. כאן תוכל לעבור בדיקת ראייה מתקדמת באמצעות מיטב הטכנולוגיות הקיימות בתחום האופטומטריה.

בין אם אתה סובל מבעיה של ראיה למרחק המפריעה לך בעת הנהיגה, או בעיה בראייה מקרוב המפריעה לך לעבוד מול המחשב – כאן נאבחן את בעיות הראייה, ונתאים עבורך פתרון. יש לנו מבחר פתרונות של עדשות ביפוקל, עדשות מולטיפוקל ועוד.

משקפי ראיה לגברים

אופטיקה עיניים פתח תקווה

מחפש משקפי שמש העונים גם על בעיות הראייה? מעוניין לעבר לעדשות מולטיפוקל? חושב על עדשות מגע יומיות? חנות אופטיקה בפתח תקווה תספק לך את כל הפתרונות והתשובות.

במשך למעלה מ 30 שנה אופטיקה עיניים פתח תקווה מעניקה שירות לתושבי האזור ורבים המגיעים מרחוק. תמיד הקפדנו על שירות טוב, מחירים הוגנים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להעניק את פתרונות הראייה הטובים ביותר.

יש לנו במלאי מאות מסגרות ראיה, וכך אנו יכולים להעניק מראה אופנתי ל נשים ולגברים, תוך כדי שימוש בעדשות מתקדמות מהארץ ומחו“ל. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומעניקים פתרונות הכוללים פילטרים ייחודיים, חוסמים קרינת אור כחול ועוד.

שמרו על קשר גם בפייסבוק.

משקפי ראיה לגברים | משקפי ראיה מותגים לגברים

תוכן עניינים

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות