אופטיקה עיניים פתח תקווה

משקפי ראיה

משקפי ראיה
תוכן עניינים

משקפי ראיה הם פריט שימושי שרובנו זקוקים לו. ואם איננו זקוקים להם ברגעים אלו, סבלנות זה יגיע עם הגיל. מאז המצאת משקפי הראייה ועד היום היו פיתוחים שונים בתחום העדשות, וישנן ממשקי ראיה זולות ויקרות. לפעמים זהו עניין של מיתוג, ולפעמים זהו עניין של איכות.

בשורה התחתונה ישנם סוגים רבים של משקפי שמש ומסגרות, וניתן לתת מענה לבעיות ראייה שונות כמו גם הצרכים האופנתיים. ואפילו ישנם משקפי ראיה ושמש ביחד, דבר שיכול להיות מאוד שימושי במצבים מסוימים

משקפי ראיה

משקפי ראיה ושמש ביחד

האנושות גילתה את העדשות והיכולות שלהן לבצע מניפולציות על האור עוד בתקופות קדומות. ישנן עדויות לכך שכבר בשנת 300 לפני הספירה. השימוש בעדשות היה לצורך מיקוד קרני האור, כך הציתו אש.

חלפו שנים רבות עד שהאנושות הבינה את היכולת של העדשות, ופיתחה את הטכנולוגיות ללטש אותן על מנת לבצע תיקוני ראייה. המקום הראשון שבו זה התבצע בצורה מוסדרת היה בפירנצה בשנת 1280. היו אלו עדשות קמורות שהתאימו לרוחק ראיה.

בתקופה מאוחרת יותר פותחה גם העדשה הדו קעורה, עדשה אשר התאימה לבעיות קוצר ראייה. פיתוח זה מיוחס לניקולס מקוסה.

בשנת 1784 חלה התקדמות נוספות, היה זה זה בנג‘מין פרנקלין אשר פיתח משקפיים דו מוקדיים, המתאימים בו זמנית לקוצר ראייה ורוחק ראייה, וכך חסכו את הצורך בשני זוגות משקפיים. בהמשך גם פותחו משקפיים לתיקון אסטיגמציה, וידוע כי הן הורכבו על ידי האסטרונום הבריטי ג‘ורג' ארי בשנת 1827.

מבנה המשקפיים הראשונים היה שונה ממה שמוכר לכם היום בעבר היו אלו רק עדשות אותן היה צריך להחזיק קרוב לעיניים. מאוחר יותר פותחו משקפיים הנצמדים לאף באמצעות לחץ. ואילו כיום משקפי ראיה מודרניים בנויים באמצעות מסגרת וידיות הנשענות על האוזניים.

בעבר משקפיים לראייה נחשבו לדבר יקר מאוד, והם יוצרו על ידי אמנים שפיתחו אותם בעצמם. כיום, הודות להתפתחות האופטיקה והיכולות הטכנולוגיות, כולנו יכולים ליהנות ממשקפי ראייה. המשקפיים יכולות לתת מענה לבעיות ראייה שונות.

משקפי ראיה ושמש ביחד

משקפי ראייה ומשקפי שמש הם דבר שונה. משקפי הראיה נועדו לתקן בעיות ראייה, ואילו משקפי השמש נועדו להקל עליכם מול השמש המסנוורת ולסנן את קרני ה UV הפוגעות בראייה. אילו הם שני צריכים שונים, אך מכיוון שבפועל אנו עשויים להתמודד גם עם בעיות ראייה וגם עם שמש חזקה (למשל משקפי שמש לנהיגה), פותחו משקפי ראיה ושמש ביחד.

גם כאשר מדובר במשקפי שמש, אין להקל ראש בצד הבריאותי; ובפרט כאשר אלו משקפי ראיה ושמש ביחד.

משקפי שמש בימינו הם אביזר אופנתי, וזה כמובן בסדר גמור. אך חשוב לזכור כי משקפי השמש מספקים הגנה מקרינת השמש המסוכנת, ולא כולם באותה האיכות. משקפיים ללא הגנת UV טובה עלולים להטעות אתכם. מצד אחד אינכם מרגישים את סינוור השמש, אך מצד שני אתם סופגים כמות גדולה של קרינת UV הגורמת לנזק ויכולה להביא להתפתות קטרקט.

משקפי ראיה זולות

משקפי ראיה זולות

בחירת משקפי ראיה דורשת גם התאמה של עדשות וגם התאמה של מסגרת. ותנאי מקדים הוא כמובן בדיקת הראייה המאבחנת את מצב הראיה שלכם, ומסייעת להתאים עבורכם את העדשה הנכונה.

כאשר מחפשים משקפיים, אין טעם לחפש משקפי ראיה זולות, לפחות לא על חשבון האיכות. אינכם חייבים להיצמד למותגים יקרים, אך בכל זאת יש לזכור כי זהו פריט חשוב מאוד המשפיע על איכות החיים שלכם, ולכן חשוב לבחור היטב. לא כל יום רוכשים משקפים, ולכן חשוב לבחור נכון.

הבחירה היא קודם כל בחירה של עדשות מתאימות לצרכים שלכם, ולאחר מכן תוכלו לבחור בסגנון העיצובי המתאים עבורכם והולם למראה הפנים.

משקפי ראיה זולות עשויות להיראות מתאימות במבט ראשון, אך לאורך זמן תגלו כי הן אינן מספקות את המענה האופטימלי ויכולות לפגוע בחוויית הראייה שלכם. דבר שיכול לבוא לידי ביטוי גם בכאבי ראש.

משקפי ראיה

בחירת משקפיים

בחירת משקפיים מתבצעת בכמה שלבים :

  1. בדיקת ראייה – השלב הראשון הוא לגשת אל אופטומטריסט ולבצע בדיקת ראיה. אם יש לכם זוג משקפיים ישנות מומלץ להגיע איתם על מנת לעקוב אחר השינויים בראייה. האופטומטריסט  גם ישאל אתכם על העבודה והרגלי החיים, דבר חשוב להתאמה אופטימלית של העדשות.
  2. בחירת מסגרת – מסגרת זה לא רק עניין של אופנה; יש להתאים את המסגרת לאופי הפעילות שלכם (למשל ספורטאים או עובדי משרד), ולהתאים למבנה הפנים.
  3. בחירת עדשות – ישנם סוגים שונים של עדשות, ובאופן כללי הן מתחלקות לעדשות חד – מוקדיות, עדשות דו – מוקדיות (משקפי ביפוקל) ועדשות מולטיפוקל (שגם בהן ישנם סוגים המתאימים יותר לעבודה משרדית).
  4. חומר העדשות – כיום פחות משתמשים בעדשות זכוכית, מקובל יותר להשתמש בחומרים פלסטיים או פוליקרבונט. גם כאן ישנם סוגים שונים.
  5. ציפוי – ישנם סוגים שונים של ציפוי עדשות: ציפוי מונע סינוור, ציפור מגן UV וציפוי אור כחול (משקפים נגד אור כחול).

זקוקים למשקפיים? אתם מוזמנים לסניפי אופטיקה עיניים בפתח תקווה, כאן נוכל להתאים עבורכם משקפי ראייה איכותיות במחירים משתלמים.

אופטיקה עיניים בפייסבוק.

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות