אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות יומיות

עדשות יומיות הן אחד הסוגים של עדשות מגע אשר נועדו לתקן בעיות ראייה. עדשות מגע יומיות הן בעצם עדשות שנועדו להחלפה יומיומית, כלומר שימוש חד פעמי. זאת לעומת עדשות חודשיות, שנועדו להחלפה פעם בחודש.

לכל סוג של עדשות יש יתרונות וחסרונות, אך שתיהן יכולות לענות על אותן הבעיות. ואם היה לכם ספק, ישנן גם עדשות מגע יומיות עם צילינדר.

במאמר זה נדבר על היתרונות והחסרונות של העדשות היומיות בהשוואה לעדשות חודשיות, וגם נדבר על עדשות מגע יומיות מחיר. כמובן שאם יש לכם שאלות ותרצו מידע מקצועי ואמין, כולל מרשם לעדשות, פנו אל אופטיקה עיניים פתח תקווה.

עדשות מגע

עדשות מגע יומיות מחיר

לפני הכל נתחיל מסקירה קצרה על סוגי העדשות, ניתן לחלק אותן לשתי קבוצות: האחת היא עדשות מגע שנועדו לתיקון בעיות ראייה, והשנייה היא עדשות מגע צבעוניות אשר נועדו לתת מענה לבעיות אסתטיות.

בשל הביקוש הגדול לעדשות צבעוניות, ניתן למצוא גם עדשות צבעוניות עם מספר; כך ניתן ליהנות מפתרון שהוא גם אסתטי לפי טעמכם, וגם עונה על בעיות הראייה.

ניתן לציין כי ישנן גם עדשות מגע שנועדו לתת מענה לבעיות רפואיות, כמו למשל ניוון מקולרי. אך לא נרחיב בסוגיות אלו, הן רלוונטיות יותר עבור רופא עיניים ולא עבור אופטומטריסט.

באופן כללי עדשות מגע נועדו לתת תחליף למשקפי ראייה. הן מתאימות למי שאינו אוהב להסתובב עם משקפי ראיה. זהו עניין של העדפה אישית, עבור חלק מהאנשים זהו פתרון נוח ומועדף, אחרים יסתפקו במשקפיים.

עדשות המגע עשויות מחומרים מתקדמים, בדרך כלל סיליקון הידרוג׳ל. באפשרות חומרים אלו ניתן לתת מענה לתיקון ראייה הנצמד אל קרנית העין.

עדשות יומיות

עדשות מגע יומיות נועדו לשימוש חד פעמי. כלומר מידי יום אתם מוציאים זוג עדשות מהמארז, ולמחרת (או יותר נכון בסוף היום) משליכים אותן לפח.

זה חוסך לכם את העיסוק בניקוי העדשות הקבועות, וזה יכול להיות מתאים לאנשים עסוקים, אנשים בנסיעות וחופשות.

מבחינה רפואית עדשות יומיות יכולות לתת מענה לכל בעיות הראייה, בדיוק כמו עדשות מגע חודשיות. הן יכולות לתת פתרון לקוצר ראייה, רוחק ראייה, ויש גם עדשות מגע יומיות עם צילינדר.

למעשה יש להן גם יתרון בשמירה על העין. הן יכולות להתאים יותר עבר אלו הנוטים לסבול מדלקות וגירויים בעיניים. ולכן בנסיבות מסוימות הן יכולות להיות עדיפות על פני עדשות חודשיות.

עדשות מגע יומיות עם צילינדר

עדשות מגע יומיות עם צילינדר

אנשים רבים סובלים מבעיית אסטיגמציה, המכונה גם צילינדר. עדשות מגע יומיות עם צילינדר נועדו לתת פתרון לבעייה זו.

אסטיגמציה היא בעיה הנוצרת בשל קימור קרנית או עדשת עין שונה בכל העין. זוהי יכולה להיות בעיה מולדת, וגם בעיה המתפתחת במהלך השנים.

עיוות זול יוצר שני מוקדים בעין, והדבר מתבטא בראייה מטושטשת. בעבר ניתן היה לתת פתרון רק באמצעות משקפי ראייה, כיום הטכנולוגיות התפתחו וישנן גם עדשות מגע יומיות עם צילינדר.

ניתן לפתור את בעיית הצילינדר גם באמצעות ניתוח לתיקון ראייה.

עדשות מגע יומיות מחיר

כאשר מדברים על עדשות מגע יומיות מחיר, זוהי בדרך כלל הוצאה גבוהה יותר מאשר עדשות חודשיות. אולי מחיר העדשה החודשית עצמה גבוה יותר מאשר עדשות יומיות, אך בהתחשב בכך שאתם תחליפו עדשות כל יום – בחשבון החודשי זה עשוי להיות יקר יותר.

אנו אומרים כי זה עשוי להיות יקר יותר, ולא קובעים זאת בוודאות מכיוון שיש לקחת בחשבון את עלות התחזוקה. שימוש בעדשות חודשיות דורש חומרי ניקוי ייעודיים לעדשות, וזוהי גם כן הוצאה שיש לקחת בחשבון.

שימו לב כי אם בחרתם בעדשות חודשיות, הן מגיעות במארזים של 30 יחידות. אך בדרך כלל ישנם מבצעים המעניקים מחירים אטרקטיביים למארזים גדולים יותר.

עדשות יומיות

עדשות מגע ומשקפיים זה אופטיקה עיניים

סובלים מבעיות ראייה ? רוצים לעבר בדיקת עיניים? אופטיקה עיניים פתח תקווה היא המקום שבו תוכלו לעבור בדיקות וגם התאמת משקפי ראייה. כאן תוכלו לקבל מרשם עבור עדשות מגע יומיות או חודשיות, כמו גם פתרונות משקפי ראייה.

אנו מעניקים פתרונות לנשים וגברים, הכוללים משקפי ראייה ומשקפי שמש. לרבות משקפי ראייה אופנתיים המאפשרים לכם לשלב בין מראה אופנתי לתיקון בעית הראייה.  ואם חשקתם במשהו מיוחד, ישנן גם עדשות מגע צבעוניות.

בכל שאלה בנושא עדשות מגע או משקפי ראייה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אופטיקה עיניים ונשמח לעזור לכם.

עקבו אחר חשבון האינסטגרם

תוכן עניינים

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות