אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות מגע חודשיות

כמה עולה עדשות חודשיות
תוכן עניינים

עדשות מגע חודשיות זוכות לפופולריות רבה בקרב אלו העושים שימוש בעדשות מגע לתיקון בעיות ראייה. אם עד היום השתמשתם בעדשות מגע יומיות, ועכשיו אתם שוקלים עדשות חודשיות, להלן מדריך הסוקר את הנושא. בסופו גם נדבר על כמה עולה עדשות חודשיות.

עדשות מגע חודשיות

אז מהן התועלות של עדשות חודשיות?

ישנן כמה תועלות שגורמות לאנשים לבחור בסוג זה של עדשות:

  • מבחינה כלכלית זהו הפתרון המשתלם ביותר למי שעושה שימוש קבוע בעדשות מגע. עדשות יומיות הן הוצאה גדולה יותר.
  • החודשיות מתאימות למגוון רב יותר של בעיות ראייה ומרשמים, בעיקר כאשר מדובר על בעיות אסטיגמציה (צילינדר).
  • הן מאפשרות יותר גמישות מבחינת השימוש. למשל אם תרצו לנוח במהלך היום ולהוריד את העדשות לכמה שעות, תוכלו בקלות להוציא אותן ולשמור אותן בתמיסה. ולאחר מכן לעשות בהן שימוש חוזר. דבר שאינו אפשרי עם עדשות מגע יומיות.
  • ועבור מי שדואג לסביבה, אלו הן העדשות הידידותיות יותר. אתם תעשו פחות שימוש באריזות במהלך השנה.

עדשות חודשיות

שאלות ותשובות על עדשות חודשיות

האם ניתן לישון עם העדשות החודשיות?

יתכן שאפשר, אך לא כל סוגי העדשות מאפשרות זאת. יש לבדוק ולהתייעץ ישירות עם אופטומטריסט לגבי המרשם שיש לכם.

לכמה זמן הן טובות?

עדשות מסוג זה נועדו לתקופה של 30 יום, ולאחר מכן אין לעשות בהן שימוש. גם אם עשיתם בהן שימוש מועט במהלך החודש, עדיין לאחר שלושים יום תצטרכו לזרוק אותן.

כיצד עובדות עדשות מגע חודשיות ?

הרעיון הוא כזה – כל זוג עדשות נועדו לשימוש במשך תקופה של חודש אחד, כאשר מידי יום יש להוריד אותן לצורך ניקוי וחיטוי עם חומרים ייעודיים לניקוי עדשות.

נציין גם כי חשוב להתייעץ עם אופטומטריסט לגבי הדרישות הספציפיות של סוג העדשות בהן אתם משתמשים. אי הקפדה על ניקוי וחיטוי תגרום לדלקות, זיהומים וגירויים בעיניים.

האם הן זולות יותר? 

באופן כללי זהו הפתרון הזול יותר, אך יש לקחת בחשבון את הרגלי השימוש. ישנם אנשים שאינם עושים שימוש קבוע בעדשות; למשל כאלו המשתמשים במשקפיי ראייה ברוב זמנם, ושומרים את העדשות לאירועים מיוחדים. במקרים שכאלו ככל הנראה עדשות יומיות הן הפתרון המתאים.

ממה עשויות העדשות?

בדרך כלל עדשות מגע עשויות מפולימרים על בסיס מים כמו הידרוג‘ל או סיליקון הידרוג‘ל. חומרים אלו מאפשרים לייצר עדשות רכות וגמישות שאינן פוגעות ביכולת של העין לספוג חמצן ולחות.

עדשות מגע חודשיות

עדשות חודשיות

אילו פתרונות תיקון ראייה מציעות עדשות מגע חודשיות?

יצרני העדשות מציעים פתרונות כמעט לכל בעיות הראייה:

היפראופיה (רוחק ראייה) – זוהי בעיה הנגרמת מליקוי במיקוד קרני האור המגיעות אל הרשתית. כתוצאה מכך לא ניתן לראות בבירור עצמים קרובים. זוהי בעיה שכיחה.

קוצר ראייה – הבעיה ההפוכה, כאן עצמים קרובים נראים בצורה ברורה ואילו עצמים רחוקים נראים בצורה מטושטשת. זהו נחשב לליקוי הראייה השכיח ביותר בקרב האוכלוסיה.

זוקן ראייה – זוהי תופעה טבעית שמגיעה עם הגיל, בה העין מתקשה להתמקד בעצמים קרובים. המדע משער כי הסיבה לבעיה היא איבוד גמישות עדשת העין.

צילינדר – אסטיגמציה היא בעיה הנגרמת מהפרש ברדיוס הקימור של העדשה או הקרנית, דבר הגורם לעיוות הראייה.

בהתאם לבעיות הראייה השונות, כך גם ישנם סוגים שונים של עדשות מגע חודשיות:

עדשות כדוריות – עדשות המעניקות מענה לבעיות קוצר ראייה או בעיות היפרמטרופיה. בעדשות אלו כל אזור העדשה משתמש באותו כוח.

מולטיפוקל –  עדשות מגע מולטיפוקל מאפשרות לעבור בצורה חלקה מראייה ברורה קרוב, רחוק וביניהם.

טורית – עדשות עם כוחות שונים בחלקים של העדשה, עדשות מגע טוריות מתחשבות בצורת העין של המשתמש כדי לתקן בעיות צילינדר.

כמה עולה עדשות חודשיות

כמה עולה עדשות חודשיות

כפי שכבר נאמר, זהו פתרון משתלם יותר עבור מי שעושה שימוש קבוע בעדשות מגע. אך עדיין נשארנו עם השאלה כמה עולה עדשות חודשיות.

התשובה לשאלה תלויה בסוג העדשה והיצרן ממנו מגיעות העדשות. מבדיקה שערנו, המחירים נעים בטווח של 120 – 350 שקלים עבור חבילה של 6 יחידות. כאשר עדשות מגע לבעיות צילינדר הן בדרך כלל היקרות ביותר.

אם ברצונכם לעבור לשימוש בעדשות מסוג זה, ועד עכשיו עשיתי שימוש בעדשות יומיות – הדרך הנכונה היא קודם כל לקבוע פגישה עם אופטומטריסט מומלץ. כאן תוכלו לעבור בדיקת עיניים ובדיקת ראייה על מנת לבדוק את התאמתכם.

תוכלו לעשות זאת באופטיקה עיניים פתח תקווה. כן ניתן לקבל מענה של עדשות לכל תיקוני הראייה, לרבות עדשות מגע לאסטיגמציה.

חנות אופטיקה פתח תקווה – אנחנו גם באינטסגרם

 

 

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות