אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות מגע צבעוניות 

עדשות מגע צבעוניות הפכו לדבר שכיח ומקובל, וישנן שתי סיבות מדוע אנשים מחפשים אחר עדשות צבעוניות. מייד נדבר על כל הנושאים וכל מה שצריך לדעת, אך לפני שבכלל מתחילים חשוב לציין כי אסור לוותר על בריאות העיניים שלכם, ואינכם רוצים לסכן את הראייה – לכן תמיד להתייעץ עם אופטומטריסט לגבי עדשות צבעוניות איכותיות.

עדשות מגע צבעוניות

בניגוד לעדשות מגע רגילות שהן שקופות לחלוטין, עדשות צבעוניות הן עדשות הכוללות פיגמנט של צבע ובעזרתו ניתן לשנות את טון הצבע של העין. למרות הצבע, העדשה עדיין שומרת על שקיפות, ולכן לא ניתן להפוך עיניים כהות לעיניים בהירות, אך בהחלט ניתן להשפיע על הצבע ולהשיג מראה שונה.

הסיבה לשימוש בעדשות צבעוניות היא סיבה אסתטית. כל אחד ואחת מכם בוודאי מטפחים את המראה החיצוני לפי טעמם האישי. ובדיוק כפי שאנשים צובעים את שערם, או בוחרים משקפי שמש אופנתיות בצבע מסוים, אחרים גם רוצים לבחור את צבע העיניים באמצעות עדשות צבע טבעיות.

אך שלא תטעו, עדשות מגע צבעוניות יכולות גם לתת מענה לבעיות הראייה. בהחלט ישנן עדשות מגע עם מספר היכולות לתת מענה גם לבעיות הראייה, וגם על העדפותיכם האסתטיות.

ישנם גם כאלו העושים שימוש בעדשות צבעוניות בנסיבות מיוחדות, כמו מסיבות פורים או פסטיבלים. וחלקם אפילו עושים שימוש בעדשות בעלות מראה מיוחד וחייתי כמו למשל עדשות המעניקות מראה של עיני  חתול.

הבעיה עם עדשות אלו הן שהן מגיעות מיצרנים שאינם מוכרים, ועלולים להוות סכנה. ולכן השימוש בהן אינו מומלץ. במידה והחלטתם להשתמש בעדשות צבעוניות, גם אם באופן חד פעמי – הימנעו מרכישת עדשות באתרי אינטרנט מסין.

עדשות מגע צבעוניות

עדשות צבע טבעיות

אז חלק מחפשים עדשות מיוחדות עם מגן דוד או אולי בצבעים בלתי שגרתיים כמו עדשות מגע אדומות. אך רוב האנשים המחפשים עדשות מגע לשימוש יומיומי מחפשים אחר עדשות צבע טבעיות.

כלומר עדשות מגע בצבעים טבעיים, המאפשרות להם לשנות את הטון של צבע העיניים, אך יחד עם זאת לשמור על מראה טבעי. ניתן לבחור אותן לפי הסגנון האישי ולפי ההתאמה לסגנון האיפור.

הבחירה של עדשות צבע טבעיות, כלומר בחירת הצבע, היא עניין של טעם אישי. אך יחד עם זאת אסור לשכוח כי אלו הן עדשות מגע לכל דבר, בין אם יש להן מספר לתיקון ראיה ובין אם לא. ולכן חשוב להקפיד על הבטיחות.

לגבי בחירת הצבע – כדאי לבחור צבע התואם לצבע העור. למשל עבור בעלי צבע עור בגון חם, יתאימו עדשות בצבע חום או בצבע אגוזי. ועבור בעלי צבע עור בגוון קר, יתאימו עדשות קרירות כמו כחול או ירוק. כך תוכלו לשמור על מראה טבעי.

עדשות צבע טבעיות

מי שעושה שימוש בעדשות לתיקון ראיה ויש לו ניסיון יודע כיצד לעשות זאת. אם אין לכם ניסיון, חשוב שתדעו כי עדשות מגע דורשות ניקוי ותחזוקה, אחרת הן עלולות לגרום לדלקות עינים ובעיות רפואיות. יש להקפיד על הוראות השימוש והניקיון של העדשות. זכרו גם כי יש עדשות יומיות ועדשות חודשיות, ויש להקפיד על משך השימוש.

אם מעולם לא השתמשתם בעדשות מגע, מוטב להתייעץ עם אופטומטריסטים לגבי אופן השימוש בעדשות ושמירה על ניקיונן. תוכלו לעשות זאת כאן אצלנו בחנות אופטיקה עיניים פתח תקווה.

עדשות צבעוניות איכותיות

מי שמחפש עדשות צבעוניות איכותיות צריך להתחיל מביקור אצל אופטומטריסט. האיכות היא לא רק סוגיה של יצרן העדשות, אלא גם סוגיה של התאמת העדשה לעין. וגם כאשר אלו הן עדשות מגע צבעוניות למטרות אסתטיות בלבד, עדיין הן צריכות להתאים לעין.

העדשה באה במגע ישיר עם העין, ולכן חשוב שזה יהיה חומר מתאים שאינו גורם לגירוי ומאפשר לעין לנשום.

עדשות מגיעות במידות שונות, וחשוב להתאים את מידת העדשה לעין. ובמקרים בהם נדרשות גם עדשות עם מספר, אדרבא ואדרבא שעליכם לפנות אל אופטומטריסט מומחה על מנת לבחון את בעיות הראייה בכל עין, ולהעניק פתרון מדויק.

עדשות צבעוניות איכותיות

אופטיקה עיניים

בין אם אתם מחפשים עדשות מגע, משקפי ראיה לנשים או משקפי שמש לגברים – אופטיקה עיניים פתח תקווה מבינים את הצרכים האסתטיים. כאן תוכלו למצוא מבחר פתרונות ראייה מתקדמים, לרבות עדשות מולטיפוקל בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. וזאת מבלי להתפשר על העיצוב והמראה החיצוני של מסגרות המשקפיים.

חנות אופטיקה בפתח תקווה ׳אופטיקה עיניים׳ פועלת כבר למעלה משלושים שנה, ומעניקה פתרונות מקצועיים לנשים וגברים, ילדים ומבוגרים.

לצד הניסיון הרב, אנו מחזיקים במיטב המכשור והציוד לצורך ביצוע בדיקות ראייה והתאמת עדשות הנותנות מענה לכל בעיה. הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

בואו לבקר בחנות האופטיקה 

תוכן עניינים

אנו זמינים לכל שאלה:

שיחת היכרות ללא התחייבות