אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות צבעוניות

עדשות מגע צבעוניות עם מספר
תוכן עניינים

רבים שואלים אותנו על עדשות צבעוניות, פריט שלא אחת משתמשים בו למטרות אסתטיות או אפילו לצורך תחפושת. למרות כי אנחנו מתעסקים באופטומטריה ותיקון בעיות ראייה, ואולי דווקא בגלל זה, בחרנו הפעם לדבר על הנושא של עדשות מגע צבעוניות.

חשוב לזכור, כי גם אם המטרה היא אינה תיקון ראייה, עדיין מדובר בבריאות העין שלכם, ולכן אין לזלזל בנושא. וכמובן, ישנם גם אנשים המחפשים עדשות מגע צבעוניות עם מספר. אז מדריך זה הוא בשביל כולם.

עדשות מגע צבעוניות יומיות

עדשות צבעוניות

אז אם רציתם לנסות משהו חדש במראה שלכם, שינוי צבע העיניים באמצעות שימוש בעדשות מגע הוא אחד הדברים שאנשים עושים. ממש כפי שלפעמים משנים את עיצוב השיער.

האם זה יפה, האם זה מתאים לכם… אלו הן שאלות שבהן אנחנו לא מתערבים. זהו עניין של העדפה אישית, אך חשוב לנו לספק לכם את כל המידע בנושא ולענות על כל השאלות.

הדבר הראשון שאנו רוצים לשים על השולחן זה נושא הבטיחות ובריאות העיניים, זהו חייב להיות השיקול המרכזי בכל מקרה בו אתם שוקלים לעשות שימוש בעדשות מגע צבעוניות או אחרות.

ומכאן, גם אם הינכם מחפשים עדשות צבעוניות, ללא צורך בתיקון ראייה, אנו ממליצים לכם להגיע אל הקליניקה על מנת לעבור בדיקת עיניים ולהתייעץ עם אופטומטריסט בנושא. ואדרבא אדרבא כאשר מדובר על עדשות מגע צבעוניות עם מספר.

העיניים שלכם הן איבר חשוב, עדין ורגיש מאוד. שימוש בעדשות מגע צבעוניות נחשב לדבר בטוח, אך זאת בתנאי כי אלו הן עדשות ממקור אמין. כמו כן חשוב לדעת כיצד משתמשים בעדשות. אלו אשר רגילים לעשות שיוש בעדשות מגע לתיקון ראייה, בדרך כלל יודע מודעים ומנוסים. אך אלו שעושים בהן שימוש חד פעמי חסרי מודעות לנושא.

העיניים שלכם צריכות לחות וצריכות חמצן, ועדשות מקצועיות אמורות להיות עשויות מהחומרים המתאימים המאפשרים את התפקוד התקין של העין. לכן חשוב מאוד להתייעץ עם אופטומטריסטים בנושא הזה.

עדשות מגע צבעוניות עם מספר

עדשות מגע צבעוניות יומיות

אם אתם בעניין של עדשות מגע צבעוניות יומיות או חודשיות, חשוב מאוד לפנות אופטומטריסט מומחה לקבל מרשם, גם אם אלו אינן עדשות מגע צבעוניות עם מספר. זוהי הצורה לשמור על בריאות העין.

כאשר מניחים עדשות מגע על קרנית העין, באופן טבעי ישנה פגיעה באספקת החמצן, וזוהי נקודה חשובה מאוד. כאשר נגישים לקבל מרשם לעדשות, השאלה היא לא רק תיקון הראייה הדרוש אלא גם גודל העדשה המתאים לעין שלכם, והחומרים ממנו הוא עשוי.

התאמת העדשות, גם כאשר אלו הן עדשות צבעוניות למטרות אסתטיות, היא עניין אינדיווידואלי. ולכן איננו ממליצים על עדשות מגע צבעוניות יומיות ללא מרשם.

ועכשיו כמה מילים על מבנה העדשות. העדשות הצבעוניות מיוצרות עם אזור שקוף במרכזן, אשר אמור להתאים לגודל האישון. כך ניתן להעניק צבע לעין, מבלי לשבש את הראייה. וזוהי עוד סיבה מדוע אופטומטריסט צריך להתאים עבורכם את גודל העדשה.

עדשות צבעוניות

ניתן לחלק את את העדשות הצבעוניות לשני סוגים:

עדשות ללא תיקון ראייה – אלו הן העדשות שכל מטרתן היא מטרה אסתטית. שוב נדגיש כי עדיין מומלץ לקבל מרשם מכל אותן הסיבות שהזכרנו.

עדשות מגע צבעוניות עם מספר – עבור המקרים שבהם אתם רוצים ליהנות משני העולמות, גם תיקון ראייה וגם שינוי צבע.

מעבר לזאת ישנן עדשות המדגישות את הצבעים הקיימים או מעניקות להן צבעים אחרים. כמו גם עדשות אשר נועדו להדגיש את גודל האישון באמצעות טבעת צבע סביב האישון.

והסוגיה האחרונה היא עדשות צבעוניות לפורים. ישנן עדשות מגע שהן לא רק צבעוניות, אלא גם בעלות צורות מיוחדות שנועדו לצורך תחפושות ופסטיבלים. לצערנו עדשות אלו בדרך כלל מגיעות מיצרנים מפוקפקים בסין, ולא יצרני העדשות המוכרים שעליהם אנו יכולים להמליץ.

לסיכום, אפשר להשתמש בעדשות צבעוניות, אך חשוב לעשות זאת באחריות ולאחר התייעצות עם אופטומטריסט. יש להקפיד על עדשות איכותיות מיצרנים מוכרים, המותאמות למבנה העין.

לגבי בחירת הצבעים, זהו עניין אישי. אך שימו לב כי לא ניתן להפוך עיניים שחורות לעיניים כחולות או כל צבע כהה לצבע בהיר. כל שאם העיניים שלכם בעלות צבע כהה, מגוון האפשרויות הוא מצומצם.

עדשות מגע צבעוניות עם מספר

אופטיקה עיניים פתח תקווה

קליניקת אופטיקה עיניים פתח תקווה היא המקום לפנות אליו בכל סוגיה הקשורה לראייה שלכם. כאן אנו מבצעים בדיקות ראייה לילדים ולמבוגרים, והתאמת משקפי ראייה ועדשות מגע.

אנו מסוגלים לתת פתרון לכל בעיות הראייה אותן ניתן לתקן באמצעות משקפיים או עדשות מגע. כאן ניתן גם לקבל פתרונות מתקדמים של עדשות מולטיפוקל.

עקבו אחרינו גם באינטסגרם 

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות