אופטיקה עיניים פתח תקווה

איך להתאים משקפי שמש?

משקפי שמש – בואו נדבר על זה…

בואו נודה: משקפי שמש כבר מזמן הפסיקו להיות נטו אמצעי הגנה מפני השמש, ובמקביל הפכו להיות גם אביזר אופנתי של ממש. משקפי שמש המתאימים למבנה הפנים ולסטייל שלך משפרים מיד את הלוק הכללי, בין אם אתה לבוש בחולצה זרוקה וג'ינס ובין אם את לובשת שמלה מרשימה ונועלת עקבים.
הסוד, כמובן, הוא לדעת לבחור את המשקפיים שיחמיאו לך ביותר.

ובכל זאת, משקפי שמש הם לא רק פריט אופנה

  • איך להתאים משקפי שמש? חשוב להדגיש שמשקפי השמש מגנים על העיניים על ידי סינון קרני האור, ובמיוחד על ידי סינון קרינת ה UV – קרינה אולטרה סגולה שאנחנו נחשפים אליה כל הזמן במדינתו שטופת השמש.
  • איך להתאים משקפי שמש? משקפי שמש מגנים לא רק על העיניים! – משקפי שמש מגנים גם על עור הפנים מסביב לעיניים, אזור חשוב ומשמעותי לכל אישה הטורחת לטיפוח אזור זה סביב העיניים כדי למנוע קמטים, אם באמצעות תכשירים קוסמטיים ואם באמצעות הזרקות בוטוקס.
  • איך להתאים משקפי שמש? משקפי שמש-גם כשאין שמש! – רבים סבורים שמשקפי שמש מיועדים רק לקיץ, אך לא כך הדבר! קרינת ה UV יכולה לעבור דרך העננים כך שהחשיפה לשמש ולקרינת ה UV היא כמעט תמידית.

מה חשוב לזכור כשבוחרים משקפי שמש?

יש להתאים אותם למבנה הפנים, וכן מומלץ לבחור משקפיים קלאסיים שנשארים אופנתיים במשך שנים רבות.
כלל הברזל הוא שצורת משקפי השמש צריכה להיות הפוכה מצורת הפנים שלך. מה זאת אומרת? המדריך שלנו יעזור לך לקבוע מה צורת הפנים שלך, ואילו משקפיים יתאימו בדיוק בשבילך!

מבנה פנים מרובע
הפנים שלך מרובעות אם יש לך לסת חזקה ואם היא פחות או יותר באותו הרוחב כמו המצח שלך, או אם הסנטר שלך לא מאוד מודגש. המשקפיים שיתאימו לך ביותר הם בעלי מסגרות עגולות או בעלי קווים רכים. אם אלו לא ממש מוצאים חן בעיניך, גם משקפי טייסים קלאסיים יכולים להחמיא מאוד לתווי הפנים שלך.

מבנה פנים עגול
הפנים שלך עגולות אם החלק הרחב ביותר שלהן הוא הלחיים, ובאופן כללי, אם זוויות הפנים שלך לא מודגשות מדי. משקפי שמש מלבניים יחמיאו לך ביותר, בגלל שהם יצרו אשליה שהפנים שלך זוויתיות יותר ממה שהן, וכן ארוכות וצרות יותר.

מבנה פנים אובאלי
הפנים שלך אובאליות אם הן רחבות במרכז וצרות יותר בחלק התחתון והעליון, כאשר מבנה זה נחשב לאידיאלי.
למבנה פנים זה יתאימו מסגרות במבנה מרובע, עגול, חתולי, מתומן, אובאלי ומקומר.

מבנה פנים ארוך
הפנים שלך ארוכות אם האורך שלהן עולה על הרוחב בצורה משמעותית. יחמיאו לך משקפי שמש ששוברים את אורך הפנים ויגרמו להן להיראות פרופורציונאליות יותר. כדאי לבחור מסגרות שלא חורגות מהחלק הרחב ביותר של הפנים שלך, מפני שהן יגרמו להן להיראות אף יותר צרות ורזות – ולכן מומלץ לבחור מסגרות עמוקות יותר ביחס לפנים ולכיוון הלחיים, כדי ליצור יותר איזון ביחס למבנה הפנים.

מבנה פנים משולש
הפנים שלך משולשות אם הסנטר שלך מחודד או מאוד מוגדר, או אם המצח שלך רחב בהרבה מן הסנטר. כדי לאזן את היחס שבין הסנטר לבין המצח, מומלץ לבחור משקפי שמש בעלי צורה מלבנית. אם תווי הפנים שלך קטנים יחסית, כדאי לבחור עדשות קטנות יותר, אך אם תווי הפנים שלך בולטים יותר או שאתה מתהדר בזקן, עדשות גדולות יחמיאו לך ביותר.
אז עכשיו אחרי שהבנתם אילו משקפי שמש מתאימים לכם, לא נותר לכם אלא להגיע אלינו ולבחור את משקפי השמש שיעשו לכם את זה!

לייעוץ חינם חייגו 03-903-6100
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

שיחת היכרות ללא התחייבות