אופטיקה עיניים פתח תקווה

עדשות מגע יומיות

עדשות מגע יומיות מומלצות
תוכן עניינים

עדשות מגע יומיות הן אחד הפתרונות הקיימים לצורך תיקון הראייה. יש להן יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר. במאמר זה אנו הולכים לדבר על הסוגיות הקשורות לעדשות מגע; לרבות השאלה האם עדשות מגע יומיות מומלצות. וגם נדבר על עדשות מגע יומיות מחיר, והאם ישנן עדשות מגע יומיות צילינדר.

בעיות ראיה

עדשות מגע יומיות

מי מאיתנו אינו סובל מבעיות ראיה? ומי שלא, זה רק עניין של זמן. כאשר אנו צריכים להתחיל להרחיק את העיתון או לא מצליחים לראות את השלטים הרחוקים בכביש, אלו הם סוגים שונים של בעיות ראייה.

ואלו הם בדיוק המקרים בהם עלינו לפנות אל אופטומטריסט מומלץ לצורך ביצוע בדיקת ראייה. אך בסופו של דבר, כל זה יוביל אותנו לחיפוש אחר הפתרון. חלקנו יפנו אל תיקון ראייה בלייזר, הליך המתבצע על ידי רופאי עיניים. אך אחרים יבחרו בתיקון ראייה באמצעות משקפי ראייה מתאימות או שימוש בעדשות מגע.

עדשות מגע הן פתרון שמאפשר לכם לתקן את הראייה ללא צורך במשקפיים. כלומר אלו הן עדשות דקיקות הנצמדות לעין, ולא ניתן לזהות כי אתם סובלים מבעיות ראיה. זהו פתרון המתאים לאלו שאינם אוהבים להסתובב עם משקפיים.

אך כאשר צוללים לעומק הנושא, מגלים שגם בתחום עדשות המגע ישנן אפשרויות של עדשות מגע יומיות, לעומת עדשות מגע חודשיות.

עדשות יומיות – אלו הן עדשות חד פעמיות אותן מחליפים מידי יום ולא עושים בהם שימוש חוזר.

עדשות חודשיות – אלו הן עדשות מגע עמידות יותר המיועדת לשימוש חודשי. כמובן שיש להסירן מידי יום, ולבצע את החיטוי הדרוש. אך לאחר מכן הן ניתנות לשימוש חוזר במהלך אותו חודש.

עדשות מגע יומיות צילינדר

עדשות מגע יומיות

כאשר מתלבטים בין עדשות מגע לשימוש יומי לבין עדשות מגע חודשיות, יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים: נוחות אישית, מחיר ועלויות, התאמה לבריאות העין והתאמה לצורכי הראייה.

נוחות – אין כאן תשובה חד משמעית, מה שנוח למשתמש אחד הוא לא בהכרח מה שנוח עובר משתמש אחר. עדשות חודשיות דורשות תחזוקה יומיומית, עם דגש על ניקוי וחיטוי של העדשות. ואילו עדשות יומיות הן מסוג הפתרונות של השתמש וזרוק.

זוהי החלטה אישית שלכם, של מה שנוח לכם יותר.

מחיר – עדשות מגע יומיות מחיר נחשב לגובה יותר מאשר עדשות מגע לשימוש חודשי. במקום זוג עדשות מגע בחודש, אתם תצטרכו 30 זוגות של עדשות מגע. המחיר פר יחידה אולי זול יותר, אך בעלות חודשית זה יוצא יקר יותר.

אבל רגע, יש משהו שאולי אינכם לוקחים בחשבון, וגם הוא צריך להיכנס לחישוב. כאשר משתמשים בעדשות מגע חודשיות, יש צורך גם בציוד לניקוי העדשות, וזה מצטרף להוצאות. לכן בפועל, המחיר פחות או יותר משתווה.

התאמה לבריאות העין – ישנם אנשים בעלי נטייה גדולה יותר לפתח דלקות עיניים או תגובות אלרגיות. הניסיון מראה כי מהבחינה הזו עדשות מגע יומיות גורמות לפחות בעיות שכאלו. אך מנגד, אלו המקפידים לשמור על היגיינת העדשות החודשיות גם כן יכולים לעשות בהן שימוש בטוח.

התאמה לבעיות הראייה – ולבסוף נשאלת השאלה האם מבחינת תיקון הראיה העדשות זהות. אין ספק כי עדשות חודשיות עשויות חומרים איכותיים יותר, ויכולות לתקן את הראיה בצורה טובה יותר, בעיקר כאשר יש צורך בפתרונות מיוחדים כמו עדשות מגע יומיות צילינדר.

עדשות מגע יומיות מחיר

עדשות מגע יומיות צילינדר

כיום ישנן עדשות מגע עם צילינדר, כלומר עדשות המעניקות מענה לכל אלו הסובלים מאסטיגמטיזם. עדשות מגע יומיות צילינדר זמינות גם בתור עדשות יומיות וגם בתור עדשות חודשיות.

אסטיגמטיזם הוא ליקוי ראייה שכיח. הוא נגרם כתוצאה מהפרש ברדיוס הקימור של הקרנית או העדשה. אותה הבעיה בקימור באה לידי ביטוי בעיוות הראייה.

בעזרת משקפי ראייה ניתן לתקן את אותו העיוות, זאת באמצעות עיקרון פשוט למדי של יצירת עיוות מנוגד לעיוות הטבעי. עדשות המגע הראשונות לא הצליחו לפתור בעיה זו, זאת מכיוון שהעדשות מסתובבות חופשי על גבי העין, ולא ניתן ליצור את העיוות המתקן. בהמשך נמצא גם הפתרון הטכנולוגי שאיפשר עדשות מגע המתקנות בעית צילינדר.

עדשות מגע יומיות מחיר

כאשר מדברים על עדשות מגע יומיות מחיר חשוב לזכור כי ישנם יצרנים רבים, וכל אחד מציע רמת מחירים שונה. איננו ממליצים לכם לחפש את הפתרון הזול ביותר, בסופו של דבר מדובר בבריאות העין שלכם. תוכלו להתייעץ עם אופטומטריסט או רופא עיניים לגבי עדשות מגע יומיות מומלצות.

באינטרנט תוכלו למצוא אתרים להשוואת מחירי עדשות מגע, ולפי בדיקה מדגמית שעשינו:

מארז 30 יחידות של עדשות מגע אלקון נמכר בטווח המחירים של 80-120 ש“ח.

מארז דומה של ג‘ונסון אנד ג‘ונסון נכמר בטווח של 100-140 ש“ח.

עדשות מגע Bausch & Lomb נמכרות במחיר של 90 -100 ש“ח.

וישנם גם יצרנים נוספים.

עדשות מגע יומיות מומלצות

עדשות מגע יומיות מומלצות

השאלות לגבי עדשות מגע יומיות מומלצות עולות שוב ושוב. בדרך כלל המפרסמים מתגאים בנתוני המכירות, אך לא בהכרח הדגמים הנמכרים ביותר הם הטובים ביותר.

מכיוון שרופאי עיניים או אופטומטריסטים באים במגע יומיומי עם אינספור מטופלים העושים שימוש בעדשות מגע, וכל בעיה שנגרמה בשל שימוש בעדשות בסופו של דבר מגיעה אליהם – באופן טבעי הם הגורם המוסמך להתייעץ איתו.

אם יש לכם שאלות לגבי עדשות מגע או מתלבטים האם לבחור בעדשות או משקפי ראייה, אתם תמיד יכולים לפנות אל הצוות המקצועי של אופטיקה עיניים פתח תקווה. אנו מעניקים מגוון שירותים ופתרונות לרבות משקפי ראייה לילדים, עדשות ביפוקל ומולטיפוקל, מסגרות למשקפיים ועוד.

חנות אופטיקה בפתח תקווה – שמרו על קשר גם בפייסבוק.

 

לייעוץ חינם חייגו 077-8050740
או פנו בטופס:

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק

אנו זמינים לכל שאלה:

בס"ד

איכות וחדות הראיה כבר מהרגע הראשון!
מולטיפוקל איכותי ופתרון אמיתי!
עדשות בליטוש דיגיטלי אחורי המעניקות חדות ראיה מקסימלית!
*עדשות איכות תוצרת גרמניה
*ציפויים ופילטרים יחודיים
*חברי קופ"ח כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית ייהנו מ-600 ₪ הנחה
על כל מסגרות הראיה באופטיקה!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

בס"ד

Liraz Limmer
Liraz Limmer
09/09/2023
ללא מילים! יהודה איש מקצוע יחיד ומיוחד במינו! הגעתי לבדיקה שגרתית שהתבררה כמשנה סדרי עולם. בזכות הבדיקה היסודית והמקצועית שערך יהודה הותאמו למידותיי בצורה נכונה ומדוייקת עדשות ראייה איכותיות ביותר עם אופטיקה שנכונה לי. יהודה השקיע בבדיקתי זמן לא מבוטל השמור רק לבעלי מקצוע מסורים וערכיים שטובת הלקוח בלבד לנגד עיניו. מיום קבלת המשקפיים שהגיעו במהירות רבה, אני נהנת מאוד להרכיבם וראייתי טובה יותר ורגועה יותר. הכל בזכות הדיאגנוזה הנכונה וההתאמות הנכונות שבוצעו. יהודה אין כמוך המשך לעשות טוב לבני אדם! ישר כח ושנה טובה!
ורדה אזולאי
ורדה אזולאי
14/08/2023
קניתי אצל יהודה היקר משקפיים (רגילות) בהתאמה אישית וכאבי הראש פשוט הפסיקו!!! לפני שיהודה מוכר משקפיים הוא עושה בדיקה מעמיקה שרק הוא יודע לעשות (לפעמים בדיקה שעורכת שעה) ואז ממליץ איזה מספר וצילינדר לקחת. נוסף על זה, הוא עומד על כך שלא רק תראו טוב אלא שגם הראייה שלכם תהיה נוחה לעיניים ושלא תתעייפנה בקריאה ארוכה. כל זה נוסף על כל הפיצ'רים הקיימים רק אצלו. מומלץ מאוד!!
אודיה כחלון
אודיה כחלון
13/08/2023
נשבו לי המשקפיים הלכתי ליהודה ביקשתי תיקון ויהודה הזמין את החלק השבור תוך כדי שמזהיר את החברה שיביא את החלק בצורה איך שהוא רוצה שלא ישבר ותוך יום הכול הסתדר משקפיים חדשות וכל זה היה יום חמישי אבל במוצ"ש הילד שבר לי את המשקפיים וחזרתי יום ראשון ויהודה הזמין לי שוב חלק חדש(רק בצד השני)אבל הפעם החברה סיפקה חלק שבור!, כאשר יהודה הרכיב לי את החלק הוא ישר הבין שהוא הוא שבור התקשר לחברה ואמר להם "הלקוח שלי צריך לקבל הטוב ביותר ואני לא מוכן שתספקו לי מוצרים שבורים תזמינו לי חלק חדש וטוב" היופי בכל הסיפור שבאמת לא שמים לב לחלק השבור ומוכר אחר היה דחוף לי את החלק בראש קטן ושלום על ישראל יהודה יצאת צדיק!!!! כל הכבוד זה אדם עם אמון ושווה לחזור ולקנות ממנו שוב
לימור יונגר
לימור יונגר
11/08/2023
יהודה תיקן לי את משקפי השמש, היה מקצועי ואדיב מאד
akiva bd
akiva bd
07/08/2023
תודה רבה ליהודה מאופטיקה עיניים. אחלה שרות, עבודה יסודית, בהחלט מפתיע. הזמנתי משקפי מולטיפוקל, עכשיו קיבלתי אותם ורואה מצויין מהרגע הראשון. שוב תודה רבה. ממליץ מכל הלב.
larisa slobodkin
larisa slobodkin
06/08/2023
Оптика очень хорошая, такой же хороший оптометрист. 👍 Заказала ещё одни очки и осталась довольна. Спасибо большое
ראובן בלצינסקי
ראובן בלצינסקי
06/08/2023
בדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עכשיו קיבלתי את המולטיפוקל החדשות שלי ורואה מצויין מהרגע הראשון. ממליץ בחום.
אספי יצחקי
אספי יצחקי
09/07/2023
שירות מעולה , יחס אישי ללא תחרות .בדיוק מה שחיפשתי . מקצועיות ללא פשרות
משה מקס
משה מקס
06/07/2023
הגענו אשתי ואני לאופטיקה דרך חיפוש רב של חנויות אופטיקה שמתמחות במולטיפוקל באינטרנט. מאד שמח שבחרנו באופטיקה זו. עברנו שנינו ע"י יהודה הבעלים בדיקת ראיה מרשימה, מושקעת ויוצאת מן הכלל, והזמנו שנינו משקפי מולטיפוקל. לפני יומיים קיבלנו אותם ושנינו מאד מרוצים מחדות ובהירות הראייה. ממליצים בחום רב!
yafa davda
yafa davda
03/07/2023
הגעתי לאופטיקה עיניים דרך פייסבוק, קיבלתי יחס מעולה. הכי חשוב להדגיש שהאופטומטריסט בעל ידע רב ועם סבלנות רבה בלשרת את הלקוח. עכשיו קיבלתי את משקפי המולטיפוקל החדשים שלי ורואה מצויין וברור כבר מהרגע הראשון בלי שאצטרך להסתגל. ממליצה מאוד.

לקוחות מרוצים מספרים:

שיחת היכרות ללא התחייבות